0 ürün
Hemen Al
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Maliyetlerinizi düşürmek için çalışıyoruz...
Kolay Sipariş

Kolay Sipariş

Avansas.com işyeri alışverişlerinizi 7 gün 24 saat, en hızlı ve kolay şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır. İhtiyaç duyduğunuz bütün ürünler tek tık uzaklıkta!

Ürün Çeşitliliği

Ürün Çeşitliliği

Avansas.com Ofis Kırtasiye Malzemeleri, Kağıt Ürünleri, Kartuş&Toner, Temizlik, Gıda ve Mutfak, Teknoloji, Mobilya ve Hırdavat’tan oluşan 7 ana ürün kategorisinde halihazırda 5500’den fazla ürünü müşterilerine ulaştırmaktadır.

Stoklu Çalışma

Stoklu Çalışma

Artık işyerinde ürün depolama devri kapandı! Çünkü Avansas.com, İstanbul’daki 12000 metrekarelik dev deposunda 5500’den fazla ürünü her zaman stoklu ve satışa hazır halde tutar.

1 İş Gününde Teslimat

1 İş Gününde Teslimat

“Siparişlerimiz nerede kaldı, ne zaman elimize geçecek” diye endişelenmenize artık gerek yok. Kendi araçlarıyla ve güler yüzlü ekibiyle hizmet veren Avansas.com, tüm siparişlerinizi eksiksiz olarak bir sonraki iş günü* kapınıza kadar teslim ediyor.

Kolay İade

Kolay İade

Satın aldığınız üründen herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız Avansas.com, size değişim imkanı da sunuyor. Değişimi tercih etmezseniz ürünlerinizi kolaylıkla iade edebiliyorsunuz.

Rekabetçi Fiyatlar

Rekabetçi Fiyatlar

Avansas.com, sahip olduğu yüksek satınalma gücü sayesinde en kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak müşterilerine önemli maliyet avantajları sunar. Avansas.com sayesinde kaliteye daha fazla ödemenize gerek kalmaz.

Zamandan Tasarruf

Zamandan Tasarruf

İşyeri alışverişleriniz için kapı kapı gezip zamanınızı boşa harcamayın. Avansas.com kırtasiyeden gıdaya, teknolojiden temizliğe, mobilyadan hırdavata kadar 5500’den fazla ürünü tek tıkla kapınıza kadar getirir ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Yakıttan Tasarruf

Yakıttan Tasarruf

Siz hala işyeri alışverişlerinizi kendi araçlarınızla mı yapıyorsunuz? Hem de bu devirde! Avansas.com tüm siparişleri kendi araç ve personelleriyle müşterilerinin kapısına kadar götürür ve onlara önemli bir yakıt tasarrufu sağlar.

Kargo Bedava

Kargo Bedava

Avansas.com, müşterilerine ücretsiz kargo** fırsatıyla da avantaj sağlıyor. İstanbul içine kendi araçları ve personeliyle teslimat yapan Avansas.com, İstanbul dışındaki illere ise anlaşmalı kargo şirketleriyle ücretsiz gönderim yapıyor.* 09:00 - 17:00 arasında verilen siparişler İstanbul'a 600 km'den yakın mesafelere 24 saat, uzak mesafelere 48 saat içinde teslim edilir.
Resmi tatil günlerinde ve hafta sonlarında teslimat yapılmaz.
** Detaylı bilgi için kargo bedava sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Yukarı
Lütfen bekleyiniz, işleminiz tamamlanıyor...