0 ürün
Hemen Al
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Maliyetlerinizi düşürmek için çalışıyoruz...

Para Kasaları

Ofis ve iş yerlerinizin güvenliği, huzurlu bir çalışma ortamı yaratmak açısından son derece önemlidir. Kıymetli eşyaları, paraları ve çeşitli dokümanları içinde saklayabileceğiniz para kasaları bu güvenliği sağlamada başvurulan gereçlerin başında bulunmaktadır.

Avansas Para Kasaları kategorisi Mas ve Eagle markalarının ürünlerini beğeninize sunmaktadır. Kategorimizdeki para kasası boyutları jumbo boy, büyük boy ve orta boy olup ebatlardaki bu farklılıklar güvenlik ihtiyacı olan iş yerleri ve ofislerin farklı gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.

Jumbo boy para kasaları ile daha çok parayı güven içinde saklayabilir ve kasanın kağıt paraları derleyen 2 yan gözü sayesinde kağıt paralarınızı düzenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Yan bölmelerin arasında yer alan 6 küçük bölmeye bozuk paralarınızı ya da küçük mücevherlerinizi koyabilirsiniz. Ayrıca kasanın 8 bölmeden oluşan üst kısmını çıkararak altta saklı olan bölmede de evrak ve belgelerinizi saklayabilir, önemli bilgilerinizi güven altına alabilirsiniz.

Büyük boy taşınabilir ürünler ile iş yerinizde bulundurmanız gereken nakit parayı güvenle saklayabilirsiniz. İç kısmı 6 farklı bölmeye sahip olduğu için kolay ve düzenli bir kullanım sunan bu ürünler, yoğun iş ortamları için ideal bir tercih olacaktır. Güvenli bir şekilde paranızı saklayabileceğiniz bu para kasaları büyük boy olmasına rağmen üst kısmındaki taşıma kolu sayesinde kolayca taşınma imkanı da sunmaktadır.

Orta boy kasa çeşitleri arasında ise metal sağlam dış yüzeyleri ile oldukça dayanıklı ürünler yer almaktadır. Zorlama ve çeşitli darbelere karşı sağlamlaştırılmış kilit bölümü olan kasaları tercih edebilirsiniz. Bozuk paralarınızı, kâğıt paralarınızı ve yüzük, saat, kolye gibi değerli eşyalarınızı kolayca güven altına alabilirsiniz.

Ofis ve iş yeriniz için gerekli en kaliteli para kasası ürünlerini Avansas.com’da bulabilirsiniz. Bu ürünleri uygun fiyat ve ödeme koşulları, sadece 1 iş gününde teslimat, ücretsiz kargo ve kolay iade avantajlarıyla hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Para Kasaları

Para Kasaları kategorisinde sonuç bulunamamıştır. İlgili ürünler geçici olarak stoklarımızda olmayabilir.
  • Alışverişinize devam etmek için,

  • Benzer kategorilerimize göz atabilir veya ana sayfaya geri dönebilirsiniz : www.avansas.com

Yukarı