0 ürün
Hemen Al
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Maliyetlerinizi düşürmek için çalışıyoruz...

Yazar Kasa Pos Cihazı

İş yeri ve sağlık, eğitim, turizm gibi farklı hizmet sektörlerinde faaliyet gösteren işletmelerde kullanılmak üzere üretilen yazar kasa pos cihazları, satış sırasında kredi kartı kullanan müşteriler ve işletme sahiplerinin işini kolaylaştırıyor. Yeni nesil yazar kasa ve pos cihazları; teknik özellikleri, sağlamlıkları ve kaliteleriyle ön plana çıkıyor. Ürünler, pratik kullanımları ile de dikkat çekiyor.

Yazar Kasa Pos Zorunluluğu

Maliye Bakanlığı tarafından yayınlanan 426 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile belirlenen ölçütlerle yazar kasa pos zorunluluğu, her işletme için geçerli hale gelmiş oluyor. Vergi mükellefi olarak siz de, satış sırasında gerekli olan, yüksek kalite ödeme kaydedici cihaz çeşitlerini inceleyerek, sağlam ve pratik ürünlerden birini seçebilirsiniz. Profilo tarafından üretilen son teknolojik cihazlar, iş yerlerinde büyük kolaylık sağlıyor.

Taşınabilir, şarj edilebilir, hızı ve gücü yüksek, ergonomik yazar kasa pos makinelerine göz atarak işletmenize uygun olanları belirlemek için her bir cihazın özelliklerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Yeni nesil yazar kasa aldığınızda EFT POS cihazını kolayca bağlamak ve sonrasında pratik olarak kullanmak için ürünlerin açıklamalarını okuyabilirsiniz. Maliye Bakanlığı onaylı, gelişmiş teknik özelliklere sahip cihazları incelediğinizde, konuyla ilgili aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını da görme şansını yakalayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Eski cihazlarla yeni nesil cihazların farkı ve kullanıcılara sağladığı fayda nedir?
Yenilikçi yazar kasa pos makineleri, bakanlığın ve işletmelerin bağını hızlı ve net şekilde kuruyor. Yeni nesil yazar kasa modelleri ile satış sırasında online olarak GİB'e anında bağlanabilirsiniz. Cihazlar, tüm satış fişi detaylarının ve gün içinde yapılan işlemlerin tümünün göründüğü Z raporunu, Gelir İdaresi Başkanlığı'na anlık olarak aktarabilme özelliği ile kolaylık sağlıyor.

Yeni nesil yazar kasaları, hangi cihazlarımla birlikte kullanabilirim?
Karekod veya barkod okuyucuyu, EFT POS, çekmece ya da terazi gibi cihazlarınızı yeni nesil yazar kasalara bağlayabilirsiniz.

Eski yazar kasam ne olacak?
Yeni nesil yazar kasa aldığınızda, satın aldığınız cihazın yetkili servisi, eski cihazınızın kapatma işlemlerini gerçekleştirecektir.

İşletmeler ve Müşterilere Alışveriş Kolaylığı Güçlü mali hafıza, geniş EKÜ (elektronik kayıt ünitesi) satan, kullanışlı kağıt rulosu, yüksek işlemci ve yazma hızı ile ön plana çıkan ürünler, işletmecilere pratiklik kazandırıyor. Son teknolojiye göre üretilen makineler, iş yeri sahiplerine pek çok kolaylık sunarken, tek slip üzerinde yazar kasa fişi ve kredi kartı slibi yazdırma özelliği sayesinde, iş yerinizden alışveriş yapan müşteriler için de fayda sağlıyor.

Yeni nesil ödeme sistemleri kapsamında, sabit çekmeceli dokunmatik ürünler de öne çıkıyor. 19 farklı bankacılık uygulamasını destekleyen dokunmatik yazar kasa pos cihazı, çekmeceli veya çekmecesiz seçeneklerle satışa sunuluyor. Yenilikçi, gelişime açık markaların ürettikleri yazar kasa pos fiyatlarını ve işlevlerini inceleyerek siz de Avansas güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Yazar Kasa Pos

Yazar Kasa Pos kategorisinde sonuç bulunamamıştır. İlgili ürünler geçici olarak stoklarımızda olmayabilir.
  • Alışverişinize devam etmek için,

  • Benzer kategorilerimize göz atabilir veya ana sayfaya geri dönebilirsiniz : www.avansas.com

Yukarı