Ürün Kodu: 58151

Marka : Post-it

Product State: A0

3M Post-it 2007A Yapışkanlı Not Kağıdı Ok Şeklinde 225 Yaprak

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 225 yaprak
  • 70 mm x 70 mm ebatında
  • Uygun fiyat avantajı
  • Etkili yapışkanlık
0

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir? 

RenkTuruncu, açık yeşil, koyu yeşil
ŞekilOk şekilli
Yaprak sayısı225
MarkaPost-it

 

Günümüz çalışma hayatında, bilgisayarlar yoğun olarak kullanılmaktadır. Ofis hayatında, iş süreçlerinin yoğun veya yapılacak işlerin fazla olmasından çalışanlar unutkanlık gösterebilmektedir. Hatırlatıcı kağıtlar, ofis ortamında çalışan personelin tam bu noktada yardımına koşmaktadır. 

Ofislerde bulunan monitörlerin etrafına yapıştırılmış çok sayıda Post-it yapışkanlı not kağıdı görmek artık çok genel bir durum haline gelmiştir. Bu yapışkanlı kağıt hatırlatıcılar yalnızca yapılacak işe yönelik olarak kullanılmamaktadır. İş yoğunluğundan kaynaklanan koşuşturmadan; yıl dönümü, doğum günü ve benzeri etkinliklerin unutulmasını da engellerler. 

İş sektörünün yanı sıra eğitim sektöründe de sıklıkla kullanılmaktadırlar. Sınav tarihleri, önemli notların bulunduğu sayfalar, formüllerin bulunduğu bölümler ve benzeri pek çok amaç için Post-it sıklıkla tercih edilen bir üründür. 

Bazı durumlarda ürünün ismi yerine markanın adı kullanılır. Marka isminin ürün için kullanılması durumu, tüketicilerin tercihinden kaynaklanmaktadır. Bunun sebebi, tüketiciler tarafından ürünün çok sık tercih edilmesi veya uzun süre başka bir alternatifinin bulunmaması olabilir. Post-it, bu marka isminin ürün yerine kullanılması durumuna çok doğru bir örnek olacaktır. 

225 yapraklı, ok şekilli ve canlı renklere sahip Post-it yapışkanlı not kağıdı, kullanışlı olması ve güzel görüntüsüyle tüketicilerin beğenisini ve tüm beklentilerini karşılamaya devam etmektedir. 

3M Post-It 2007A Ok Şeklinde Yapışkanlı Not Kağıdı Dayanıklı ve Kaliteli Midir?

Post-it, 3M firmasına ait bir markadır. Post-it oldukça uzun süredir piyasada bulunan bir markadır. Kısacası, marka güvenilirliğini kanıtlamıştır. Kaliteli ve dayanıklı yapısıyla hızlı not alınmasını kolaylaştırmaktadır. Post-it 2007A, insan sağlığına tehdit oluşturabilecek madde bulundurmaz. Eğitim alanında ve ofis ortamlarında rahatlıkla kullanılabilir. 

Post-it, canlı renkleri ve ok şeklindeki yapısıyla güzel görünür. Kullanılan yapışkan uzun ömürlüdür. Yapışma özelliğini uzun vadede korur. Güzel ve canlı renkleri kısa vadede soluklaşmaz. Kısacası Post-it 2007A kaliteli yapısıyla yapışkanlı not kağıtlarından beklenen her tür özelliği bünyesinde bulundurmaktadır. 

3M Post-It 2007A Ok Şeklinde Yapışkanlı Not Kağıdı Hangi Yüzeylere Uygundur?

Yapışkanlı not kağıtları, ofis ortamlarında ve eğitim sektöründe yoğunlukla kullanılmaktadır. Kaliteli ve insan sağlığını tehdit etmeyen yapıştırıcısı uzun ömürlüdür. Cam, kağıt, plastik, ahşap ve benzeri yüzeylere yapıştırıldığında uzun süre asılı kalabilir. Yapışkanlı not kağıdından beklenen tüm özellikleri rahatlıkla karşılar. Güzel görüntüsü ve birçok renk seçeneği sayesinde kullanıldığı ortama hava katar. 

Kaliteli yapısı, yüksek fiyatlı olabileceği yanılgısı yaratabilir ancak oldukça uygun fiyatlıdır; bütçeleri yormaz. Düşük kaliteli benzerlerinde karşılaşılan yapışkanının uzun ömürlü olmaması veya kağıdın rengini çabuk kaybetmesi durumları Post-it 2007A kullanımında kesinlikle yaşanmaz. 

Avansas’tan Alışveriş Yapmak Güvenli Midir?

Online alışverişlerde kullanıcılar ürünleri birebir göremedikleri için çeşitli sorunlar yaşamaktadırlar. Bu sorunların kaynağı, genellikle daha öncesinde yapılmış online alışverişlerde mağduriyet yaşamalarıdır. 

Avansas, uzun süredir sektörde yer edinmiş bir markadır. Kurumsal veya bireysel farketmeksizin tüm müşterilerine en yüksek standartta hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir. Ek olarak büyük firmalarla çalışması sayesinde tüketiciye sunduğu ürünlerin yüksek kaliteli olmasını sağlamaktadır. 

Avansas 12000 metrekarelik devasa deposunda ürünleri paketli ve satışa hazır halde tutmaktadır. Stoklu çalışması ve sürekli yenilenen stokları sayesinde toptan veya perakende alışverişlerde sorun yaşanma ihtimalini en aza indirmektedir. 

Tüm müşterilerine en kaliteli hizmeti sunma ilkesinin yanında, yüksek satın alma gücüyle uygun ve tutarlı fiyatlar sunmaktadır. Kaliteli ürünlerin yüksek fiyatlı olması durumunu bu sayede ortadan kaldırır ve kaliteye daha az ödenmesini sağlar. Kısacası müşterilerinin kaliteli ürünlere ulaşmasını kolaylaştırır ve maliyetlerini azaltmalarında onlara yardımcı olur. 

3M Post-it 2007A Yapışkanlı Not Kağıdı Ok Şeklinde 225 Yaprak Hakkında Yapılan Yorumlar

Yorum Yok
Ürünü Oylayın

Siz Sorun Biz Cevaplayalım

? Yorum Daha Var

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

3M Post-it 2007A Yapışkanlı Not Kağıdı Ok Şeklinde 225 Yaprak
42,68 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.