Ürün Kodu: 58152

Marka : Post-it

Product State: A7

3M Post-it 2007SP Yapışkanlı Not Kağıdı Konuşma Balonu Şeklinde 225 Yaprak

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 225 yaprak
  • Uygun fiyat avantajı
  • Sıra dışı tasarım
  • 70 mm x 70 mm ebatında

Ürün Hakkında

Yapışkanlı not kağıtlarını birçok amaç için kullanırız. Okuduğunuz bir kitap hakkında not almak, unutmamanız gereken bir tarihi yazmak ve sürekli gördüğünüz bir yere yapıştırmak gibi birçok durum yapışkanlı kağıt kullanmak için uygundur.

Yapışkanlı not kağıtları, çoğunluğu öğrencilerden oluşan geniş kitleler tarafından kullanılır. Örneğin sınava hazırlanan bir öğrenci, çalıştığı konunun özetini bir kağıda yazmaktansa küçük yapışkanlı kağıtların üzerinde notlar alarak kitabın içine yapıştırır. Daha sonra aynı konuya yine bakması gerektiğinde, aldığı o küçük notlar sayesinde kısa sürede hatırlar. Yani, yapışkanlı küçük not kağıtları, ders çalışma sürecini kolaylaştırmıştır.

Bir başka örnek olarak iş yaşamındaki önemine vurgu yapılabilir. Örneğin, yoğun bir iş hayatına sahip bir kişi gün içinde pek çok toplantıya girmektedir. Bu toplantıların saatlerini ve günlerini küçük yapışkanlı kağıtlara yazıp sürekli göreceği bir yere yapıştırması, bu kişinin toplantı saatlerini unutmasını veya o saate başka bir toplantı ayarlamasını önler.

Bu nedenlerle, küçük yapışkanlı not kağıtlarının hayatımız için önemi oldukça büyüktür. Birçok kişi yapışkanlı kağıtları kullanmayı tercih ettiği için piyasada pek çok farklı ürün bulunur. Bu ürünler; rengi, boyutu, şekli gibi konularda birbirinden ayrılır. 

Yapışkanlı kağıt kullanmayı sevenler için ürün alternatiflerinden biri konuşma balonu şeklinde olan yapışkanlı kağıtlardır. Bir paket içinde 225 yaprak bulunur. Aynı zamanda sıradışı bir tasarıma sahiptir. Odanızda, ofisinizde panolarınıza asabilir ve estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. 

Avansas üzerinden tek tıkla satın alabileceğiniz yapışkanlı not kağıdının özelliklerini tablomuzda bulabilirsiniz.

Adet225
RenkSarı
GörünümKonuşma Balonu

 

3M Post-it Konuşma Balonu Şeklinde Yapışkanlı Not Kağıdının Yapışkanı Kaliteli Midir?

Yapışkanlı not kağıdı seven kişilerin yaşadığı en büyük problem, bu kağıtların yapıştırıldığı yerden kısa süre içinde düşmesidir. Bu durum basit olarak gözükse de aslında oldukça önemlidir. Çünkü, kullanıcılar yapışkanlı kağıtlara önemli ve sürekli hatırlamak istedikleri bilgileri yazar. Bu durumda, bu not kağıtlarının yapıştırıldıkları yerden düşmesi bir olayın, tarihin, ya da numaranın unutulmasına sebep olur. Bu durumun yaşanması ise yapışkanlı kağıtların kullanım  amacına aykırıdır. 

Fakat, konuşma balonu şeklinde olan yapışkanlı not kağıtları son derece kalitelidir. Uzun süre boyunca yapışkan özelliğini korur. Not kağıdı, yapıştırdığınız yerden çıkarana kadar gözünüzün önünde kalır ve hatırlatma görevini yerine getirir. Bu nedenle, yapışkanlı not kağıdı satın almak isteyenler için ideal bir üründür.

Konuşma balonu şeklindeki yapışkanlı kağıdı, avansas.com üzerinden tek tıkla satın alabilir ve hızlı gönderim sayesinde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 

3M Post-it Konuşma Balonu Şeklinde Yapışkanlı Not Kağıdının Ebatları Nedir?

Yapışkanlı not kağıtları pek çok kişi tarafından sıklıkla kullanılan araçlardır. Çoğu kişi yapışkanlı kağıtları kitabının arasına not almak ya da tarih, telefon numarası, isim gibi kısa bilgileri kaydetmek amacıyla kullanır. O nedenle, yapışkanlı not kağıtların her birinin boyutları farklı olmasına rağmen, genel olarak küçük ebatlara sahiptir. Konuşma baloncuğu şeklinde olan bu ürünün ebatları ise 70 x 70 mm’dir. Küçük notlarınızı almak için ideal boyuta sahip olan bu ürünün, aynı zamanda da estetik bir yapısı vardır. 

Yapmanız gereken işleri, hatırlamanız gereken durumları kaydetmek için konuşma baloncuğu şeklindeki yapışkanlı not kağıtını avansas.com üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Aynı zamanda, hızlı teslimat bölgesindeyseniz sipariş ettiğiniz ürünü 1 iş günü içinde teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Normal Post-it(R) Note kağıtlarına göre çok daha dikkat çekici olan Post-it(R) Notes kağıtları, iş arkadaşınıza mesaj bırakmak için idealdir.

 

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

3M Post-it 2007SP Yapışkanlı Not Kağıdı Konuşma Balonu Şeklinde 225 Yaprak
189,15 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.