Ürün Kodu: 59681

Marka : Ark

Product State: A0

Ark 2050 Sırt Etiketli Plastik Magazinlik Şeffaf

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • A4 ve A5 arşivlemesine uygun
  • Sırt etiketli
  • Sağlam metal malzeme
  • Uygun fiyat avantajı
  • Delikli şık tasarım

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Kullanılan Kâğıt TipiA4 Ve A5 Boyutları Uygun
TürSırt Etiketli
TürSağlam Metal Malzeme
GörünümDelikli Şık Tasarım
RenkBeyaz
MarkaArk

Sırt etiketli plastik magazinlik, günümüzde iş yerlerinde önemli belge ve dokümanları muhafaza etmek için kullanılır. Bu ürün sayesinde sırası ile önemli evrakları pratik bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Dosyalarınızı bu sırt etiketi sayesinde düzenleyerek isterseniz masanızda, isterseniz dolaplarda muhafaza edebilirsiniz. Bu sırt etiketli plastik magazinliğin ayırt edici özellikleri sayesinde kolaylıkla kargaşayı engelleyebilirsiniz. Ark sırt etiketi, belgelerin karışmaması, kaybolmaması için özel tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra birçok alternatif sunmaktadır. Kullanımının yaygın olmasının başlıca sebeplerinden biri alandan tasarruf etmektedir.

Ark 2050 Sırt Etiketli Plastik Magazinlik Şeffaf Dayanıklı mıdır?

Sırt etiketli magazinlikA4 ve A5 dosyalarınız için arşivlemeye uygundur ve sağlam metal malzemelerinden üretilmiştir. İçerisine kataloglar, dergiler, gazeteler, önemli evraklar veya türevi istediğiniz malzemeyi muhafaza edebilirsiniz. Dik duruşu ile alanı azaltması sayesinde rahatlıkla masanızda da bulundurabilirsiniz Bu dosyalar, genellikle dosyalama ve arşivleme işlemlerinde kullanılmaktadır kişinin işini daha verimli yapmasında yardımcı olmaktadır.

Kişinin işinde verimli çalışmasına yardımcı gereçlerden biri de bu dosyalardır. İş dünyasında kullanılan belgelerin, önemli evrakların göz önünde bulunan alanlardan bazen arşive kaldırılması gerekebilir. Ark sırt etiketli plastik magazinlik ile bu işlem kolaylıkla gerçekleşmektedir. Ofis ortamında birçok dosya bulunması sebebiyle, bu evrakların en ulaşılır ve güvenli noktada muhafaza edilmesi gerektiği için Ark sırt etiketli plastik magazinlik yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Ark 2050 Sırt Etiketli Plastik Magazinlik Şeffaf Kullanışlı mıdır?

Son dönemlerde belgelerin çoğu bilgisayarlarda muhafaza edilse de, bilgisayarın bozulma ihtimaline karşılık bu belgelerin arşivlenmesi tercih edilmektedir. Hatta bazı sektörlerin çoğunda zorunlu olarak arşivleme yapılmaktadır ve iş yerlerinde bu dosyaların daha çok tercih edildiği görülmektedir. Bu ürünler çalışma masalarında da bulundurulabilir. Fakat bir süre sonra evraklar fazlalaştığında bu dosyalar arşiv dolaplarına da kaldırılabilir. Evrakların, önemli belgelerin iyi muhafaza edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda kolay bulunmalıdır ve çok fazla alan kaplamamalıdır. Bu sebeple Ark markasının üretmiş olduğu 2050 sırt etiketli şeffaf plastik magazinliğin özelliklerisizlerin belgelerinizi en iyi şekilde muhafaza etmenizi, alandan tasarruf etmenizi ve kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayacaktır. Böylelikle sizlerde işlerinize, çalışmalarınızı daha rahat, daha sağlıklı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Bu ürünleri toplayıcı, düzenleyici olarak da kullanabilirsiniz. Dolap boyutuna uygun olan sırt etiketli plastik magazinlik sayesinde arşivlemek istediğiniz her şeyi bu dosyalarda bulundurabilirsiniz. Günümüzde hayatı kolaylaştıracak, pratikleştirecek birçok ürün üretilmiştir ve üretilmeye de devam etmektedir. Sırt etiketli plastik magazinlik de hayatı kolaylaştıran, işlerin pratikleşmesine yardımcı olan ürünlerdendir.

Ark 2050 Sırt Etiketli Plastik Magazinlik Şeffaf  Uzun Ömürlü müdür?

Ark markası, bu ürünü üretirken büyük bir titizlikle ve özveriyle çalışmıştır. Kişinin hayatını kolaylaştırdığı gibi bunun uzun ömürlü devam etmesini de sağlamıştır. Ark 2050 sırt etiketli plastik magazinlik dayanıklı olması için en iyi malzemelerden tasarlanmıştır. Kırılma, parçalanma gibi problemlerin olması söz konusu değildir.

Sizler de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu ürün kişiler için olabilecek en yüksek düzeyde ergonomiktir. Bu kadar çok tercih edilmesinin sebebi ergonomik olduğu kadar ekonomik olmasıdır. Ark 2050 sırt etiketli plastik magazinlik fiyatperformans oranı gözlendiğinde, muadillerinden bir adım öne çıkmaktadır. Sizlerde bu ürünü tercih etmek isterseniz hemen sipariş verebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizdeyseniz siparişiniz  1 iş gününde teslim edilir.

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ark 2050 Sırt Etiketli Plastik Magazinlik Şeffaf
64,26 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.