Ürün Kodu: 58644

Marka : Ark

Product State: A0

Ark Plastik Cetvel 50 cm Şeffaf

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Plastik malzeme
  • Çizim yapmaya uygun
  • Duvara monte edilebilir

Ürün Hakkında

Ark Plastik Cetvel 50 cm Şeffaf

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

Genel Bilgiler
Marka Ark
Uzunluk 50 cm
Materyal Plastik
Çizim Yapma Uygun
Renk Şeffaf
Ofis Kullanımı Uygun

 

Plastik ve şeffaf renkli malzemeden üretilerek ortaya çıkarılan Ark cetvel oldukça kullanışlı ve kaliteli ürün özelliklerini üzerinde taşımaktadır. Başarılı ham maddelere sahip olduğu için dayanıklıdır. Uzun süreli ve asla yapısından bir şey kaybetmeden kullanıma uygundur. Çizim yapma amacıyla kullanılacak şeffaf cetvel işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Uzunluğunun oldukça makul seviyede olmasından dolayı birçok alanda kullanım için yeterlidir. Aynı zamanda en iyi ürünlerden üretim aşamasını tamamladığı için son derece kaliteli bir ürün özelliğine sahiptir. Başarılı çizimlerini, Ark şeffaf cetvel sayesinde artık çok daha mümkündür. Siz de başarılı çizimlerin en yakın arkadaşı ile tanışmak isterseniz, hemen avansas.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Ark Şeffaf Cetvel Dayanıklı mıdır?

 

Şeffaf cetvel oldukça kaliteli ham maddeler ile üretime sunulduğu için başarılı bir ürün olma özelliğine sahiptir. Bu yüzden de oldukça dayanıklıdır. Uzun süreli kullanıma uygundur. Kusursuz çizimler, Ark şeffaf cetvel sayesinde ortaya çıkacaktır. Siz de kusursuz çizimleri ortaya çıkarmak isterseniz, hemen bir Ark cetvel sahibi olabilirsiniz. Çok kullanışlı bir ölçüm aleti olduğu için de standart ölçüm ile düzgün çizgiler çizmenize yardımcı olmaktadır. Herhangi bir ölçüm anında, gündelik hayatımızda her an elimizin altında olması gereken ürünler arasında yerini almaktadır. 50 cm olan uzunluk ölçüm birimi sayesinde de kullanılabilir ürün özelliklerine sahiptir. Oldukça sağlam ve kaliteli ürün özelliklerini de barındırdığı için uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur.

 

Ark Şeffaf Cetvel Kullanışlı mıdır?

 

Rasyonel aklın ürünü olan standartlaştırılmış bir ölçüm aleti özelliklerine sahip şeffaf cetvel, kullanışlı olup, her yerde kolayca taşınabilir özelliklere sahiptir. Elimizde bulunan iki nesnenin de hangisinin daha büyük ya da hangisinin en ve boyunun daha geniş olduğunu Ark şeffaf cetvel sayesinde kolayca öğrenebilirsiniz. Basit gibi görünen fakat oldukça kullanışlı ve işlevsel olan ürüne herkes mutlaka sahip olmalı. Başarılı ürün özelliklerine sahip olmasından dolayı da uzun süreli kullanımlarda dahi ilk günkü sağlamlığını koruyacaktır.

 

Ark Şeffaf Cetvel Uzun Ömürlü müdür?

 

Ark şeffaf cetvel sayesinde kolayca görsel bir ilişki kurabilirsiniz. Ayrıca hızlı bir şekilde bir nesnenin uzunluğu ölçmesi açısından da kullanışlı nitelikleri barındıran bir kırtasiye ürünüdür. Okulda, iş yerlerinde ve evde sıklıkla kullanmaya ihtiyaç duyulan bu ürüne siz de sahip olabilirsiniz. Başarılı ham maddelerle üretim aşamasını tamamlamış olan şeffaf cetvel, oldukça kaliteli ürün özelliklerine sahiptir. Doğru çizgileri çizmeye yarayan cetvel, işlevselliği yönünden de oldukça kullanışlı bir üründür. Okullarda da sıklıkla matematik derslerinde başvurulan ürün, uzun yıllar boyunca da kullanılabilecek sağlam ve dayanıklı bir cetvel olmalıdır. Bu sayede cep dostu ve tutumlu bir faaliyette de bulunmuş olacaksınız. Başarılı ürün sayesinde siz de çizmek istediğiniz çizgileri kalite ve özenle çizebilirsiniz.

 

Ark Şeffaf Cetvel Kaliteli midir?

 

Yolundan çıkmış çizgiyi hizaya getirmeye yarayan cetveller oldukça kaliteli ürün özelliklerini içerisinde barındırmaktadır. Başarılı ve bir o kadar da kaliteli bir kırtasiye malzemesine sahip olmak herkesin hakkıdır. Toplantılarda, iş yerlerinde, okullarda ve daha birçok yerde kullanıma oldukça uygun bir kırtasiye malzemesidir. Rasyonel bir icat olan cetvel sayesinde artık ölçüm yapmak ve çizgileri doğru bir şekilde çizmek çok daha kolay bir hal almıştır. Oldukça başarılı ve standart birimlere uygun icat olma özelliğine sahiptir ki, binalara şeklini cetvel vermektedir. Mimarların da sıklıkla başvurduğu cetveller sayesinde muntazam evlerin ilk aşamaları sağlanmıştır. Siz de bu başarılı kırtasiye malzemesine sahip olmak isterseniz, hemen avansas.com adresine gelerek uygun fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ark Plastik Cetvel 50 cm Şeffaf
23,68 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.