Ürün Kodu: 69192

Marka : Artline

Product State: A0

Artline Erg-241 Kaligrafi Kalemi 1 mm Kırmızı

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Polyester fiber 1 mm uç
  • Dekoratif yazı ve çizimlere uygun
  • 350 m yazım kapasitesi
  • Su bazlı pigment mürekkep
  • Kağıdın arkasına geçmez

Ürün Hakkında

Ürünün Özellikleri Nelerdir?

1 mm
Uç yapısı Polyester fiber
Renk Kırmızı
Kullanım  Çok amaçlı
Yazım Kapasitesi 350 m
Mürekkep Su bazlı pigment mürekkep
Mürekkep dayanıklılığı Solmaya, suya, dağılmaya dayanıklı
Marka Artline

Artline Erg-241, tüm yazı işlemlerinde kullanılabilecek bir üründür. Dekoratif ve karakteristik çizim yapılması için de oldukça uygundur. 1 mm çizgi kalınlığı sayesinde detaylı çalışmalar yapılmasına olanak sağlar.

Kırmızı renkli suya karşı dayanıklı mürekkebi, kullanılan kağıdın arka yüzüne geçmez. Mürekkebi; bulaşmaya, solmaya ve dağılmaya karşı dayanıklıdır.

Benzer ürünlerin üretiminde kullanılan düşük kaliteli mürekkepler insan sağlığı için tehdit oluşturabilir. Artline Erg-241’nin diğer tüm bileşenleri gibi mürekkebinin de birinci sınıf olması sebebiyle sağlığa zararlı etkileri bulunmamaktadır.

Artline, uzun süredir piyasada faaliyetlerine devam eden bir firmadır. Kaliteli ürünleri ve uygun fiyatları sayesinde, tüketicinin beğenisini toplamayı ve yeri doldurulamaz bir marka olmayı başarmıştır.

Artline Erg-241, ergonomik tasarımı sayesinde uzun kullanımlarda kullanıcıyı yormaz. Uzun süreli kullanımlarda dahi kullanıcıyı yormaması, çizim sırasında performansı artırarak yapılan işlemin kalitesini de olumlu yönde etkiler.

350 metrelik yazım kapasitesiyle benzer ürünlerden çok daha uzun ömürlüdür. Solmaya, suya, dağılmaya karşı dayanıklı olması ve 350 metrelik yazım kapasitesi sayesinde benzer ürünlerden ayrılarak ön plana çıkmaktadır. Ek olarak uzun ömürlü olması sayesinde yeni kalem alma ihtiyacını azaltarak bütçenizi korumaya yardımcı olur. 

Artline ERG-241 Kaligrafi Kalemi Dayanıklı Mıdır? 

Artline, uzun süredir piyasada bulunan bir markadır. Piyasadaki kalıcılığını ve tüketici memnuniyetini, ürünlerinin yüksek kalitesi ve uygun fiyatıyla sağlamaktadır. Artline Erg-241’in tüm bileşenleri üst kalite malzemeden imal edilmiştir. Kalemin dış yüzeyi siyah renktedir. Kapağının başında ve kalemin bitiminde mürekkebin rengini gösteren kırmızı renkte bölümler bulunmaktadır.

Kaliteli malzemeden üretilmiş olan dış yüzeyi, fiziksel darbelere karşı dayanıklıdır. Su bazlı pigment mürekkebi; suya, dağılmaya ve solmaya karşı dayanıklıdır. Yazı veya çizim işlemleri yapılırken mürekkebin kağıdın arkasına geçme durumları Artline Erg-241’de yaşanmaz. Ek olarak ergonomik tasarımı sayesinde kullanıcıyı yormaz. 

Artline ERG-241 Kaligrafi Kalemi Rahat ve Kullanışlı Mıdır? 

Özellikle karakteristik çizim ve dekoratif yazı işlemleri için tasarlanmış olan Artline Erg-241 kalem ergonomiktir. Tasarımının kullanıcı dostu olması sayesinde uzun süreli çalışmalarda bile kullanıcıyı rahatsız etmez. Böylelikle kullanıcının performansını artırır ve yapılan işin kalitesini olumlu yönde etkiler.

Benzer ürünler, tasarımları sebebiyle kullanıcıya zorluklar yaşatabilirken veya kalitesiz mürekkeplerinden dolayı yazı ya da çizimleri bozabilirken, Artline Erg-241 kullanıcı dostu tasarımı ve suya karşı dayanıklı mürekkebiyle bu tür sorunlarla karşılaşılmasını engeller. Ek olarak, alt seviye benzerleri gibi insan sağlığını tehdit edecek maddeler bulundurmaz.

Karakteristik çizim veya dekoratif yazı işlemlerinin tüm gereksinimlerini karşılayabilir. Kısacası, kaligrafi için ihtiyaç duyulabilecek bütün özelliklere sahiptir; kaligrafi için tüm beklentileri karşılar. Ayrıca benzerlerinde rastlanan kısa ömürlü olma durumu Artline Erg-241 ürününde kesinlikle yoktur; uzun ömürlüdür. 

Artline ERG-241 Kaligrafi Kalemi Kağıdın Arkasına Geçme Yapar Mı? 

Diğer tüm bileşenleri kaliteli malzemeden imal edilmiş Artline Erg-241’in mürekkebi de kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Böylelikle suya, solmaya ve dağılmaya karşı dayanıklıdır. Ek olarak 1 mm çizgi kalınlığı ve üst seviye mürekkebi sayesinde yazı veya çizim yapılan kağıdın arkasına geçme yapmaz.

Online alışverişlerde ürünleri yakından görememek, kimi zaman alınan ürünlerde problem yaşanmasına veya ürünün beklendiği gibi çıkmasına sebep olmaktadır. Tüketici için her zaman en iyisini hedefleyen Avansas, hizmetlerini değerli iş ortakları ve müşterilerini asla mağdur etmeyecek şekilde düzenlemektedir. Avansas’ın güvenilir hizmetleriyle, toptan veya perakende siparişlerinizi güvenle sizlere ulaştırıyoruz. 

Teslimat


200 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Artline Erg-241 Kaligrafi Kalemi 1 mm Kırmızı
15,09 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


750.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

6500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.