Asma Kilit ve Kapı Kilidi

Toplam 5 sonuç
Stokta Yok

Asma Kilit ve Kapı Kilidi

Asma kilit ve kapı kilidi uzun yıllardır kapılarda, dolaplarda güvenliği sağlamak için kullanılır. Anahtarlar ve kilitler, yeni teknolojiyle daha dayanıklı ve güvenilir bir yapı sunar. Ürünler taşıdıkları farklı özellikler sebebiyle, değişik ortamlarda kullanılırken, ortama uygun olan kilit sistemlerinin tercih edilmesi gerekir. Basit yapısıyla ve pratik açma kapama mekanizması ile ilgi çeken, kaliteli malzemelerden yapılan, uzun ömürlü geleneksel asma kilitler, sandıklarda sıkça kullanılır. Bunun yanı sıra özel dolapların kilitlenmesinde de tercih edilir. Ürün sunduğu yedek anahtarı sayesinde anahtarı kaybetme durumunda ve ortak kullanım durumlarında kişilere kilidi açabilme olanağı tanır.

Asma kilitlerin geliştirilmiş modeli olan ve şifreli asma kilit olarak adlandırılan, kombine kilitler ile önceden belirleyeceğiniz bir şifreyi ayarlayabilir ve kilidi açıp kapatmak için bu şifreyi kullanabilirsiniz. Belirlediğiniz şifreyi dilediğiniz zaman tekrar değiştirebilirsiniz, böylece şifrenin görünmesi durumunda tekrar güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Şifreli yapısının yanı sıra, ince yapısıyla da ilgi çeken ürün, kolay kullanımı ve yüksek güvenliği ile özellikle spor salonlarında, havuz giyinme odalarında, iş yerlerinde kişisel dolaplarda sıklıkla kullanılıyor.

Asma kilit türleri içinde dayanıklılıklarıyla ön plana çıkan pirinç gövdeli özel tasarımlı asma kilitler, darbe, paslanma ve çürümelere karşı dayanıklıdır, paslanmaz yaylar içerir. Ürün, kesmeye karşı sertleştirilmiş krom kaplama çelik mil ile ekstra güvenlik taşır. Kepenkler de olduğu gibi dayanıklı asma kilit gereken her yerde kullanılır.

Asma kilitlerin tercih edilmediği ev, iş yeri kapılarında ise delinmelere karşı 4 adet çelik pim içeren ve saten nikel kaplamalı olan silindir kilitler güvenlik sağlar. Bu ürünleri satın alırken, kapınıza uyması için barel ölçülerine dikkat etmeniz gerekir. Ürünler, üç anahtarlı yapısıyla, kilidin farklı kişiler tarafından kullanılmasında da kolaylık sunar.

Anahtar ve kilit sistemlerinin yaygınlaşmasıyla ihtiyaç duyulan, birçok anahtarı organize şekilde içinde barındıran metal anahtar dolapları ise, farklı boyutlarda ve farklı sayıdaki anahtarlar için tasarlanır. Anahtarların sıra sıra dizilmesini sağlayan bu dolaplar, anahtarların karışması, kaybolması, unutulması gibi sorunları en aza indirir. Kilitlenebilmeleri sayesinde de güvenli bir muhafaza temin eder. Özellikle çok sayıda anahtarın idare edilmesinin gerektiği otellerde, yurtlarda, araba yıkama merkezlerinde, ofislerde tercih edilir. Güvenliğiniz için size uygun kilit sistemlerini farklı seçenekler arasından inceleyip, sepete atarak, hemen kolayca satın alabilirsiniz.