Ürün Kodu: 67248

Marka : Autokit

Product State: A0

Autokit FA1-061 İlk Yardım Çantası

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • İlk yardım çantası
  • Toplamda 31 parça
  • 14 çeşit ürün

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Autokit FA1-061 İlk Yardım Çantası Özellikleri
26.06.2006 Karayolları YönetmeliğineUygun
Ürün Çeşidi14 Farklı Çeşit
Parça Sayısı31 Adet
BaskıVar
RenkKırmızı
Ofis KullanımınaUygun

Herhangi bir kaza anında yaralanan kişiye yapılan ilk müdahale oldukça önemlidir. Müdahale sırasında ihtiyaç duyulabilecek gerekli malzemelerin yer aldığı ilk yardım çantalarının evlerde, iş yerlerinde ve otomobillerde bulundurulması gerekmektedir. Autokit FA1-061 ilk yardım çantasının özellikleri 26.06.2006 tarihli karayolları yönetmeliğine uygun niteliktedir. Bünyesinde 14 farklı çeşit ilk yardım malzemesinden toplam 31 parça bulundurmaktadır. Üzerindeki hem Türkçe hem de İngilizce “ilk yardım çantası” (first aid bag) yazısı sayesinde acil durumlarda herhangi bir karışıklığa sebep olmadan birçok kişi tarafından ayırt edilebilir bir çantadır. İdeal boyutu ve tam donanımlı oluşuyla da ofis kullanımına uygun bir ilk yardım çantasıdır.

Autokit FA1-061 İlk Yardım Çantası Kullanım Alanları Geniş midir?

Gün içerisinde insanın başına pek çok görünmez kaza gelebilmektedir. Bu tür kazalara önceden hazırlıklı olmak, her zaman hasarın etkisini en az ölçüye indirgemektedir. Önceden hazırlıklı olmak adına kişilerin yakınlarında bir ilk yardım çantası bulundurmaları her zaman önemli bir adımdır. Görünmez kazanın ne zaman ve nerede insanın başına geleceği bilinemeyeceğinden ilk yardım çantası kullanım alanlarını belli başlı birkaç yerle kısıtlamak doğru değildir. Ancak ilk yardım çantalarının kullanım alanlarına, kişilerin gün içerisinde bulunabileceği ev, iş yeri, otomobil gibi mekânları örnek vermek de yanlış olmayacaktır.  Yani ilk yardım çantasının kullanım alanları oldukça geniştir.

Autokit FA1-061 İlk Yardım Çantasının Kapasitesi Yeterli midir?

İlk yardım çantalarının kapasitesi oldukça önemlidir. Çünkü ilk yardım çantalarının herhangi bir yaralanma anında ihtiyaç duyulabilecek bütün ilk yardım malzemelerini konforlu ve düzenli bir şekilde muhafaza etmesi gerekmektedir. Autokit Fa1-061 ilk yardım çantası bünyesinde; 12 adet çengelli iğne, 2 adet lastik eldiven, 1 adet şeffaf sargı bandı, 1 adet steril gazlı bez (30 cm x 40 cm), 5 adet yara bandı, kanamalara müdahale edebilmek adına 1 adet 25 cm elastik kemer, 1 adet boyunluk, 1 adet makas, 1 adet antiseptik solüsyon (50 ml), 1 adet sargı bandajı, 2 adet hidrofil sargı bezi (150 cm), 1 adet üçgen bandaj (70 cm x 40 cm), 1 adet acil durum battaniyesi bulundurmaktadır. Dolayısıyla ilk yardım çantasının kapasitesi pek çok acil duruma müdahale etmeye yeterlidir.

Autokit FA1-061 İlk Yardım Çantası Pratik ve Kullanışlı mıdır?

Herhangi bir yaralanma anında yaralı olan kişiye yapılan ilk müdahale, müdahale eden kişinin kullandığı kullanışlı ekipmanlar sayesinde oldukça pratik bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Dolayısıyla ilk yardım malzemelerini muhafaza eden ilk yardım çantasının pratik oluşu, müdahaleyi oldukça hızlandırarak kişilerin vakitten kazanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda ilk yardım çantalarının daima kolay ulaşılabilecek yerlerde bulundurulması da, ihtiyaç duyulduğu durumda ilk yardım çantasını ararken müdahalenin gecikmesinin önüne geçmektedir. Ancak kişiler tarafından kolay ulaşılabilecek bu ilk yardım çantası saklama alanlarının, çocuklar tarafından ulaşılamayacak alanlar olması da önemli bir husustur.

Autokit FA1-061 İlk Yardım Çantası Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Autokit FA1-061 ilk yardım çantasının kullanımı, üretildiği materyalin hem kalitesi hem de dayanıklılığıyla doğru orantılı olacak şekilde konforludur. İlk yardım çantaları daima bulundurulması gereken ve hangi koşullar altında kullanılacağı kesin olmayan unsurlar olmasından kaynaklı olarak ömürlerinin uzun oluşu kullanıcısının kesininden ve vaktinden tasarruf etmesini sağlar. Sizler de Autokit FA1-061 ilk yardım çantası fiyatlarını avansas.com’dan inceleyip siparişini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Ve eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde size teslim edilecektir.

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Autokit FA1-061 İlk Yardım Çantası
101,33 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.