Ürün Kodu: 76653

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Comfort F7053 Ayak Desteği

Product State: A0
  • Vücut sağlığınızı korur
  • Sağlam ve dayanıklı yapı
  • Şık tasarımlı
  • Pratik kullanım
  • Avansas kalitesi

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Avansas Comfort F7053 Ayak Desteği Özellikleri 
Malzeme cinsiYüzey: Plastik kaydırmaz
 Ayak: Krom ve kauçuk
Kullanım alanıOfis
Taşınabilir mi?Evet
Ortopedik mi?Evet
Ölçüleri47x38*15 cm
Ayarlanabilir mi?Evet

Avansas Comfort F7053 ayak desteği, ev ve iş yerlerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilecek pratik bir üründür. Çalışma sırasında sadece ayak desteği olmakla kalmaz, insan anatomisine uygun sağladığı bacak, sırt ve boyun pozisyonu ile ofis çalışanları için ergonomik çalışma ortamı oluşturur. Sadece ayak ile uygulanabilecek güç ile platform yatay ya da eğik olarak ayarlanabilir. Açısı rahat edilecek şekilde ayarlandıktan sonra uzun süreli çalışmalarda yorgunluğu azaltmaya destek olur. Dokulu yüzey üzerinde ayak kaymadığı için her pozisyonda ayakların konumu sabit kalır. Bunun yanında çelik krom kaplama olan ayakların zemine gelen bölgesinde kauçuk destek vardır. Kauçuk destek ürünün kaymadan sabit kalmasını sağlarken hassas yüzeyleri de çizilmelere karşı korur.

Avansas Comfort F7053 Ayak Desteği Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Ürün, ofis masaları altında ayak desteği olmasının yanında aynı zamanda soğuk havalarda zeminden gelen hava akımını keserek ayağı soğuğa karşı da korur. Krom ayakları ve kaydırmaz yüzeyi ile oldukça dayanıklı bir üründür. Ayarlanabilir olması bilek sağlığı için avantajdır. Taşınabilir özelliği sayesinde evde çalışanlar için de pratik bir üründür. Kolay hasar görmez, yıpranmaz malzeme yapısı ile uzun süreli kullanımlar için uygundur. Kaymaz yüzeyi sayesinde ayaklar rahat eder. Ayaklarda bulunan kauçuk malzeme ürünün kaymasını engellemesinin yanında bulunduğu zemini de korur. Temizliği için su ve sabun yeterlidir. Farklı bir temizlik malzemesine ihtiyaç duyulmaz.

Avansas Comfort F7053 Ayak Desteği Sağlıklı mıdır?

Malzeme yapısı olarak yoğun olarak krom, plastik ve kauçuktan üretilmiştir. Basit bir mekanizması vardır. Ayarlanması ayak yardımı ile yapıldığından el teması çok gerekmez. Hafif olduğu için taşınması kolaydır. Üründe boya dökülmesi gibi bir durum söz konusu olmadığından ortamın hijyenini korur. Ergonomik özelliği ile sağlığa katkısının yanında ürünün bileşiminde bulunan malzemeler de sağlığa zararlı maddeler kullanılmamıştır. Bunun yanında ayakların altında bulunan kauçuk parça hassas zeminler için uygundur. Bu hali ile ürün sağlıklı ve kullanışlıdır. Kullanılmadığında ofisin ya da evin bir köşesinde saklanması kolaydır.

Avansas Comfort F7053 Ayak Desteği Ergonomik midir?

Avansas Comfort F7053 ayak desteği sadece ayak sağlığına fayda sağlamaz aynı zamanda ayakları yerden yükselterek ve eğim vererek çalışırken dik duruşa da yardımcı olur. Sırt dik durduğunda boyun ve omuzlar da dik duracağından duruş bozukluklarının da önüne geçmekte yardımcıdır. Ürünün ergonomik özelliği uzun süreli masa başı çalışmalarından kaynaklı bel ağrılarını da aza indirir. Eğiminin ayarlanabilir olması bilekleri sürekli aynı pozisyonda tutmadığı için bileğe ve bacak kaslarına iyi gelir. Ofis çalışanlarının masa altlarında kullandığı ürün sağlıklı olmasının yanında sadece ayak basıncı ile ayarlanabilen özelliği ile ergonomik bir üründür.

Avansas Comfort F7053 Ayak Desteği Fiyatı Uygun mudur?

Ürün, basit yapısı ve sağlam tasarımı ile kullanıcı beklentileri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Duruş bozukluklarından kaynaklı oluşabilecek sağlık problemleri düşünüldüğünde ve buna karşılık ürünün fonksiyonu düşünüldüğünde fiyatı oldukça uygundur. Herhangi bir tamire ihtiyaç duymadan uzun süreli kullanılabilir olması da ürünün diğer bir avantajıdır. Hem ergonomik yapısı hem de malzeme bileşiminin sağlığa uygun olması ile ürün kullanıcılarının beğenisini kazanır. Uzun süreli çalışmalarda ayağınızın yanında tüm bedeninizin rahatlığı için sizde Avansas.com üzerinden siparişinizi güvenle verebilirsiniz. Ergonomik yapısı ile Avansas Comfort ayak desteği avantajlı fiyatları ile avansas.com’da sizleri bekliyor.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Comfort F7053 Ayak Desteği
299,90 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.