Ürün Kodu: BD1282

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Comfort L Çalışma Masası 160 cm Beyaz

Product State: A0
  • Avansas kalitesi
  • 160 x 75 x 74 cm masa
  • 50 x 80 x 74 cm ek kısım
  • Garanti 2 yıl
  • Her iki yönde de kurulur

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Çalışma masaları genellikle evde, bürolarda ve ofislerde kullanılan ağaçtan veya metalden yapılmış mobilya türüdür. Öğrencilerin veya kişilerin günlük hayatta en çok zaman geçirdikleri alandır. Çalışma masaları genellikle kullanım alanlarına göre çeşitli özelliklerde olabilmektedir. Çalışma masaları çekmeceli, bölmeli ve raflı olarak ayrılmaktadır.

Avansas Comfort L çalışma masası, 160 cm boyutu ile hem çalışma hem de bilgisayar kullanma alanını rahatlıkla sağlamaktadır. Ofislerde, evlerde ve iş yerlerinde kullanım kolaylığı ve rahatlığı sağlayan L çalışma masasının ürün özellik tablosu şu şekildedir:

ÜRÜN ADIAvansas Comfort
ÜRÜN MODELİAvansas Comfort L Çalışma Masası 160 Cm Beyaz
MASA GENİŞLİK160 Cm
MASA YÜKSEKLİK74 Cm
MASA DERİNLİK75 Cm
EK KISIM GENİŞLİK50 Cm
EK KISIM YÜKSEKLİK74 Cm
EK KISIM DERİNLİK80 Cm
ÇİFT YÖNLÜ KURULUMVar
ÜRÜN RENGİBeyaz
GARANTİ SÜRESİ2 Yıl

 

Ek kısım hem sağ hem de sol tarafa çift yönlü olarak monte edilebilmektedir. Avansas Comfort L çalışma masası, fonksiyonel özelliği ile ofisinize şıklık katmaktadır. Kaliteli malzeme yapısı sayesinde yıllar boyu kullanabileceğiniz bu ürünün görünümü de kullanım alanınıza hava katacaktır. Ek kısım özelliği sayesinde, boyut olarak kapladığı alan da çok fazla olmamaktadır. L çalışma masası, stil açısından ve sağlamlık yönünden oldukça kaliteli bir mobilya ürünüdür.

Avansas Comfort L Çalışma Masasının Malzemeleri Kaliteli Midir?

Avansas Comfort L çalışma masasının malzemeleri kaliteli parçalardan üretilmektedir. Kullanım alanınıza şıklık katan L çalışma masası, sağlamlığı açısından en çok tercih edilen mobilya ürünleri arasında yer almaktadır. Ek kısım özelliğinin çift yönlü olması, evinizde veya iş yerinizdeki kullanımınızı da kolaylaştırmaktadır. Kullanım stiliniz açısından görünümünün şık durması alanlarınıza hava katmaktadır. 

Avansas Comfort L çalışma masasının malzemeleri TSE onaylı olup E1 kalitesi içermektedir. Ayrıca kanserojen madde barındırmayan L çalışma masası antibakteriyel özelliğe de sahiptir. Avansas Comfort L çalışma masası 2 yıl ürün garantisi ile kalitesini kanıtlamaktadır. Herhangi bir L çalışma masasının ayaklarının dengesiz olması ürünün kalitesiz malzemeden yapılması ile alakalıdır. Avansas Comfort L çalışma masasının kaliteli yapısı bu sorunların önüne geçmektedir.

Avansas Comfort L Çalışma Masasının Aksamları Sağlam Mıdır? Uzun Süre Dayanır Mı?

Avansas Comfort L çalışma masasında kaliteli malzemeler kullanıldığı için aksamları oldukça sağlamdır. Çekmece gibi bölmelerin çabuk bozulması ürünün malzemelerinin kalitesiz olması ile ilgilidir. Fakat, Avansas Comfort L çalışma masasının ürün ve malzeme kalitesi oldukça zengin içeriklidir. 

Eğer aldığınız bir ürün çok kolay bozulup yıpranabiliyorsa ürünün malzeme kalitesi düşüktür. Çalışma masasını uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu masayı L bilgisayar masası olarak da kullanabilirsiniz. Çift yönlü ek kısım masası ile bir tarafa bilgisayarınızı diğer tarafa dosya ve evraklarınızı yerleştirebilirsiniz. L tipi olma özelliği taşıyan ofis çalışma masası her alanda sizlere kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Avansas Comfort L Çalışma Masası Çabuk Çizilip Deforme Olur Mu?

Avansas Comfort L şeklinde çalışma masası kaliteli malzemelerden üretildiği için çabuk çizilme ve deforme olma özelliğine sahip değildir. Kaplama sorunları bulunmayan bu mobilya türünde kullanıcı hatası olmadığı sürece herhangi bir sorun oluşmayacaktır. L çalışma masasını hem kalite hem de sağlamlık açısından uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

Kolaylıkla kullanabileceğiniz Avansas Comfort 160 cm beyaz renkte L çalışma masasını Avansas’tan rahatlıkla sipariş edebilirsiniz. Hızlı teslimat bölgesi içinde yer alıyorsanız aldığınız ürün 1 iş gününde adresinize teslim edilmektedir. 

Taksit Seçenekleri

2 Taksit 3 Taksit
İş Bankası 355,20 TL 236,80 TL
Akbank 355,20 TL 236,80 TL
HalkBank 355,20 TL 236,80 TL
Yapı Kredi 355,20 TL 236,80 TL
Finansbank 355,20 TL 236,80 TL
Garanti 355,20 TL 236,80 TL
Avansas Comfort L Çalışma Masası 160 cm Beyaz
710,39 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.