Ürün Kodu: 67606

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Metal Magazinlik Gümüş

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • A4 ve A5 arşivlemesine uygun
  • Uygun fiyat avantajı
  • Sağlam metal malzeme
  • Delikli şık tasarım

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Avansas Metal Magazinlik Özellikleri
UyumlulukA4 ve A5 arşivlemesi
MateryalMetal
RenkGri
TasarımDelikli
Ofis KullanımıUygun

Avansas metal magazinlik özellikleri, kullanıcısının çalışma ortamında istediği düzen beklentisini önemli ölçüde yerine getirir niteliktedir. Hem A4 hem de A5 boyutundaki kâğıt dokümanlarla uyum sağlayabilmesi kâğıt dokümanların muhafaza edilmesinde oldukça avantajlı bir niteliktir. Sağlam metalden üretilmesi sayesinde kullanıcısına çalışma alanında uzun soluklu eşlik etmektedir. Sahip olduğu gri rengi sayesinde de pek çok ortama uyum sağlayıp şık bir görüntü sunmaktadır. Özellikle kâğıt dokümanların arşivlenmesi ve depolanmasının büyük önem taşıdığı ofis ortamlarında kullanıma da uygundur.

Avansas Metal Magazinlik Kullanışlı ve Pratik midir?

Çalışma ortamlarında kullanılması tercih edilen çeşitli düzenleyici ürünler, kişilerin çalışma performanslarını önemli ölçüde artırmaktadır. Çünkü düzenli bir çalışma ortamına sahip olan kişinin çalışma hızı da bir o kadar artacaktır. Çalışma esnasında veya daha sonrasında gerekebilecek çeşitli değerli evrakları belli bir sistemde muhafaza etmek, kişiler için doğabilecek pek çok karmaşanın önüne geçmek adına iyi bir çözümdür. Magazinlik sahip olduğu delikli tasarımdan dolayı kullanıcısı için hem kullanışlı hem pratik bir düzenleyici üründür. Bununla birlikte de kullanıcısının çalışma ortamını tamamlayıcı şıklığı sayesinde göze hitap eder hale getirmektedir.  Zaman içerisinde iyi muhafaza edilmeyen kâğıt dokümanlar oldukça kolay bir şekilde yıpranabilmektedir. Avansas metal magazinlik kullanımı kâğıt dokümanları yıpranmadan uzun süre muhafaza edilmesini ve ihtiyaç durumunda kolayca bulunabilmesini sağlamaktadır.

Avansas Metal Magazinlik Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Çalışma ortamlarında kullanılması tercih edilen ürünlerin, özellikle de düzenleyici kırtasiye ürünlerinin, zamanla artan evrak depolama yükünden veya herhangi bir darbe sonucu yıpranması olası bir durumdur. Aynı zamanda kullanıcısı tarafından direkt temas halinde olacak kırtasiye ürünlerinin kalitesi kişilerin sağlığını da önemli ölçüde etkilemektedir. Dolayısıyla düzenleyici kırtasiye ürünü tercih ederken dikkat edilecek önemli hususlardan ikisi ürünün kaliteli ve dayanıklı olmasıdır. Avansas metal magazinlik kullanımı, gerek üretildiği materyalden kaynaklı olarak, gerek ergonomik tasarımından kaynaklı olarak oldukça kaliteli ve dayanıklı bir tercihtir. Üretildiği metal ham madde sayesinde konumlandırıldığı yerde depolama yükü arttıkça veya yere düşme gibi bir durumda formunda herhangi bir değişim gözlenmez.  Bununla birlikte de kullanıcısına uzun ömürlü ve konforlu bir hizmet sağlamış olmaktadır.

Avansas Metal Magazinlik Evrak Depolamada Avantajlı mıdır?

Magazinlik yardımıyla sistemli bir şekilde düzenlenmiş bir çalışma ortamına sahip bir kişi, gerek çalışma alanının verimli kullanma açısından gerekse çalışma performansını arttırması açısından oldukça avantajlıdır. Çünkü bu kişiler hem çalışmalarından tam anlamıyla verim alabilmektedirler hem de zamandan önemli ölçüde tasarruf etmektedirler. Avansas metal magazinlik depolamada olduğu gibi aynı zamanda tasarımda da kullanıcısının avantajını artırmaktadır. Delikli gümüş rengindeki tasarımı sayesinde kişilerin daha magazinliklerine dokunmadan içerisinde olan evraklarını bilebilmesini ve magazinliklerini konumlandırdıkları yerde estetik açıdan tamamlayıcı olmasını sağlamaktadırlar. Aynı zamanda magazinlikler büyük iş yerleri gibi kalabalık ve yoğun çalışma ortamlarında da evrak depolama işlemini şık ve kullanışlı bir şekilde yerine getirerek çalışanların yükünü hafifletmektedir.

Avansas Metal Magazinlik Kullanım Alanları Geniş midir?

Günümüzde iş yerlerinde çalışma ortamlarını sağlayan kişiler olduğu kadar kendi evlerinde çalışma ortamlarını sağlayan kişiler de vardır. Dolayısıyla çalışma ortamlarının olmazsa olmazı kâğıt dokümanların depolanmasını önemli ölçüde kolaylaştıran magazinliklerin de kullanım alanları da oldukça geniştir. Siz de magazinlik edinerek çalışma hayatınızda olduğu kadar bütçenizde de avantajlı durumda olmak istiyorsanız Avansas metal magazinlik fiyatlarını avansas.com’dan rahatlıkla inceleyebilir ve siparişlerini oluşturabilirsiniz. Üstelik eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde size teslim edilecektir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Metal Magazinlik Gümüş
41,30 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.