Ürün Kodu: 64031

Marka : Avansas

Product State: A7

Avansas Style Versatil Uçlu Kalem 0.5 mm Yeşil

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 0.5 mm çelik uç
  • Uç kırılmasına karşı dayanıklılık sağlayan sistem
  • Kayma yapmayan ergonomik tutma yeri
  • Sağlam ve kaliteli dış malzeme

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

Avansas Style versatil uçlu kalem 0.5mm, ergonomik tasarımı sayesinde yazı yazma rahatlığı sunmaktadır. Özellikle kalemin uç bölgesinde yer alan tutma yerinin yumuşak ve kayma yapmaması kolaylık sağlamaktadır. Bu bölge uzun süreli kalem kullanımda da büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Sert plastikten yapılmış dış yüzeyi sayesinde ise darbelere karşı dayanıklı ve sağlam bir yapıdadır. 0.5mm çelik ucu özellikle ince uç severler için üretilmiştir. Bu kalitede piyasadaki muadilleri çok yüksek fiyatlara satılırken Avansas uygun fiyatlara bu kalemi sizlere ulaştırmaktadır.

 

MarkaAvansas
ÜrünStyle Versatil Uçlu Kalem 0.5 mm Yeşil
RenkYeşil
Uç Özellikleri0.5 mm Çelik Uç
Yumuşak ve Kaydırmaz TutucuVar

 

 

Avansas Style Versatil 0.5 mm Uçlu Kalem Kaliteli Midir?

Uçlu kalem kullanan herkes bilir ki bir uçlu kalemin kalitesinin anlaşılabilmesinin birkaç yolu vardır. Bunlardan ilki kalemi kısa sürelerde kullanırken sağladığı konfor ve uzun süreli kullanımda elde bıraktığı histir. Özellikle öğrenciler, saatlerce uçlu kalem kullanabilirler. Bunun sonucunda parmaklarda ve elde yoğun ağrılar oluşur. Avansas Style versatil uçlu kalem ise uzun süreli kullanımlarda dahi kayma yapmayan yumuşak tutma yeri ile parmaklarınızda yorgunluk hissi oluşturmadan kullanım sağlayacak kalitededir. Ayrıca uçlu kalemlerde sıklıkla karşılaşılan uç kırma sorunu da uç kırılmalarına dayanıklı olarak tasarlanmış ve uç kısmı içine girebilen metal yapısı ile çözülmüştür.

Avansas Style Versatil 0.5 mm Uçlu Kalem Uzun Ömürlü Müdür?

Bir uçlu kalemin ömrünü belirleyen birkaç etmen vardır. Bunlardan ilki düşmelerden sonra bozulan ve uç kırmaya başlayan mekanizmalardır. Bir diğer etmen, ucu tutan metal kısmın düşme sonrası kırılmasıdır. Ayrıca, kalemin mekanizmasını ve iç kısımlarını bir arada tutan dış kısmının kırılması veya çatlaması da sık karşılaşılan problemlerdendir. Bu durumların hepsine çözümler bulan Avansas Style Versatil uçlu kalem, uzun yıllar boyunca  kullanılmak adına iddiasını ortaya koymaktadır.

İlk olarak, standart kalemlerde düşmelerden sonra bozulan mekanizma düşmelere dayanıklı, uç kırmayacak hale getirilmiştir. Düşme durumlarında ucu tutan metal kısmın kırılmaması ya da eğilmemesi için uç kısmın kalemin içine giren türden yapılması ile ikinci sorun da çözülmüştür. Sabit metal uçlu kalemleri kullanan herkes bu durumu tecrübe etmiş ve elinde iğne ile bu kısmın ucunu düzelterek yazmaya devam etmeye çalışmış ancak çoğunlukla da başarısız olmuştur.

Avansas Style versatil uçlu kalem, sizleri bu dertten kurtararak cebinizde iğneyle gezmenize bir son verecek. Son olarak da tüm iç aksamı ve mekanizmayı bir arada tutan dış kasası, küçük düşmelerde kırılmayacak şekilde tasarlanmış. Artık kırılmış dış kasayı bantla tutturma, bantın gevşemesi sonucu uç çıkarmak için kaleme basışta kalemin içinin fırlayıp gitmesi dertleriniz son bulacaktır.

 

 

Avansas Style Versatil 0.5 mm Uçlu Kalem Ele Rahat Oturur Mu?

Uçlu kalemler diğer kalemlerle kıyaslandığında daha uzun süreler kullanıldığından ele oturması bir uçlu kalemin kullanılabilirliğini ve kalitesini belirleyen en önemli unsurdur. Avansas Style versatil uçlu kalemin tutma kısmı; ergonomik yapısı, parmakların birleştiği yere doğru incelen bel kısmı ve yumuşak plastik yapısı ile ele rahat oturur.

0.5 mm gibi ince uçlarda kalemi doğru baskıyla tutabilmek ve uç kırılmalarının önüne geçmek için ele rahat oturan bir kalem kullanmak önemlidir. Özellikle uzun süreli not alınan dersler ve uzun süreli kalem kullanımları için çok uygun bir kalemdir.

Avansas Style Versatil 0.5 mm Uçlu Kalem Uç Kırar Mı?

0.5 mm uçlu kalemler piyasadaki en ince uca sahip kalemler olmasalar da sık kullanılan kalem uçlarına kıyasla ince uçlardan biridir. 0.5 mm bir kalemle az da olsa yazı yazmış olan herkes bilecektir ki, mekanizma sorunları nedeniyle ya da ergonomik nedenlerle kaleme hakim olamamak yaygındır.

Bundan ötürü yaşanan uç kırılmaları hem dikkat dağıtıcıdır hem de hızlı yazmanız gereken durumlarda sizi yavaşlatmaktadır. Ancak Avansas Style versatil 0.5 mm kalemin ergonomik yapısı kaleme tam olarak hakim olmanızı sağlarken, uç kırılmalarını engelleyen mekanizması da sizlere daha kesintisiz, daha hızlı ve daha konforlu yazılar sunacaktır.

 

 

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Style Versatil Uçlu Kalem 0.5 mm Yeşil
4,21 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.