Ürün Kodu: 69233

Marka : Avansas

Product State: A0

Avansas Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası 80 cm x 120 cm (Yatay)

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Montaj gerektirmez
  • 80 cm x 120 cm ölçülerinde
  • 0.5 mm laminat malzeme
  • Ayarlanabilir yükseklik
  • Metal çerçeve

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Okullarda, dershanelerde dersleri daha anlaşılır hale getirmenin ve daha etkili ders anlatmanın yolu, yazı tahtalarını aktif kullanmaktan geçer. İnsanlar gördüklerini daha geç unuttuğu için anlatılan konunun ufak notlar halinde yazı tahtalarına yazılması gerekir. Aynı durum, iş yerlerinde verilen eğitimlerde ve sunumlarda da geçerlidir. Bu nedenlerle, iş yerlerinin toplantı salonlarında yazı tahtası bulundurulması gerekir.

Yazı tahtaları, duvara sabitlenerek kullanılabilir. Fakat; duvara sabit olan modeller, toplantıları sürekli aynı ortamda yapma zorunluluğu ortaya çıkarır. Bu nedenle, iş yerinde farklı alanlarda da kullanılabilen Avansas 80 cm x 120 cm teleskopik ayaklı yazı tahtasını tercih ederek, iş yerinizin farklı toplantı salonlarında kullanabileceğiniz bir ürüne sahip olabilirsiniz.

MarkaAvansas
ModelTeleskopik Ayaklı Yazı Tahtası
Ölçü80 cm x 120 cm
Malzeme0.5 mm Laminat Malzeme, Metal Çerçeve

Okul ve dershanelerde ise bu ürünü, ders dışında yapılan etüt vb. çalışmalar için tercih edebilirsiniz. Öğretmenlerin kurum içi eğitimlerinde ve toplantılarda yazı tahtaları verimliliği artırır.

Avansas 80 cm x 120 cm teleskopik ayaklı yazı tahtasından çok sayıda alarak toplantı, konferans ve çeşitli organizasyonlarınız için farklı ortamlarda yazı tahtasını hazır bulundurabilirsiniz. Ürünün uygun fiyatlı olması, toplu alışverişleriniz için büyük avantaj sağlar.

Avansas 80 cm x 120 cm Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtasının Kullanım Alanları Nelerdir?

Avansas 80 cm x 120 cm teleskopik ayaklı yazı tahtasının kullanım alanları oldukça geniştir. İş yerlerinin yanı sıra evlerde de kullanılabilir. Öğretmenler, canlı dersler esnasında öğrencilerine ders anlatırken bu yazı tahtasından yararlanabilir. Veliler ise çocuklarına ders çalıştırmak için bu tahtayı kullanabilirler. Evlerde kullanımı sırasında çocukların güvenliği için kullanılmadığı zamanlarda kaldırılmalıdır.

Uzaktan eğitim veren kurum ve kuruluşlarda görev yapan eğitmenlerde bu tahtayı kullanarak eğitimleri daha verimli hale getirebilirler. Ürün açık alanlarda da kullanılabilir. Örneğin çalışanların performansını artırmak için açık havada yapılan toplantılarda yazı tahtalarından yararlanılabilir.

Avansas 80 cm x 120 cm Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası Sağlam ve Dayanıklı mıdır?

Avansas 80 cm x 120 cm teleskopik ayaklı yazı tahtası, son derece dayanıklı yapıdadır. Sağlam formda olan ayakları düşmesini engeller. İki ayaklı yazı tahtaları yere sağlam tutunamadığı için sürekli düşme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Ürünün iki adet yan ayağı, bir adet denge ayağı vardır. Bu nedenle, herhangi bir düşme riski olmadan rahatlıkla kullanılabilir. Çerçevesi de son derece sağlam yapıdadır. Darbelerden etkilenmediği için çizilme, kırılma ya da çatlama gibi sorunlar meydana gelmez.

Avansas 80 cm x 120 cm Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası Boyu Ayarlanabilir mi?

Avansas teleskopik ayaklı yazı tahtası, teleskopik yapıda olduğu için yüksekliği ayarlanabilir. Bu sayede, en rahat hangi yükseklikte yazıları yazabiliyorsanız, ürünü o şekilde kullanabilirsiniz. Yükseklik ayarı yapıldıktan sonra, yanlarında bulunan vida ayarlama başlıklarının kuvvetli şekilde sıkılması gerekir. Aksi takdirde, ayaklarda kayma meydana gelebilir.

Avansas 80 cm x 120 cm Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası Kullanışlı mıdır?

Avansas teleskopik ayaklı yazı tahtası, son derece kullanışlıdır. Ne çok geniş ne de çok dar olması sebebiyle çoğu kişinin beklentilerini karşılayacak bir yapıdadır. Üzerine yazılan yazılar, tahta silgisi yardımıyla kolayca temizlenir.

Daha uzun ömürlü bir kullanım olanağı elde edebilmeniz için ders, eğitim ve diğer etkinliklerinin sonunda tahtaya yazdığınız yazıları silmeniz önemlidir. Uzun süre silinmeyen yazılar, kuruyacağı için çıkması daha zor hale gelebilir. Yazıların düzenli silinmesi halinde, yüzeyinde kararma ya da lekelenme meydana gelmez.

Ürünün üzerine farklı kalemlerle yazı yazılmamalıdır. Her zaman uygun kalitede tahta kalemleri tercih edilmelidir. Yazı tahtası, belirli aralıklarla nemli bez ile temizlenebilir. Aşındırıcı süngerler, fırçalar ya da ağır kimyasallar temizlik esnasında kullanılmamalıdır.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Avansas Teleskopik Ayaklı Yazı Tahtası 80 cm x 120 cm (Yatay)
728,65 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.