Ürün Kodu: 79433

Marka : Bic

Product State: A0

Bic Kids 964863 Yağlı Pastel Boya 36'lı Paket

Product State: A0
  • Süper yumuşak uç
  • Kağıt kılıf sayesinde elleriniz kirlenmez
  • 5 yaş ve üzeri çocuklar için ideal
  • Altıgen gövdesi sayesinde konforlu tutuş
  • 36'lı paket

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
RenkÇok renkli
Ürün Sayısı36
Ambalaj TipiKarton
MateryalPastel Boya
DokuYumuşak

Öğrencilerin en çok kullandığı kırtasiye ürünlerinden biri boyalar olmaktadır. Resim derslerini eğlenceli hale getiren renkli boyalar, birçok çeşide sahiptir. Pastel boya yumuşak dokusu sayesinde kullanımı ve resim yapmayı kolaylaştırır. Rahatlıkla uygulanabilir yapısı ile Bic Kids yağlı pastel boya 36’lı paket seti öğrencilerin resim çizerken keyif almasını sağlar. 36 farklı renk seçeneği sunması üretkenlik için büyük bir avantaj sağlar. Pastel boyalar 5 yaş ve üzeri çocuklar için tercih edilebilir. Sadece çocuklar değil boyaları seven herkes kullanabilir. Kullanan herkesin yaratıcılığını konuşturabileceği pastel boyalar ile ortaya farklı sanat ürünleri çıkarabilirsiniz.

Bic Kids Yağlı Pastel Boya Dayanıklı mıdır?

Yağlı pastel boyalar pigment ve yağdan üretilir. Kullanıldığı yüzeye iyi bir şekilde yapışır. Yüzeyden kolayca çıkmadığı için oldukça dayanıklı bir boya türüdür. Bic Kids yağlı pastel boya özellikleri arasında bulunan en etkili nokta kapatıcı olmasıdır. Diğer boyalara göre yağlı ve pigmentasyonlu yapısı sayesinde yüzeyi oldukça iyi bir şekilde kapatabilir. Verimli bir boya türü olan yağlı pastel boya resimlere canlılık ve parlaklık katar. Çocukların yaratıcılığını kullanabileceği güzel alanlardan biri olan resim, yağlı pastel boyalar ile daha keyifli bir hal alır. Bic Kids’in yağlı pastel boya paketinde birçok renk yer alır. Soft ve pastel çizimler yapabileceğiniz boyaların yanı sıra metalik renklere sahip yağlı pastel boyalar ile çizdiğiniz resimlere farklı bir hava katabilirsiniz.

Bic Kids Yağlı Pastel Boya Sağlıklı mıdır?

Yağlı pastel boya içinde tebeşir, pigment ve yağ bulundurur. Bu üç malzeme ile üretilen yağlı pastel boyalar sağlığınızı tehdit edebilecek bir özelliğe sahip değildir. 5 yaş ve üzeri çocukların kullanması için uygun bir boyadır. Yağ bazlı olduğu için yumuşak bir dokuya sahiptir. Bunun yanı sıra uygulanan yüzeyin üzerinde kolaylıkla kayar ve yayılır. Yağlı pastel boyaların kapatıcı özelliği çok fazladır. Çizilen bir resmin güzel ve etkileyici durabilmesi için kullanılan boyanın kaliteli olması gerekir. Bic Kids tercih ederek birbirinden güzel ve etkili resimler çizebilirsiniz. Sahip olduğu yumuşak uç sayesinde kullanım kolaylığına sahiptir. Bunun yanı sıra içerdiği kâğıt kılıfla ellerin kirlenmesini önler. Sahip olduğu özellikler ile çocukların kullanımı için idealdir. 

Bic Kids Yağlı Pastel Boya Dokusu Yumuşak mıdır?

Resim çizmek duyguları ifade edebilmenin bir yoludur. Çizim yaparken kullanılan malzemeler de bu anlamda önemlidir. İster hobi olarak ister profesyonel bir şekilde yapılsın kullanılan malzemeler kalitesiz ise verimli sonuç almak zor olur. Resimlerinizi yağlı pastel boya ile çizmeyi tercih ediyorsanız Bic Kids yağlı pastel boya paketi ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilir. İçinde bulunan pigmentler sayesinde parlak ve canlı resimler çizmenize yardımcı olurlar. 5 yaş ve üzeri çocuklar da kullanabilirler. Çocuğunuz resmi seviyorsa Bic Kids yağlı pastel boya setini tercih edebilirsiniz. Paketin içinde bulunan 36 adet boya ile birbirinden renkli ve çeşitli resimler çizebilirsiniz!

Bic Kids Yağlı Pastel Boya Kapatıcı mıdır?

Hangi tür boyayı kullanıyorsanız, özelliklerinin iyi olması gerekir. Çizimlerinizi yağlı pastel boya ile yapıyorsanız kullandığınız boyanın kapatıcı olmalıdır. Yağlı pastel boyalar içinde bulundurdukları pigment ve yağ sayesinde kapatıcı özelliğe sahiptir. Çocuğunuz Bic Kids yağlı pastel boyaları ile yaratıcılığını yansıttığı birbirinden etkileyici resimler çizebilir. Sahip olduğu kâğıt kılıf sayesinde ellere bulaşmasını ve ellerin kirlenmesini önler. Bunun yanı sıra 36 renk seçeneği ile kullanan herkes hayal dünyasını istediği gibi resmedebilir. Bic Kids yağlı pastel boya fiyatları ile avansas.com’da yer alıyor. Eğer hızlı teslimat bölgesindeyseniz siparişiniz 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Bic Kids 964863 Yağlı Pastel Boya 36'lı Paket
Birim Fiyat = 1,05 TL
37,83 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.