Ürün Kodu: 79421

Marka : BIC

Product State: A0

Bic Kids Evolution Kuru Boya Kalemi 12+1'li Metal Tüp

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Ultra dayanıklı uç
  • Ağaç kesilmeden üretilmiştir
  • 5 yaş ve üzeri çocukların çizim ve boyama yapması için ideal
  • Kırıldığında kıymık oluşturmaz
  • 12'+1 metal tüp

Ürün Hakkında

Bic Kids Evolution Kuru Boya Kalemi 12+1'li Metal Tüp

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


 

Genel Bilgiler
Kaç yaşa uygun 5 yaş ve üzeri
Kutu içeriği 13 adet boya kalemi
Kutu malzemesi Metal Tüp
Kalem stili Yuvarlak
Malzeme %50 geri dönüştürülmüş malzeme
Dayanıklılık 1,2 Kg Basınca Dayanıklı
Özellik Çiğnemeye karşı dayanıklı, kıymık oluşturmaz

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Çocukların hayal güçlerini dışa vurabilecekleri en faydalı eylemlerden biri çizim ve boyama yapmaktır. Düşüncelerini, hayallerini ya da gördüklerini çizerek anlatmak ya da renksiz çizimlere renklerle can vermek onların gelişimi için oldukça büyük önem taşır. Boya kalemleri çocukların zihinlerindeki renkli dünyayı dışa vurmaları için çok faydalı araçlardır. Ancak, dünyayı tanımaya çalışan minik bireylerin haşır neşir olacağı boya kalemlerinin kaliteli ve sağlıklı malzemelerden üretilmesi şarttır. Çünkü çocuklar boya kalemini çiğneyebilir, başka işlerde kullanabilir ve kırabilirler. Bu yüzden, boya kalemi seçiminde hem fiyatı uygun hem de kaliteli ürünler tercih edilmesi şarttır. 

Ultra dayanıklı uca sahip olan Bic Evolation kuru boya, çocukların kalemleri sadece bir boyama aracı olarak değil bir oyuncak olarak görebileceğini hesaba katarak, kaliteli ve güçlü malzemelerden üretilmiştir. Kolay kolay kırılmayan Bic Evolation kuru boya, kırıldığında kıymık oluşturmaz. Çünkü kıymıklar çocuklar için tehlike oluşturabilir. Bic Evolation kuru boya, çiğnemeye karşı da dayanıklıdır. Ayrıca, Bic marka kuru boya ağaç kesilmeden üretildiği için doğa dostudur. Yüzde elli geri dönüştürülmüş malzemeden üretilmiştir.

Bic kalitesiyle üretilen boya kalemlerinin renkleri tıpkı çocukların hayal güçleri gibi çok canlıdır. Ucu dayanıklı olduğu için kolay kolay kırılmaz ve kalemtıraş vasıtasıyla çok kolay açılır. Bu yüzden küçük ressamlar kalemlerinin ucunu açmanız için sürekli olarak sizi rahatsız etmezler. 

Uygun fiyatıyla da dikkat çeken Bic Evolution kuru boya kalemi 12+1’li kutu olarak satılmaktadır. Kutusu metaldir. Dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Metal kutusunda uzun süre saklanabilir ve çantada kolaylıkla taşınabilir. Dayanıklı metal kutu, kalemlerin dağılmasını ve kaybolmasını da engeller. Kalemtraş hediyelidir.

Bic Kids Evolution Kuru Boya Kalemi 12+1'li Metal Tüp Dayanıklı Mıdır?

Boya kalemlerinin kolay kolay kırılmaması, renklerinin canlı olması kadar önemlidir. Bic Jumbo kuru boya güçlü ve dayanıklıdır. Kolay kolay kırılmaz, kırılsa da kıymık oluşturmaz. Bu yüzden, ağaç kesilmeden üretilen kuru boya kalemleri çocuklar için güvenlidir. Kalemlerin uçları ultra dayanıklıdır. 5 yaş ve üzeri çocuklar için de uygun olan Bic Jumbo kuru boya evde, kreşte ve okulda rahatlıkla kullanılabilir. Dayanıklı metal kutusu sayesinde hem çantada dış etkenlerden korunur hem de dağılmaz ya da kaybolmaz. Ayrıca boya kalitesi çok yüksek olduğu için boyalar kurumaz, suda dağılmaz ve bozulmaz. Yıllar sonra bile kaliteli ve doğal renklerde boyama yapmak mümkündür.

Bic Kids Evolution Kuru Boya Kalemi 12+1'li Metal Tüp Çevre Dostu Mudur?

Bic Evolution üçgen jumbo 12’li boya kalemi, hem insan sağlığına zararlı olmayan doğal malzemelerden üretilmiştir hem de çevre dostudur. Çünkü ağaç kesilmeden üretilmiştir. Ayrıca, tüm kırtasiye malzemeleri gibi boya kalemlerinin de sağlık açısından tehdit oluşturmayan nitelik taşıması önemlidir. Bic boya kalemi çocukların kalemi ağızlarına sokup çiğneme ihtimali de göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Oldukça canlı olan renkleri doğadaki örneklerine çok yakın tondadır ve bu özelliğini yıllarca korur. Uzun zaman sonra bile boya kalitesi korunur, boyada kuruma olmaz. Ayrıca boya, suya karşı direnç gösterir ve suda dağılmaz. 

Bic Kids Evolution Kuru Boya Kalemi 12+1'li Metal Tüp Kaç Yaş ve Üzeri İçin Uygundur?

Resim ve boyama yapmak her yaş için faydalı, stres atıcı ve rahatlatıcı bir etkinliktir. Bu yüzden büyüklere yönelik boyama kitapları da günümüzde talep görmektedir. Bic Jumbo Kuru Boya yediden yetmişe herkesin kullanabileceği bir boya olmakla beraber, 5 yaş ve üzeri çocukların rahatlıkla kullanması için özel olarak üretilmiştir. Ağaç kesilmeden üretilen boya kalemleri kırıldığında kıymık ortaya çıkmaz. Çünkü kıymık çocukların sağlığı için tehlikelidir. Ayrıca, çocukların dünyayı keşfeden yüksek enerjili bireyler olduğu da hesaba katılarak, kalem ucu dayanıklı olarak üretilmiştir. Gövdesi de oldukça güçlüdür. 

Teslimat


200 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Bic Kids Evolution Kuru Boya Kalemi 12+1'li Metal Tüp
Birim Fiyat = 2,46 TL
29,53 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


850.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.