Ürün Kodu: 72850

Marka : Bigpoint

Product State: A0

Bigpoint Arşiv Tipi Zımba Teli No: 23/20 1000'li Kutu

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • No:23/20 zımba teli
  • 140 sayfaya kadar zımbalama kapasitesi
  • 1000'li kutu
  • Arşiv tipi zımba makineleri ile uyumludur
  • Yüksek kalite

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir? 

 

  
Uyumlu olduğu zımba makinesi23/20
Ürün adedi1000
Ürün malzemesiPaslanmaz bakır kaplamalı metal
Kapasite20mm kalınlığında (180 sayfa)

 

 

Yoğun iş temposu içinde her gün birçok belge ve evrak kullanılıyor. Çıktı alınan elektronik postalar, fiyat listeleri, ıslak imza gereken belgeler ve başka birçok kağıtla çalışılıyor. Bu belgelere gerektiğinde tekrar ulaşmak için onları ortak özelliklerine göre sınıflandırmak ve ayrı ayrı depolamak gerekiyor. Bu yüzden, ofiste işlerin olması gerektiği gibi yürümesini sağlayan birçok yardımcı eşya var. Şeffaf dosya, kapaklı dosya, klasör, dosya kutusu ve ayırıcı gibi zımba da bu eşyalardan biri.  

Zımba, birçok kağıdı birbirine tutturup dağılmasını ve kaybolmasını engelleyen çok işlevsel bir araç. Ofislerin olmazsa olmaz eşyaları arasında bulunan zımbalar evlerde ve okullarda da çok kullanılıyor. Zımba sayesinde evraklar, belgeler, faturalar, mektuplar, dilekçeler, belgelerden ayrılmaması gereken ekler, fotoğraflar ve akla gelen başka birçok şey bir arada tutuluyor.

Zımba tercihi, kullanılacak yere göre değişiyor. Örneğin, evde az sayıda kağıdı birbirine tutturmak için küçük ve orta boyda bir zımba yeterli olurken ofisler ve çalışma alanları için büyük boyda zımbalar gerekebiliyor.

Kaliteli bir zımba makinesi edindikten sonra geriye güçlü ve dayanıklı bir zımba teli almak kalıyor. Belgelerin uzun zaman boyunca güvenle saklanabilmesi için zımba telinin paslanmaz olması şart. Çünkü zamanla nemden ve diğer dış etkenlerden etkilenen zımba teli oksitlenebilir, paslanabilir ve bu durum belgelere zarar verebilir. Bu yüzden dayanıklı, kalın ve paslanmaz özelliğe sahip bir zımba teli edinmek gerekiyor.  

Bigpoint marka zımba telleri tam olarak bu özelliklere sahip. 23/20 boyutundaki zımba makineleriyle uyumlu olan Bigpoint zımba teli paslanmaz bakır kaplamalı metal malzemeden üretildiği için uzun yıllar boyunca sağlamlığını koruyor. Bir kutuda 1000 adet Bigpoint zımba teli bulunuyor.

 

Bigpoint No: 23/20 Zımba Teli Sağlam Mıdır?

 

Zımba teli alırken en çok dikkat edilmesi gereken konu telin sağlam ve paslanmaz özelliklere sahip olmasıdır. Zımba teli, çeşitleri kağıtları birbirinden ayrılmadan saklama amacıyla kullanıldığı için belgelerin uzun yıllar tutulması amaçlanabilir. Bu yüzden zımba telinin çeşitli fiziki şartlara direnmesi, paslanmaması ve sağlam olması gerekir. Bigpoint zımba teli, piyasadaki alternatifleri arasında en kaliteli zımba teli markalarından biridir. Kalın, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

 

Bigpoint No: 23/20 Zımba Teli Hangi Zımbalarla Uyumludur?

 

Bigpoint zımba teli hem evde hem ofiste kullanacağınız 23/20 zımba makineleriyle uyumludur. Zımba teli alırken bu ölçülere dikkat etmek gerekir. Zımba makinesinin boyutu kullanım alanına göre farklı olabilir.  

Örneğin, evde küçük ya da orta boyuttaki bir zımba makinesi yeterli olurken iş yerinde daha çok kağıdı aynı anda tutturma kapasitesine sahip, büyük bir zımba makinesi kullanılabilir. Bigpoint zımba telinin bir kutusunun içinden 1000 adet zımba teli çıktığı için uzun zaman boyunca kullanılabilir ve tekrar zımba teli alışverişi yapmak zorunda kalmazsınız.

 

Avansas’tan Alışveriş Yapmak Güvenli Midir?

 

Birçok kullanıcı, internetten alışveriş yapmak konusunda şüpheye düşmekte, aldığı ürünün beklediği gibi çıkmayacağından korkmaktadır. Ancak, yıllardır birçok dev şirkete ürün tedarik eden Avansas, uzun yıllardır e-ticaretin güvenilir yüzüdür. Avansas, sağlıklı, uzun ömürlü, kaliteli ve dayanıklı ürünlerini en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Ürünler site üzerinde en doğru, en bilgilendirici görseller ve metinlerle size gösterilir ve en kaliteli, en yeni ürünler sizin için seçilip kargolanır. Böylece kapıda kötü bir sürpriz yaşamazsınız. Tam istediğiniz ürünü almış olursunuz.

 

 

Teslimat


200 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Bigpoint Arşiv Tipi Zımba Teli No: 23/20 1000'li Kutu
31,61 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


850.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.