Teslimat Süreci Hakkında Sıkça Sorulan Sorular & Covid-19

 

Bu zorlu dönemde, Avansas olarak müşterilerimize ve tüm topluma hizmet etme rolümüzün çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu sorumluluk duygusuyla hareket ederek müşterilerimizin tüm temel ihtiyaçlarını 1 iş gününde kendi araçlarımız ve sevkiyat personellerimiz ile teslim ediyoruz. Bu teslimatı sağlarken de hem çalışanlarımızın hem de müşterilerimizin sağlığına çok önem veriyoruz. Depomuzda ve teslimat araçlarımızda aldığımız tüm hijyen önlemleri ile temel ihtiyaçlarınızı sokağa çıkmadan 1 iş gününde temin etmeniz için var gücümüzle çalışıyoruz. 

 

Sıkça Sorulan Sorular


 

Sipariş verebilir miyim? Avansas siparişimi 1 iş gününde evime getirebilir mi?Evet, Avansas müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Tüm temel ihtiyaçlarınızı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Manisa, Balıkesir, Tekirdağ, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Isparta, Edirne, Uşak, Kırklareli, Yalova, Burdur, Bilecik, Aydın, Denizli, ve Muğla* illerinde 1 iş gününde kendi araçlarımız ve sevkiyat ekibimizle, diğer illerden verilen siparişleri ise ertesi iş günü anlaşmalı kargo firmasına teslim ederek İstanbul’a olan uzaklığınıza göre 1-3 iş günü içerisinde kapınıza teslim ediyoruz. Cuma günü saat 17:00 kadar verdiğiniz siparişleri ise dilerseniz Pazartesi’ yi beklemeden Cumartesi günü teslim ediyoruz.


*Bir iş gününde teslimat yaptığımız ilçelerin detayı için tıklayınız.

 

Bu süreçten teslimat süreleri etkileniyor mu?


 

Yaşanan bu süreç içerisinde teslimat sürelerinin olumsuz etkilenmemesi için araç filomuzu daha da güçlendirdik. Evden çalışma modeliyle birlikte artan ev ve bireysel temel tüketim ihtiyaçlarının karşılanması noktasında sistemimizi bireysel veya kurumsal fark etmeksizin herkese açtık.


 

Siparişleri iade etmek mümkün mü?


 

Evet, 14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünleri kolayca iade alıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.Bu süreçte sipariş vermek güvenli mi?


 

Ürünlerimizin yer aldığı depomuzun ve teslimat araçlarımızın havalandırma sistemlerini düzenli olarak dezenfekte ediyoruz. Depo personeli ve teslimattan sorumlu arkadaşlarımızın her sabah ateş ve sağlık kontrollerini yapıyoruz. Teslimat araçlarımızı düzenli olarak dezenfekte ederken, tüm teslimat personelimize günlük olarak eldiven ve maske dağıtıyoruz. Kısacası, Avansas olarak tüm ürünlerimizi hem depomuzda hem teslimat araçlarımızda tüm sağlık önlemleri alınmış bir şekilde bulunduruyor, siparişlerinizi hijyenik bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.