2019 Ajandanızı Seçtiniz mi?

Yeni yılda, kafanızın içindeki tüm dağınıklığı toparlayacak, hayatınızı yoluna koyacak sadık bir yardımcı mı diliyorsunuz? Bu yardımcı, neden bir ajanda olmasın? O hep imrendiğiniz düzenli, tertipli insanlar yanlarında sürekli bir ajanda taşıyor ve tüm randevularını, akıllarına gelen her şeyi anında bu ajandaya not ediyor. Siz de 2019’da tüm hayatınızı yanınızdan ayırmayacağınız bir ajanda sayesinde rahatlıkla organize edebilirsiniz.

Ajandanın Faydası Ne?

Gündelik hayatın koşturmacası içinde hatırlamanız gereken bazı ufak notları, önemli tarihleri atlayabilirsiniz. İş hayatı ya da sosyal hayatınız içinde yapılması gereken bir iş ya da aranması gereken bir yer unutulduğu zaman beklenmedik sıkıntılar doğabilir. Kendi zihninizi her şeyin iyi gittiğine ve hiçbir şeyi unutmadığınıza ikna etseniz de çok yakın bir arkadaşınızın doğum gününü kutlamayı atladığınızda ya da eşinizin akşam eve giderken mutlaka almanızı istediği bir şeyi almadığınızda acı gerçeklerle ve üzücü diyaloglarla yüzleşmek kaçınılmaz olur. Oysa ajandanızın ilgili sayfalarını çevirdiğinizde kolayca unutulacak bir görev ya da özel bir tarih gülümseyerek size kendini gösterir.

Cep Telefonları Ne Güne Duruyor?

Birçok kullanıcı akıllı telefonlarına not almayı ve toplantı, buluşma, doğum günü gibi önemli olayları tarihlere göre telefon takvimine farklı renklerdeki temalar ve çerçevelerle etkinlik olarak kaydetmeyi sever. Cep telefonları elbette kullanışlıdır ancak şarjı bitene kadar… Telefonunuzda çok sayıda takvim ve zaman yönetimi uygulamaları olabilir hatta bunların bir çoğunu etkin kullanmış olabilirsiniz ancak tasarımıyla size tam anlamıyla hitap eden bir ajandanın sayfalarını çevirerek oraya renkli kalemlerle çeşitli notlar almanın keyfini de yaşamalısınız. Üstelik pilinin bitme derdi de yok! Değişik renklerle, önem sırasına göre not alacağınız tüm görevleri tamamladıkça üzerini çizerek kendinizi motive etmeniz de cabası. Tamamladığınız işlerinizin üzerini çizmek çok iyi bir motivasyon kaynağıdır. Yarını planlamak ve bir sonraki gün tamamlanan işlerin üzerini çizmek küçük bir yarışı kazanmak gibi mutlu edebilir sizi. Bazen gelecek hayallerinizi küçük resim çalışmaları ile kağıda dökmek hem hedeflerinizi başarmanıza hem de günün stresini atmanıza yardımcı olur. Bunun keyfini de hiçbir akıllı telefon yaşatamaz. 🙂

Yeni Yılda Ajandalar Havaya!

Bir ajandayla çalışmak akıllı telefondan daha az pratik gibi görünse de ajanda tamamen size özel muhteşem bir dosttur. Zamanınızı yönetmenize yardımcı olacak, günlük görevlerinizi ve randevularınızı takip edecek görevine sadık bir asistandır. Önemli olayları hatırlatacak, belirlediğiniz hedefleri gösterecek, özel anıları ve anları kaydedecek yaşam koçunuzdur. Bir toplantıda, masanın üzerine koyup sayfalarını şöyle bir karıştırdığınızda sizin sözsüz tanıtım aracınızdır. Canınız sıkıldığında karalamalar yapıp resimler çizerek aklınızı boşaltabilecek sessiz bir zihin temizleme makinesidir. Bu sene kendinize bir iyilik yapın, bir ajanda alın. 2019 ajanda modelleri için avansas.com‘u ziyaret edin. Sizi anlatan, karakterinize en uygun ajandayı orada bulacaksınız.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir