Avansas.com Ramazan Paketleri ile Paylaşmaya Teşvik Ediyor

İşyerinin alışveriş yeri” Avansas.com olarak Ramazan ayında paylaşmayı teşvik eden ramazan paketleri hazırladık. Temel ihtiyaç ve gıda malzemelerinden oluşan ramazan paketlerini Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyor, adresinize teslim ediyoruz. İşyerlerinde çalışanlarınıza, . İşyerleri çalışanlarına, hayır kurumlarına ya da ihtiyaç sahiplerine hediye etmek için ramazan paketleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Avansas.com Avantajları Ramazan Ayında da Sürüyor

Büyük koli, süper koli ve mega koli şeklinde 3 farklı ramazan paketi hazırlayarak temel gıda ihtiyaçlarının en uygun fiyatlarla karşılanmasını sağlıyoruz. Ayçiçek yağı, hazır çorba, toz şeker, salça, tuz, çay, makarna ve pirinç gibi en temel gıda malzemeleri her üç ramazan paketinde yer alıyor. Paketlerimiz en taze ve en kaliteli gıda maddelerinden oluşuyor.

İstanbul içi siparişleri kendi araç ve personelimizle sadece 1 iş gününde adresinize teslim ediyoruz, üstelik 50 TL üzerinde olan tüm siparişlerinizde ise kargo ücreti talep etmiyoruz. Avansas.com avantajlarından Ramazan ayında da faydalanabilirsiniz. Avansas’ın uygun fiyat, ödeme kolaylıkları ve hızlı teslimat avantajları Ramazan ayında da devam ediyor.

Hayırlı Ramazanlar dileriz.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir