İşyerinde verimlilik isteyenlerin tercihi Avansas Comfort markalı mobilyalar

Çalışanlarına verimli çalışma alanları sunmak isteyen işyerleri kaliteli, ergonomik ve şık mobilyaları tercih ediyor. Modern ve minimal tasarımların öne çıktığı ofis mobilyalarında verimlilik, motivasyon, ergonomi ve rahatlık sunan markalar, şirketlere büyük avantaj sağlıyor. İşyerinin alışveriş yeri Avansas.com, Avansas Comfort markalı onlarca çeşit ürünle işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Ürünleri incelemek için tıklayınız.

Gününüzün 8 Saati İşyerinde Geçiyor

Günümüzde çalışanlar zamanının büyük kısmını işyerinde geçiriyor. Ortalama 8 saat olan bu süre işyerlerindeki mobilya tercihlerini de doğrudan etkiliyor. Eskiden mobilyaların temel ihtiyacı karşılaması yeterli gelirken bugün mobilya tercihinde şıklık, kalite, estetik ve ergonomi öne çıkıyor. Trendlerdeki bu değişimle birlikte çalışan verimliliğini etkileyen ortopedik ürünler, renkli ve şık mobilyalar daha fazla talep görüyor.

Çalışanlar İçin Ergonomi Önemli

İşyerlerinde sakin ve rahat bir çalışma ortamı oluşturmak için kullanılan renkler ve mobilyalar büyük önem taşıyor. Konsantrasyon gerektiren, yaratıcı işler üretilen ajanslarda daha minimal mobilyalar ve sade renkler tercih ediliyor. Verimliliği artıran bir renk olan mavi ve beyazın birlikteliği neredeyse tüm işyerlerinin tercihi iken klasik tarzdan vazgeçemeyenler ise siyah ve kahverengi ağırlıklı mobilyaları tercih ediyor. Ağırlıklı olarak koltuklarda kullanılan kırmızı ise canlılığı ve enerjiyi artırıyor. İşyerinin alışveriş yeri Avansas.com da işletmelerin farklı renk ve modellerdeki ofis mobilyası ihtiyacına yanıt veriyor.

Mobilyada Kaliteli Bir Seçenek Avansas Comfort

Sektöründe lider markalarla işbirliği yapan Avansas.com, en iyi mobilyaları en avantajlı fiyatlarla sunuyor. Kendi markası olan Avansas Comfort ile de uygun fiyatlı, kaliteli mobilya için farklı bir seçenek oluşturuyor. Her geçen gün yükselen bir satış trendine sahip olan Avansas Comfort’un ürün gamında çalışma masası grupları, keson, çalışma koltuğu, sandalyeler ve ortopedik ürünler yer alıyor. Avansas Comfort ürünlerini en fazla tercih eden işletmelerin başında ise perakende, finans ve sanayi sektöründe faaliyet gösteren işletmeler ile reklam ve halkla ilişkiler ajansları geliyor. İşyerlerinde daha modern ve minimal tasarımları tercih eden genç girişimcilerin ve home-ofis çalışanların da büyük ilgi gösterdiği Avansas Comfort, fonksiyonel kullanımı, farklı renkleri ve modelleriyle her ihtiyaca uygun çözümler sunuyor.

Avansas.com uzun saatlerini masa başında geçiren çalışanlar için Avansas Comfort marka bel ve ayak desteklerini öneriyor. Avansas Comfort ortopedik bel yastığı, yumuşak dokusuyla bel ve sırt ağrılarının önüne geçmeye yardımcı olurken pille çalışan titreşim özelliğiyle masaj da yapıyor. Avansas Comfort ayak destekleri ise uzun süre oturmaktan kaynaklanan problemleri ortadan kaldırıyor. Ayakları olması gerektiği gibi tutan destekler, tırtıklı yüzeyleri sayesinde masaj etkisi de sağlıyor.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir