Avansas.com’un Avantajlar Dünyası

KOBİ’lerin ve daha büyük yapıdaki kurumsal firmaların kırtasiyeden teknolojiye, gıdadan temizlik malzemelerine kadar tüm ihtiyaçlarını en avantajlı fiyat ve kaliteli binlerce ürün seçeneğiyle sunan online ofis alışveriş platformu olan Avansas.com, maliyetlerinizi düşürürken zamandan da tasarruf etmenizi sağlar.

Stoklu Çalışma Prensibi

Avansas.com tüm ürünlerini daima stoğunda bulundurduğu için zaman sizin lehinize işler. 6000 metrekarelik deposuyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Avansas.com, verilen her siparişi büyük bir dikkat ve titizlik içinde paketler.

Biri Hız Mı Dedi?

Şirket büyüklüğünüz ne olursa olsun, tüm siparişleriniz İstanbul içine Avansas.com’un kendi araçları ve personeli ile 1 iş gününde, İstanbul dışına ise ertesi gün kargo çıkışı sağlanarak 2 iş gününde teslim edilir. Aşağıda Avansas.com’dan verdiğiniz tüm siparişlerin tek tıkla ne kadar kolay ve hızlı bir şekilde teslim edildiğini açıkça görebilirsiniz.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  1. Nimet Erdinç dedi ki:

    Merhaba.

    Bu konuya tesadüfen rastladım. Ben yeni müşterilerinizden biriyim. Şuana kadar sizden iki kez sipariş geçtim. Her ikisinde de sorunsuz şekilde ve zamanında siparişlerim elime ulaştı. Tüm çalışanlarınıza iyi çalışmalar dilerim. Hep böyle kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir