Avansas’ın Ramazan Paketleri ile Ramazan Bereketi Sofranıza Gelsin

Ramazan ayının manevi iklimine girdiğimiz bu günlerde paylaşmanın önemi her zamankinden daha çok artıyor. Bu bilinçle her yıl olduğu gibi bu yıl da temel ihtiyaç ve gıda maddelerinden oluşan üç farklı Ramazan kolisi seçeneğini hayırsever iş adamlarına ve tüketicilere sunuyoruz. Klasik Ramazan kolisi, büyük Ramazan kolisi ve süper Ramazan kolisi seçenekleri ile sunulan yardım paketleri ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecek tüm temel gıda maddelerini içeriyor.

Güvenilir Markalar Avansas Ramazan Kolilerinde

Avansas Ramazan kolileri Tat, Tukaş, Ülker, Yayla, Orkide, Marmarabirlik, Irmak, Torku, Eriş Un, Doğuş ve Bizim gibi güvenilir markaların kaliteli yağ, un, şeker, bakliyat, kahve, salça, reçel, tuz ve zeytin gibi Ramazan’da en fazla tüketilen gıda maddelerini içeriyor.

Ramazan Kolisi Satın Alırken Bunlara Dikkat Edin

  • Paket içeriğinin güvenilir markaların Ramazanda en çok tüketilen temel gıda ürünlerinden oluşmuş olmasına,
  • Ürünlerin gramaj ve adedine ayrıca ulaştığında son kullanma tarihlerinin geçmemiş olmasına,
  • Teslimatın hijyen kurallarına uygun, sorunsuz ve hızlı olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Gönderilecek ailenin kişi sayısına dikkat etmelisiniz. Paketin gönderileceği Aileye yeterli olacak şekilde Klasik, Büyük Boy ya da Mega Boy seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Güvenilir markaların Ramazanda en çok tüketilen ürünlerinden oluşan Ramazan paketlerini 1 iş gününde teslimat ve bedava kargo avantajıyla hemen sipariş verebilirsiniz.

Klasik Ramazan Paketi

Klasik Ramazan kolisi, Orkide Ayçiçek Yağı 1 Lt, Yayla Pilavlık Pirinç 1 Kg, Yayla Pilavlık Bulgur 1 Kg, Doğuş Karadeniz Tiryaki Çayı 500 Gr, Torku Küp Şeker 750 Gr, Tukaş Salça 410 Gr, Tat Burgu Makarna 500 Gr, Tat Fiyonk Makarna 500 Gr, Bizim Mercimek Çorbası, Eriş Un 1 Kg, Cevher Tuz 750 Gr ürünlerinden oluşmakta.

Büyük Boy Ramazan Kolisi

Büyük Boy Ramazan kolisi, Orkide Ayçiçek Yağı 1 Lt, Yayla Pilavlık Pirinç 1 Kg, Yayla Pilavlık Bulgur 1 Kg, Yayla Kırmızı Mercimek 1 Kg, Doğuş Karadeniz Tiryaki Çay 500 Gr, Torku Küp Şeker 750 Gr, Irmak Toz Şeker 1 Kg, Tukaş Salça 830 Gr, Tat Arpa Şehriye 500 Gr, Tat Burgu Makarna 500 Gr, Tat Fiyonk Makarna 500 Gr, Tat İrmik 500 Gr, Marmarabirlik Zeytin 200 Gr, Bizim Mercimek Çorbası, Bizim Şehriyeli Tavuk Çorbası, Bizim Toz Puding 100 Gr, Eriş Un 1 Kg, Cevher Tuz 750 Gr ürünlerinden oluşmakta.

Mega Boy Ramazan Kolisi

Mega Boy Ramazan kolisi, Orkide Ayçiçek Yağı 2 Lt, Yayla Pilavlık Pirinç 1 Kg, Yayla Pilavlık Bulgur 1 Kg, Yayla Kırmızı Mercimek 1 Kg, Yayla Haşlanmış Fasulye 700 Gr, Yayla Haşlanmış Nohut 700 Gr, Doğuş Karadeniz Tiryaki Çayı 1000 Gr, Torku Küp Şeker 750 Gr, Irmak Toz Şeker 1 Kg, Tukaş Salça 830 Gr, Tat Arpa Şehriye 500 Gr, 2 Adet Tat Burgu Makarna 500 Gr, 2 Adet Tat Fiyonk Makarna 500 Gr, Tat İrmik 500 Gr, Marmarabirlik Zeytin 200 Gr, Bizim Mercimek Çorbası, Bizim Şehriyeli Tavuk Çorbası, Bizim Puding 100 Gr, Ülker Çokokrem 180 Gr, Tukaş Reçel 380 Gr, Kocatepe Türk Kahvesi 100 Gr, Eriş Un 2 Kg, Cevher Tuz 750 Gr ürünlerinden oluşmakta.

Temizlik Ürünlerinin de Bulunduğu Temel İhtiyaç Paketlerine Göz Atın

Temel gıda ürünlerinin yanında tuvalet kağıdı, çamaşır suyu ve bulaşık deterjanı gibi temel ihtiyaç ürünlerinin de bulunduğu her bütçeye uygun 3 farklı seçeneği bulunan temel ihtiyaç paketlerini kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Güvenli ve Hijyenik Teslimat

Avansas olarak tüm ürünlerimizi hem depomuzda hem teslimat araçlarımızda tüm sağlık önlemleri alınmış bir şekilde bulunduruyor, siparişlerinizi hijyenik bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.

  • Ürünlerimizin yer aldığı depomuzun ve teslimat araçlarımızın havalandırma sistemlerini düzenli olarak dezenfekte ediyoruz.
  • Depo personeli ve teslimattan sorumlu arkadaşlarımızın her sabah ateş ve sağlık kontrollerini yapıyoruz.
  • Teslimat araçlarımızı düzenli olarak dezenfekte ederken, tüm teslimat personelimize günlük olarak eldiven ve maske dağıtıyoruz.

İstediğiniz Adrese Teslim: #Senevdekal


Kendi araçlarımız ve sevkiyat ekibimizle İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ illerinde 1 iş gününde, diğer illerde ise ertesi gün yetkili kargo firması aracılığıyla siparişlerinizi teslim ediyoruz. Üstelik teslimat bedava!

 


B/C Dopel kolilerimiz çift oluklu dayanıklı yapısı sayesinde ramazan kolilerinizin size sağlam şekilde ulaşmasını sağlarken, içindeki ürünleri de darbelere karşı korur.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir