Avansas.com Yetenek Sizsiniz Türkiye’de !

Avansas.com Yetenek Sizsiniz’de!

Kurulduğu günden bugüne ofis ve kırtasiye malzemeleri satışında emin adımlarla ilerleyen ve bu alanda ilk e-ticaret iş modelini hayata geçiren Avansas, medyadaki varlığını Acun Ilıcalı’nın sunduğu Yetenek Sizsiniz programında yer alan tanıtıcı reklamlarıyla sürdürüyor. Bilindiği üzere ‘Zeki ve Patronu’ konseptli reklamlar medyada yer almıştı. Bu sefer ise Türkiye’nin en çok izlenen eğlence ve yarışma programı olan Yetenek Sizsiniz’de boy gösteren Avansas, iletişim çalışmalarına kararlılıkla devam ediyor. Kırtasiyeden teknolojiye, gıdadan temizlik malzemelerine kadar binlerce ürünün stoklu satışını, uygun fiyat-hızlı teslimat mottosuyla yapan Avansas; ‘kazandıran ofis marketiniz’ sloganıyla, sektördeki varlığını her geçen gün güçlendirmekte.

Avansas.com, üyelerine özel çözümler sunarak onların ihtiyaçlarına en uygun hizmeti vermek için çalışan bir şirket. Bu sebeple ister küçük ister büyük ölçekli olsun herkese uygun fırsatlar sitenin iş modelinde mevcut. Para ve zaman tasarrufu yapmanızı sağlayan Avansas, ofislerin tüm ihtiyaçlarını birkaç tıklamayla giderebilmesine olanak veriyor. Siz de zamanı verimli kullanmak ve ofis ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlarla giderip tasarruf etmek istiyorsanız Avansas.com’u yakından tanımalısınız.

avansas

Avansas.com size ne kazandırır?

-Her şeyden önce muazzam bir zaman tasarrufu yapmanızı sağlar. Bu sayede yerinizden bile kalkmadan, bütün ihtiyaçlarınızı çok kısa bir sürede halledebilirsiniz.

-Kafa karışıklığını giderir. Neyi nereden alacağım sorusunu bir kenara bırakıp ihtiyacınız olan her şeyi Avansas.com’un geniş ürün yelpazesinden seçip siparişinizi oluşturabilirsiniz.

-Maliyetlerinizi azaltır. Avansas.com’un öncelikli amacı sizin kar etmenizi sağlamaktır. Bunun için bünyesinde bulundurduğu binlerce üründe en uygun fiyatları, size özel hazırlanan kampanyalarla sunarak harcama giderlerinizi düşürüp tasarruf etmenizi sağlar.

-Teslimat süreçlerini sizin yerinize takip eder. Satışta yer alan tüm ürünler aynı zamanda stoklu ürünlerdir. Yani siz siparişini verdiğiniz an ürünleriniz teslimat için hazır hale getiriliyor olur. Ekstra bekleme sürelerinden kurtulup İstanbul ve 600 km çevresine kadar 24 saatte, 600 km ve fazlasında ise 48 saate siparişleriniz kapınıza ulaşmış olur. Bu da hızlı teslimat ile size ikinci bir zaman tasarrufunu sağlamış olur.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  1. Yiğit Tekinler dedi ki:

    Ben sizinle geç tanışmış ve yeni müşterilerinizden biriyim. Şuana kadar ülkemizde online alışveriş hizmetleri konusunda bir kaç firma dışında güvenilen site bulunmuyordu. Avansas’ın kuruluş ve gelişim hızı gözetildiğinde çok yakında kendi alanında lider olacağından hiçbir şüphem yok. Hiç bozmayın kendinizi böyle kalın yeter 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir