Avansas’ın Ramazan Paketleri ile Ramazan Bereketi Sofranıza Gelsin

2009 yılında İstanbul’da küçük bir depoda çalışma hayatına başlayan Avansas.com bugün 400’ün üzerinde çalışanı, 5000’den fazla stoklu ürün çeşidi ile bir iş yeri marketi olarak hizmet veriyor. Ölçek ve sektör farkı olmadan bir iş yerinin ihtiyaç duyabileceği tüm malzemelerin satışını yapan Avansas.com en kaliteli ürünleri en hızlı şekilde müşterilerine ulaştıran çözümler sunuyor.

Ramazan ayının manevi iklimine girdiğimiz bu günlerde paylaşmanın önemi her zamankinden daha çok artıyor. Bu bilinçle Avansas her yıl olduğu gibi bu yıl da temel ihtiyaç ve gıda maddelerinden oluşan üç farklı Ramazan kolisi seçeneğini hayırsever iş adamlarına ve vatandaşlara sunuyor. Klasik Ramazan kolisi, büyük Ramazan kolisi ve süper Ramazan kolisi seçenekleri ile sunulan yardım paketleri ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürecek tüm temel gıda maddelerini içeriyor.

Ramazanın Bereketi Avansas ile Sofralarda

Bereketiyle birlikte gelen Ramazan ayı sofraları şenlendiriyor, neşelendiriyor. Ramazan ayının insanlar arasındaki paylaşmayı ve yardımlaşmayı teşvik eden manevi iklimine katılan Avansas ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere üç farklı Ramazan kolisi oluşturuyor. Klasik Ramazan kolisi paketlerinde 750 gr Saray tuz, 1 lt Besler ayçiçek yağı, 1 kg Besler un, 1 kg Besler toz şeker, Bizim kremalı tavuk çorbası ve mercimek çorbası, 500 gr Besler fiyonk ve burgu makarna, 1 kg Besler pilavlık pirinç, 830 gr Besler domates salçası, 500 gr Besler Harman çay ve 1 kg Besler Dermason fasulye olmak üzere 12 çeşit ürün yer alıyor.

Avansas’ın büyük Ramazan kolisi paketlerinde klasik Ramazan paketinden farklı olarak 1 kg Besler kırmızı mercimek ve pilavlık bulgurun  yanı sıra 500 gr Marmara Birlik vakum zeytin olmak üzere 15 çeşit ürün yer alıyor. Ayrıca büyük Ramazan kolisinde besler Harman çayın 1 kg’lik paketi bulunuyor.

Avansas’ın süper Ramazan kolisi paketinde ise büyük Ramazan kolisinden farklı olarak 2 kg Sinangil un, 2 adet 1 lt Ona Ayçiçek yağı, 800 gr Tamek bezelye, 1 kg Balküpü toz şeker, 1 kg Besler nohut, 100 gr Bizim puding, 2 adet 1 kg pilavlık bulgur, 1 kg Osmancık pirinç, 2 adet 500 gr Oba/Besler fiyonk makarna, 2 adet Besler/Oba burgu makarna, 380 gr Besler çilek reçeli yer alıyor. Süper Ramazan kolisinde toplamda 19 çeşit ürün yer alıyor.

Avansas’ta Ramazan Avantajları

Avansas’ın hazırladığı Ramazan paketleri çalışanlarına, hayır kurumlarına ya da bizzat ihtiyaç sahiplerine gıda yardımında bulunmak isteyen hayırsever iş adamlarına ve vatandaşlara son derece ekonomik fiyatlarla sunuluyor. Ayrıca Avansas hazırladığı temel ihtiyaç maddelerinden oluşan binlerce Ramazan paketini müşterilerine kargo ücreti almadan gönderiyor. İhtiyaç sahipleri için hazırlanan Ramazan kolileri Avansas’ın hızlı gönderi avantajı ile İstanbul’a 600 km’den yakın bir mesafedeyseniz bir iş gününde, daha uzak bir mesafede ise iki iş gününde teslim edilebiliyor.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir