Ayın Ürünleri – Mart 2018

Avansas.com, ofis ortamında ihtiyaç duyulan birçok ürünü Mart ayında da cazip fiyatlarla satışa sunmaya devam ediyor. En kaliteli ve uygun fiyatlı ofis ürünlerini inceleyebilir, online olarak kolayca alışveriş yapabilirsiniz.  Ayın ürünleri konseptinde bu ay iyi fiyatlı ürünlerimize hemen bakın.

Navigator A4 Fotokopi Kağıdı 80 gr 1 Koli (5 Paket)

İşyerlerinin vazgeçilmez ürünlerinden biri olan Navigator A4 fotokopi kağıdı, kalitesiyle ön plana çıkıyor. PEFC / FSC sertifikasına sahip olan ürün, çevreye en az zarar verecek şekilde üretiliyor. Geri dönüşüm ile doğa dostu bir kullanım sunuyor.

Avrupa’nın en büyük kağıt fabrikasında imal edilen Navigator A4 fotokopi kağıtları, dünya üzerinde en çok satan fotokopi kağıtları arasında yer alıyor. Çift taraflı baskı alabilmenize olanak tanıyan kağıtlar, 80 gr kalınlığında olması nedeniyle çıktılarınızın baskı kalitesi de artıyor. En sık karşılaşılan olumsuzluklardan biri olan baskı içine kağıt sıkışması durumuyla karşılaşmanıza da engel olarak sorunsuz bir şekilde baskı almanıza yardımcı oluyor. Toz tutmaması ile baskı cihazının ömrünü uzatan Navigator fotokopi kağıtları, akıllı koli sayesinde kolay kullanım sunuyor.

Finish Quantum 72’li Bulaşık Tableti

Mart ayı fırsatlarında yer alan makine dostu Finish Quantum 72’li bulaşık tableti, bulaşık makinenize zarar vermiyor ve uzun süreli kullanım sağlıyor. Bulaşıklarda ki zorlu lekeleri bile çıkarırken göz alıcı parlaklık sunuyor. Özellikle cam bardak ve tabakları koruyarak ürün yüzeyindeki olası aşınmaların da önüne geçiyor. 72 tabletten oluşan bulaşık makinesi deterjanı kalabalık ofisler için uzun süreli kullanım sunuyor.

 

Pril Sıvı Bulaşık Deterjanı Limon 4 kg

Mart ayı fırsat ürünleri arasında yer alan Pril limonlu sıvı bulaşık deterjanı, 4 kilogramlık gramajıyla ofisler için uygun bir tercih oluyor. Ekonomik boy ürün ile 10 binden fazla tabak yıkayabilirsiniz. Bulaşıklarınızdaki en zor kirleri bile kolayca çıkaran ve göz alıcı parlaklık sunan deterjan, taze limon kokusuyla da hoş bir kalıcılık ve ferahlık veriyor.

 

 

Doğuş Karadeniz Filiz Çayı 1000 gr

Avansas.com’un fırsat ürünleri arasında 1000 gramlık Doğuş Karadeniz filiz çayı da yer alıyor. Kalabalık iş yerleri için ekonomik bir alternatif sunuyor. Kaliteli ve taze çay filizleri toplanarak elde edilen çay, dem oranının yüksek olmasıyla da dikkat çekiyor. Tok içimi ve kendine has aroması bulunan ürün, mola saatlerinin vazgeçilmezi arasında kendine hemen yer bulacak.

 

 

Epson L3060 Çok Fonksiyonlu Mürekkep Tanklı Renkli Yazıcı

Ofislerin vazgeçilmezi olan Epson L3060 çok fonksiyonlu mürekkep tanklı renkli yazıcı, fotokopi ve tarayıcı özelliklerini bir arada sunuyor. 13.000 sayfa siyah, 6.500 sayfa renkli baskı özelliği sayesinde çok fazla tercih ediliyor. Wi-Fi ve Wi-Fi Direct ile baskı yapabilen ürün pratik bir kullanım sunuyor.

Mart ayı kampanya ürünlerini online olarak inceleyebilir, ihtiyacınız olan tüm ürünleri Avansas.com kalitesi ve güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir