Markanızı Tanıtmanın Farklı Bir Yolu: Baskılı Karton Bardaklar

Büyük ya da küçük bütün işletmelerin günümüzde en çok önem verdiği konulardan biridir markalaşma. İşinizi ne kadar iyi yaparsanız yapın, karşınızdaki kişiye profesyonel bir marka olduğunuz izlenimi vermiyorsanız, çağın bir adım geride kalmışssınız demektir. Güzel haber ise şu: Artık markanızı tanıtmak ve reklamınızı yapmak için büyük billboardlara pek de ihtiyacınız yok. Özellikle müşterilerinizin gözündeki marka imajını pekiştirmek için ufak ama etkili yöntemler deneyebilirsiniz. Bunlardan biri, ofisinizde kullanabileceğiniz baskılı karton bardak. Nasıl olur da sadece karton bir bardakla, marka imajınızı güçlendirebiliriz diye merak ediyorsanız, bu yazı sizin için!

Hem İşlevsel Hem Şık

Logo, markalar açısından en önemli öğelerden biridir ve dikkati logoya çekmek yapabileceğiniz en iyi reklam çalışmalarından biridir. Firmanıza ait bir görselin ya da logonuzun basılı olduğu karton bardakların en büyük avantajı, deyim yerindeyse bir taşla iki kuş vurmanızı sağlaması. Baskılı karton bardak ile hem misafirlerinize ikramda bulunabilir hem de aynı anda markanızın imajını güçlendirebilirsiniz.. Baskılı karton bardaklarınızı sadece ofiste değil, fuar, toplantı gibi etkinliklerinizde de kullanabilirsiniz. Özellikle fuarlar ve seminerler, potansiyel müşterilerinize ulaşmak için oldukça ideal noktalar. Etkinliklerde, baskılı bardaklarınızla yapacağınız ikramlar, sizi hatırlamaları için harika bir yol. Üstelik birçok promosyon ürününe göre, baskılı karton bardak çok daha uygun fiyatlı bir alternatif.

Profesyonelliğinizi Göstermenin Yolu

Markanıza gösterdiğiniz önem, aynı zamanda işinize olan saygınızı göstermeniz açısından da bir kriter. Özenle hazırlanmış baskılı karton bardakların, karşı tarafa vereceği ilk imaj, markanız için yatırım yapmaktan çekinmeyeceğiniz anlamına geliyor. Bu da sizi müşterileriniz ya da iş ortaklarınızın gözünde, işinizi yaparken de aynı profesyonelliği göstereceğine inanılan bir marka yapacaktır.

Etkinlikler İçin İdeal

Baskılı karton bardak, sadece ofis hayatı değil, sosyal hayattaki birçok faaliyete de dahil edilebilir. Doğum günü, düğün ve daha birçok etkinlik için günün anlam ve önemini gösteren özel baskılı karton bardak yaptırabilirsiniz. Kaliteli malzemeden yapılan ve kolay deforme olmayan bu bardaklar, davetliler tarafından hatıra olarak bile saklanabilecek nitelikte.

Çocuklar İçin Eğlenceli Tasarımlar

Baskılı karton bardak, büyüklerin olduğu kadar çocukların da ilgisini çekiyor. Özellikle çocuklar için düzenleyeceğiniz doğum günü partilerinde, onların dikkatini çekecek görsellerin basılı olduğu karton bardaklar yaptırabilirsiniz. Üstelik kırılıp dökülme sorunu olmadığı için çocukların bulunduğu ortamda cam bardak yerine rahatça kullanılabilirler. Kaliteli malzemeden yapılan bu karton bardaklar el ve ağız da yakmıyor.

Avansas güvencesiyle üretilen baskılı karton bardakları işletmenize özel logolu olarak yaptırabilirsiniz. Logo veya görsel seçerek markanıza uygun olanı tasarım yükleme aracı üzerinden kolayca sisteme yükleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir