HP G3Q39A LaserJet Ultra Lazer Yazıcı – Ürün İnceleme

Özellikle iş yerlerinde hemen hemen her gün sayfalarca fotokopi ve çıktı ihtiyacı duyuluyor. Bu durum çalışanların daha verimli ve üretken çalışabilmelerini sağlarken, iş yerlerinin maliyetlerini artırıyor. Ancak doğru yazıcı kullanıldığında fotokopi ve çıktı kalitesinden ödün vermeden maliyetleri azaltmak mümkün oluyor.

HP G3Q39A LaserJet Ultra M106w Lazer Yazıcı tam da bu noktada iş yerlerinin yardımına koşuyor. Profesyonel kalitede baskı alınabilmesini sağlayan cihaz kablosuz çalışma özelliği sayesinde tüm ofis bilgisayarları tarafından kullanılabiliyor. Dakikada 22 sayfaya varan baskı hızına sahip olan HP G3Q39A LaserJet Ultra M106w Lazer Yazıcı, yazıcı başında uzun süre bekleme derdine de son veriyor. Ayrıca yalnızca bilgisayarlar üzerinden değil, HP ePrint özelliği sayesinde akıllı telefon, laptop ve tablet gibi taşınabilir cihazlar üzerinden de baskı alabilmeye imkan sağlıyor. Lazer yazıcı özelliği ile klasik yazıcılara göre daha fazla baskı almanızı sağlayan ürün, özellikleriyle her açıdan avantaj sunuyor.

Uzaktan Kullanım Sayesinde Zaman Kazanın

HP Auto-On/Auto Off teknolojisine sahip olan yazıcı sayesinde enerji tasarrufu yapmak da mümkün. İş yerleri için baskı maliyetini azaltmakla kalmayan cihaz, enerji maliyetlerini de düşürüyor. WiFi Direct özelliği sayesinde ofis ağına erişmeye gerek kalmadan kablosuz olarak cihaza bağlantı yapılabiliyor. Tüm özellikleriyle birlikte en iyi kalitede siyah beyaz çıktılara sahip olmak kolaylaşıyor. Bu sayede ofis misafirleri kolaylıkla yazıcıyı kullanabiliyor. Ayrıca Google Cloud Print 2.0 özelliği ofis içinde olmayan kullanıcıların bile akıllı telefon, tablet ya da dizüstü bilgisayar üzerinden yazıcıya baskı komutu göndermesini sağlıyor. Bu sayede ofise gelmeden toplantı gündemi, yetişmesi gereken evraklar baskıya gönderilebiliyor, zamandan tasarruf ediliyor.

Belgeyi Baskıya Göndermeden Kontrol Edin , Mükemmel Sonuca Hazır Olun

100 yapraklık çıktı tepsisi, birkaç sayfa baskıdan sonra tepsiye kağıt koyma zahmetinden kurtarıyor. Fotoğraf kağıdı, parşömen kağıdı, zarf, etiket, kart, kartpostal gibi farklı malzemeler üzerine baskı yapabilen cihaz bu sayede her türlü baskı işinin ofis içinde, düşük maliyetlere ve pratik bir şekilde yapılabilmesine imkan sağlıyor. 600 dpi x 600 dpi siyah baskı çözünürlüğü ile her sayfada üstün HP kalitesi görülüyor. Siyah beyaz baskıda keskin ve net çizgiler, metinler göz dolduruyor.

A4, A5, A6 ve B5 boyutlarında çıktı alabilen lazer yazıcı; Mac, iPhone, iPad veya iPod Touch gibi Apple ürünleri ile ek yazılım gerektirmeden işlem yapmanızı imkan tanıyan Apple Air Print özelliği ile büyük kolaylık sağlıyor.

hp-lazer-yazici

Avansas.com üzerinden satın alacağınız yazıcınız 3 adet tam dolu toner ile birlikte kapınıza kadar geliyor. Bu sayede toner satın almadan tam 6.900 sayfa baskıya hiç bir ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Eğer siz de iş yerlerinizde baskı maliyetini düşürmek, enerji tasarrufu yapmak ve kolay kullanımı sayesinde tüm kullanıcıların rahat bir şekilde çalışmasını sağlamak istiyorsanız HP G3Q39A LaserJet Ultra M106w Lazer Yazıcı’ya Avansas.com üzerinden benzersiz bir fırsatla sahip olabilirsiniz.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir