HP LaserJet Pro M102a ile Efsane Geri Dönüyor

HP LaserJet Pro M102a Lazer Yazıcı

HP’nin son gözdesi HP LaserJet Pro M102a süper hızı ve HP P1102 modelinde en beğenilen özellikler ile kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeye hazır.

 Kimi zaman hayal gücünüzü somutlaştırmak, kimi zaman ise profesyonel hayatınızda bir adım ileri gitmeniz için her an yanınızda olan HP, bir kere daha kullanıcılarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde cevaplamak için adımını attı ve HP LaserJet Pro M102a modelini tasarladı.

P1102 Yerini LaserJet Pro M102a’ya Bırakıyor

Başta iş yerleri, ofisler olmak üzere, her gün ve yüksek sayıda çıktı alınması gereken kurumlarda zamandan ve bütçeden tasarruf etmek büyük önem taşıyor. Hem daha hızlı hem de toner ilavesi yapmadan daha fazla sayıda sayfa yazdırmak için lazer yazıcılar mürekkepli kartuş kullanan yazıcıları bir süre önce tahtından etmişti. Lazer yazıcılar arasında öne çıkan ve gösterdiği iyi performans ile kullanıcılarının gözdesi olan HP P1102’yi daha da geliştiren HP, yepyeni modeli HP LaserJet Pro M102a ile pratik ve işlevsel kullanımı bir adım öne taşıyor.

Teknik Özellikleri Göz Dolduruyor

LazerJet Pro M102a’nın en dikkat çeken özelliklerinden biri, müthiş hızı. Yazdır komutunuzdan sadece 7,3 saniye sonra ilk sayfanın çıktısını size sunan cihaz, bir dakikada 22 sayfa yazdırma kapasitesine sahip. Size bu hızla hizmet sunarken kalitesinden de ödün vermiyor ve 600 x 600 dpi çözünürlükte baskı almanıza imkân sağlıyor.

Lazer, düz, fotoğraf ya da pürüzlü kağıt, parşömen kağıdı, zarf, etiket, kart ve kartpostal gibi birçok farklı kağıt türüne baskı yapmanızın mümkün olduğu model ile ayrıca; A4, A5, A6 ve B5 gibi farklı boyutlarda çıktı almanız mümkün.

Aylık 10.000 sayfaya kadar baskı kapasiteli olduğu üreticisi tarafından belirtilen HP LaserJet Pro M102a, 150 yapraklık giriş ve 100 yapraklık çıkış tepsisi ile size gereken kolaylığı sağlamayı ihmal etmemiş.

Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, OS X EI Capitan (v10.11), OS X Yosemite (v10.10) ve OS X Mavericks (v10.9) desteği ile kullanımıza sunulan HP LaserJet Pro M102a, bilgisayarınıza bir adet Hi-Speed USB 2.0 kablo ile bağlanıyor. Çıktınızın baskı detaylarını ayarlamak ise üzerindeki led kontrol paneli sayesinde oldukça kolay.

Hem Kullanıcı Hem Çevre Dostu

HP LaserJet Pro M102a Lazer Yazıcı G3Q34A

HP LaserJet Pro M102a Lazer Yazıcı G3Q34A

Baskı sırasında 380 watt enerji tüketen cihaz, bu miktarı bekleme sırasında 1,7 watt ve uyku modunda 0,5 watt’a düşürerek hem ekonomik hem de çevre dostu yönüyle öne çıkıyor.

HP LaserJet Pro M102a, 2 yıl HP Türkiye garantisi ile de kullanıcılarına güven veriyor.

Kalitesi bu kadar yüksek olan bir cihazın erişilmez olduğunu düşünerek sakın gözünüzü korkutmayın. Tüm bu harika özellikleri bir araya toplamış olan cihaz, fiyat-performans oranıyla da kullanıcıların ilk tercihi olmayı hedefliyor.

Siz de profesyonel ya da kişisel kullanımınızda HP kalitesiyle çok işlevli bu yazıcıdan faydalanmak isterseniz, hemen Avansas.com‘dan siparişinizi verebilirsiniz.

 

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir