Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler İçin Öneriler

Nakit yönetimi ve vade konusunda KOBİ’lere yapılan uyarılar, Türkiye’nin ilk online ofis marketi Avansas’ı da harekete geçirdi. Avansas KOBİ’ler için bir dizi tasarruf önlem paketi hazırladı.

tasarrufTürkiye’nin ilk online ofis marketi Avansas, uzman ve finans otoritelerinin ‘nakit yönetimi ve vade konusunda dikkatli olun’ uyarısında bulunduğu bir dönemde, Türk ekonomisinde önemli bir yer kaplayan küçük ve orta ölçekli işletmelere ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor. Uygun fiyat ile sunduğu geniş malzeme ağıyla KOBİ’lere nakit tasarrufunun kapılarını açıyor.

Bu riskli dönemde küçük işletmeciye önemli tüyolar veren Avansas Pazarlama Direktörü Sedat Anak, piyasalardaki dalgalanma devam ederken firmaların doğru bir nakit yönetimi planı yapması ve kendilerine her açıdan fayda sağlayacak ürünleri seçmesi gerektiğinin altını çiziyor. Anak, işletmelere daha uzun vadeli borçlanmayı ve borçlanmayı da kazanılan para cinsi üzerinden yapmayı tavsiye ederken; özellikle küçük ve orta işletmelerin yapacakları alışverişlerde kendilerine nakit tasarrufu sağlayacak firmalara yönelmelerini tavsiye ediyor.

‘Minimum Zamanda, Maksimum Fayda’

Bu çerçevede hizmet politikasını sürdüren Avansas, ofis malzemelerini tek bir adresten ve uygun fiyata müşterilerine ulaştırırken, aynı zamanda ofis malzemeleri ihtiyaçlarının optimum seviyede belirlenmesi ve en uygun ürünlerin seçilmesi konusunda da ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyor.

Rekabete dayalı piyasada işletmeciye alternatif ve kolaylık sağlamaya çalışan firma, minimum zaman, maksimum fayda sloganıyla İstanbul dışındaki müşterilerine de 1 gün içerisinde ürünlerinin teslim ederek zamandan da tasarruf etmelerine yardımcı oluyor. Müşterilerine sunduğu avantajları uygun fiyatlarla sınırlı kalmayan Avansas.com, yol, araç ve depolama gibi satın alma aşaması ve sonrasında, firmalar için gizli maliyetler yaratan konuları ortadan kaldırarak tüm hizmet politikalarını müşterilerinin verimliliğini artırma doğrultusunda oluşturuyor.

Avansas.com Hakkında

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ofis malzemeleri şirketi olan Avansas.com;  Ofis Kırtasiye Malzemeleri, Kağıt Ürünleri, Kartuş – Toner, Temizlik, Gıda ve Mutfak, Ofis Cihazları, Teknoloji Aksesuarları, Mobilya ve Dekorasyondan oluşan 8 ana ürün kategorisinde binlerce ürünü müşterilerine online sipariş yolu ile ertesi iş günü ulaştırır. Tüm faaliyet ve kararlarında öncelikle müşterilerinin menfaatlerini göz önünde bulundurarak müşterilerinin tek bir kaynaktan tüm ofis ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayarak zaman ve maliyet avantajı sunar. (http://www.avansas.com)

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  1. Yiğit Tekinler dedi ki:

    Avansas’ın bu hamlesini oldukça cesur ve bir o kadar da ayakları yere basan bir atılım olarak görüyorum. Kobi’lere önem verilmesi doğru bir tercih. Pazarlama Direktörü Sedat Anak’ın tasarruf vurgusu aslında her sektör geçerli. Başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir