Nescafe Karma Kahve Paketi ile Keyifli Kahve Molaları

Evde olduğu kadar işyerinde de en sık tüketilen içeceklerin başında gelen hazır kahve, günün her saati sıcacık bir keyfe dönüşüyor. Her damak tadına uyacak kahve çeşitlerinden oluşan Nescafe karma kahve paketi, molalara lezzet katıyor. Nescafe kahve çeşitlerini deneyip vazgeçemeyenler, sıcak kahve molaları sonrası işlerine daha iyi konsantre oluyor.

Bir Kupa Kahve ile Yeniden Tazelenin

İş yoğunluğuna ve günlük koşuşturmalara kısa bir ara vererek yudumlayacağınız, damak tadınıza hitap eden, lezzetli bir kahve, daha zinde ve iyi hissettiriyor. Karışık pakette bulunan stick kahveler, hem lezzetleri hem de pratik hazırlanışları nedeniyle büyük ilgi görüyor. Çalışırken ya da okurken dağılan dikkatiniz, saniyeler içinde hazırlayacağınız bir kupa sıcak kahve ile yerine geliyor, sizi kendinize getiriyor. Nescafe stick kahve çeşitleri, özellikle işyerinde, masa başında çalışan kişiler tarafından severek tüketiliyor.

Avansas.com için Nescafe tarafından özel olarak hazırlanan karma kahve paketi, pek çok kişinin sevdiği kahve çeşitlerini bir arada satın almanıza olanak tanıyor. Kalabalık ofis ortamlarında, farklı zevklere sahip kişilerin isteklerini karşılamayı hedefleyen ürün, Türkiye’de bir ilke imza atıyor ve Nescafe’nin en sevilen lezzetlerini bir araya getiriyor.

Tek İçimlik Keyifli Sohbetler

İşyerlerinde ve ofislerde herkesin kendi beğenisine ya da alışkanlığına göre bir kahve bulabileceği paketin içinde 6 farklı Nescafe lezzeti sunuluyor. Her bir kahve çeşidinden çok sayıda tek kullanımlık stick konularak oluşturulan karma üründen 75 bardak kahve yapılabiliyor. İlk defa Avansas.com için üretilen dev kahve paketi sayesinde iş arkadaşlarınızla keyifli kahve molaları geçirebilirsiniz.

 

9 adet 2 gramlık Nescafe Classic, 9 adet 2 gramlık Nescafe Gold, 9 adet 5 gramlık Coffee – Mate, 16 adet 18,5 gramlık Nescafe 3’ü 1 Arada, 16 adet 11 gramlık Nescafe 2’si 1 Arada, 16 adet 18 gramlık Nescafe Sütlü Köpüklü stick kahveden dilediğinizi seçerek günün en yoğun saatlerini bir fincan kahve ile kolayca atlatabilirsiniz.

Nescafe karma kahve paketini sadece evde, okulda ya da işyerinde değil kongre veya seminer tarzı toplantılarda da kullanabilirsiniz. Toplantıya ara verilip molaya çıkıldığında misafirlerinizi ikram masasında hazır bulunan mini hazır kahveler ile mutlu edebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda herkesin aradığı lezzeti bulmasını sağlayacak ürün, pratik ve keyifli kullanımı ile pek çok kişinin favorisi olacak.

 

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir