Ofiste Mesaide Yenebilecek 5 Atıştırmalık

Her nedense ofiste çalışırken bir yandan da atıştırmak çok keyiflidir. Hem kan şekerinizin düşmesini önler hem de işe olan motivasyonunuzun düşmesini engeller. Atıştırmak için mutlaka aynı gıdaları tercih etmeniz de gerekmiyor. Mesai sırasında alternatif gıdalara da yönelebilir ve kendinizi şımartabilirsiniz. Gün boyunca var gücünüzle tüm ofisin yükünü sırtlanmak kolay değil. Kendinizi ödüllendirmek için yeterince nedeniniz var.

Atıştırmaktan Ziyade Doymak İsteyenlere Makarneks

Öğle yemeğine çıkamadıysanız ya da öğle yemeği yeseniz de birden çok acıktığınızı hissettiyseniz, Makarneks işte böyle durumlar için var. Sadece sıcak su kullanarak birkaç dakikada hazırlayabileceğiniz bu ürün ofislerde atıştırmak isteyenler için de gayet ideal. Üzerine sıcak suyu dökün, biraz bekleyin ve afiyetle midenize indirin. Sonra yeniden mesai devam edeceği için lezzetine kendinizi çok kaptırıp motivasyonunuzu kaybetmeyin.

Kan Şekerinize Tavan Yaptıracak Bir Kurabiye

Ofiste kolları sıvayıp kurabiye yapacak haliniz yok. O halde işe gelirken sabah pastaneye uğrayıp birkaç kurabiye almayı ihmal etmeyin. Pastaneye gidecek vaktiniz yoksa ’dan Kavala Kurabiyesi sipariş edebilirsiniz. Bu küçük sevimli kurabiyeleri işe dalıp unutacak ve acıktığınızda birden hatırlayacaksınız. Çantanızda birkaç kurabiye olduğunu hatırladığınızda sevinçten ağzınız kulaklarınıza değebilir.

Gülümsemeye İhtiyacı Olanlar İçin Biscolata

Çok tatlı olmasıyla bilinen Biscolata ofiste hem şeker düşmelerine hem de gülümseme ihtiyaçlarına karşı atıştırılabilecekler arasında yer alıyor. “Ne çıkarsa bahtıma” diyenler için de Biscolata Mood tercih edilebilir. Keyifli bir sohbet arasına ya da uyanmak için içilen kahveye eşlik etmesiyle de bilinen bu atıştırmalık özellikle bayanların favorisi…

Kabuk Soyma Derdi Yaşatmayan Muz

Bıçak ya da çatal kullanmanıza gerek bırakmayan, kabuk soyma derdi yaşatmayan hatta elinizin kirlenmesine dahi neden olmayan muz, ofisler için harika bir atıştırmalıktır. Saniyeler içerisinde soyup yiyebilirsiniz. Hatta bunu ofiste hiç kimse görmeden bile yapabilirsiniz.

Atıştırmalıkların Vazgeçilmezi Cipsler

Mesai sırasında neredeyse tüm çalışanların hayır diyemeyeceği atıştırmalıkların başında gelir cips. Bu kadar önemli olunca biz de kapanışı cips ile yapmak istedik. Kimisi sade patates cipsi sever, kimisi Patos baharatından vazgeçemez. Tabi bir de Pringles efsanesini unutmamak gerekir. Her ne kadar kutunun içerisinden Pringles tanelerini almak zor olsa da baharatlı lezzeti onu diğer tüm cipslerden ayırdığı için tüm zorluklara göğüs gerdiğimize değer.

Mesai sırasında bu 5 sihirli atıştırmalık ile daha zinde kalacak ve elinizdeki işe daha fazla odaklanacaksınız, size olan güvenimiz tam. Şimdi kendinizi gösterme zamanı, daha ne bekliyorsunuz!

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

1 Yorum

  1. Fisun Özyamaner dedi ki:

    Mümkün olduğunca mevsimlik meyveleri tüketmeye çalışıyorum. Bunu ofisimizde diğer çalışma arkadaşlarıma da aşıladım. Ofis tipi buzdolabı var iş yerinde. Küçük birşey ama işimizi görüyor. Meyvelerimizi o şekilde muhafaza ediyoruz. Çikolata bisküvi bir yere kadar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir