Online Ofis Alışverişi Yapmanın 6 Avantajı

Alışveriş alışkanlıklarımız internetin hayatımızın her noktasına giriş yapması ile birlikte büyük değişiklikler yaşamaya başlıyor. Eskiden mağazalar arasında gezerek yapılan alışverişlerin büyük bir çoğunluğu artık online mağazalar üzerinden tek bir tıklama ile daha avantajlı bir şekilde yapılabiliyor. Bizler de Avansas.com olarak tam bu noktada sizlere ofis araç ve gereçlerinizi online olarak avantajlı bir şekilde satın alabilmeniz için sunuyoruz. Peki nedir bu online ofis alışverişi yapmanın avantajları?

1. Fiyat ve Ürün Karşılaştırma Kolaylığı

urun-karsilastirma

Online alışveriş yaptığınız zaman ekonomik olarak büyük bir avantaj elde etmiş oluyorsunuz. Mağazalar arasında gezerek fiyat karşılaştırması yapabilmek büyük bir zaman istediğinden dolayı çoğu zaman fiyat araştırması yapmadan ofis alışverişleri yapılıyor. Bu durum ise aynı ürünün daha uygun fiyatlara alınabilmesine engel oluyor.

Sadece fiyat karşılaştırmak maliyetlerinizi düşürmek için yeterli değil. Aynı zamanda ürünleri, benzer özelliğe sahip markaların ürünlerini de online ortamda karşılaştırarak daha ekonomik bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca ürünlere ait birçok özelliği tek bir sayfada tablolar biçiminde görebilir ve daha sağlıklı bir karar verebilirsiniz.

Avansas olarak sizlere sunmuş olduğumuz online alışveriş mağazamızda kullandığımız indirim kuponları sayesinde de bütçenizden belirli bir ölçüde tasarruf ederek indirimli ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Hangi ürünü satın alırsanız alın yararlanabileceğiniz bu indirimlere bir de özel indirimler eklendiği zaman oldukça uygun fiyatlara ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz ürünlere sahip olabilirsiniz.

2. Fatura Kalabalığına Son

fatura-kalabaligi

Ofis alışverişi için görevlendirdiğiniz personelinizin tüm gün boyunca uygun fiyatlı ürünleri araması için oradan oraya koşuşturması, ihtiyaç olan ürünleri fazla fazla alarak yer kalabalığına yol açması aynı zamanda faturaların da çoğalması ve karışıklığa yol açması anlamına gelmektedir.

Türkiye’nin online ofis marketi olan Avansas online mağazamızı ziyaret ederek tüm iş yeri  alışverişlerinizi yaptığınız zaman ise gider faturalarınız daha derli toplu bir hale geliyor. Böylelikle fatura kalabalıkları ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

3.Ürün Çeşitliliği

urun-cesitliligi

Mağazalarda yer alan ürün çeşitliliği o mağazanın depolama alanları ve satış yaptığı alanların büyüklüğe ile doğru orantılıdır. Ancak online alışveriş mağazalarında daha fazla ürün çeşidine ulaşabilme lüksünüz bulunmaktadır.

Ofis ve kırtasiye malzemeleri, ofis mobilyaları, teknoloji ürünleri, gıda ve mutfak malzemeleri ile birlikte kartuş & toner ürünlerine kadar ofisleriniz ve iş yerleriniz için ihtiyacınız olabilecek olan 5000’den fazla ürünü sizlere online mağazamızda yer alıyor. Uygun fiyat seçenekleri ve hızlı teslimat imkanları ile birbirinden kaliteli ürünler sizleri bekliyor.

Artık sizler de çağın gerekliliklerine ayak uydurarak daha ekonomik bir yöntem olan online alışveriş yöntemlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Görülemeyen giderlerin ortaya çıkması, ofis alışverişi için personele ihtiyaç duyulması gibi sorunlardan kurtulmak istiyorsanız, ofis ihtiyaçlarınızı online olarak pratik ve ekonomik bir şekilde tedarik edebilirsiniz.

4. İş Gücü, Yakıt ve Zamandan Tasarruf

avansas-ile-nakliyeden-tasarruf

Ofis ihtiyaçlarını karşılamak için mutlaka bir ya da iki ofis çalışanının görevlendirilmesi gerekir. Bu da ofisler için yeni iş gücü ihtiyacını doğurmaktadır. Sürekli olarak ofis alışverişi için bir personel görevlendirme derdinden kurtaran online alışveriş yöntemi, iş gücü bakımından da tüm işyerlerine ciddi bir kolaylık imkanı sağlar. Sadece iş gücü değil aynı zamanda alışverişe harcanacak zaman ve yakıt giderlerinden de tasarruf etmiş olacaksınız. Sadece tek tıkla tüm ihtiyaçların kolaylıkla karşılanmasını sağlayan Avansas.com ofislerin iş gücü tasarrufunda da yanında.

Ofis ihtiyaçlarının zamanında karşılanabilmesi her zaman mümkün olmayabilir. Ancak online alışveriş yaptığınız zaman talep ettiğiniz ürünleriniz hızlı bir şekilde adresinize teslim ediliyor. Zamanın çok değerli olduğu iş yerlerinde zamandan da kazanmış olacaksınız.

Avansas.com olarak beğeninize sunduğumuz ürünlerin kargo teslimatını 1 iş gününde yapıyoruz. İstanbul içi 09:00 ile 17:00 saatleri arasında verdiğiniz tüm siparişleriniz, bir sonraki iş gününde kendi araçlarımız ile adresinize teslim ediliyor.

İstanbul dışında ise teslimat süremiz İstanbul’a olan uzaklığınıza göre değişiyor. İstanbul’dan 600 km’den az bir mesafede iseniz 24 saat içerisinde, daha uzak bir mesafedeyseniz 48 saat içerisinde siparişleriniz kapınıza ulaştırılıyor.

5. Profesyonel Ürün Teslimatı

profesyonel-teslimat

Gerekli ihtiyaçların mağaza alışverişi ile karşılanması durumunda alınan ürünlerin ofise taşınması konusunda da çeşitli sıkıntıları da beraberinde getirmektedir. Ayrıca pek çok önemli ofis ihtiyacının satın alındıktan sonra taşınma esnasında zarar görebileceği de ayrı bir risk. İnternet üzerinden yapılan online alışverişlerde satın alınan ürünler nakliye araçları ya da kargo firmaları aracılığı ile ofislere ulaştırılmaktadır. Bu sayede ofisler nakliye ve taşıma probleminden kurtulmuş olacaktır. Ayrıca avansas.com İstanbul içi bütün teslimat hizmetlerinde kendi nakliye araçlarını kullanmaktadır. Böylece nakliye esnasında ürünlerin zarar görmesi gibi ekstra sorunlar da ortadan kalkmaktadır.

6. Stok Derdine Son

stok-problemi

Ofis ihtiyaçları her daim devam eden bir alışveriş sürecini zorunlu kılar. Düzenli olarak alışveriş yaparak zaman harcamak istemeyen ofisler ürün stoğu yapmak durumunda kalmaktadır. Ancak stok yapmak da ofislerde ekstra bir alan ihtiyacını doğurur. Bu durumda stok odası ihtiyacı doğar ve her ofiste stok odası olmayabilir.

Ofis ihtiyaçlarının internet üzerinden online olarak karşılanması stok problemini de ortadan kaldırmaktadır. Çünkü her ihtiyacın anında verilen sipariş ile karşılanmasında Avansas.com hızlı teslimat avantajları devreye girer. En kısa sürede siparişleri adrese ulaştırarak tüm ofislerin stok tutma sorununu ortadan kaldırıyoruz.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir