Ramazanın Bereketi Avansas Ramazan Kolilerinde

Avantajlı satın alma sistemi olan Avansas.com, kurulduğu ilk günden bugüne kadar çözüm ortakları ve müşterileri arasında güvenilir bir bağ oluşturmuştur. Tedarikçisinden sağladığı en kaliteli ürünleri, hızlı ve güvenilir biçimde müşterilerine ulaştırır. Yılların getirdiği deneyim ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürür. Avansas.com bu yıl da Ramazan ayına özel, temel gıda ve ihtiyaç malzemelerinden oluşan 3 farklı tipte Ramazan kolisi hazırlamıştır. Bu paketler; Avansas Ramazan kolisi, Büyük Ramazan kolisi ve Mega Ramazan kolisi seçeneklerinden oluşur. Dilediğiniz erzak paketini seçerek Ramazan ayına özel gıda yardımlarınızı kolayca yapabilirsiniz.

Ramazanın Bereketini Paylaşın

Ramazan ayı adetleri içinde bulunan ve hayır amaçlı dağıtılan Ramazan paketleri, paylaşma ve yardımlaşmanın en iyi örneklerinden bir tanesidir. Avansas.com; şirket çalışanlarına, çeşitli hayır kurumlarına ya da ihtiyaç sahiplerine dağıtılacak kumanya paketlerini çok ekonomik fiyatlarla satışa sundu.

İşverenler çalışanlara ve ihtiyaç sahipleri için Ramazan paketi alabilir Avansas aracılığıyla kapılarına kadar teslim edilmesini sağlayabilirler. Kumanya paketi olarak hazırlanan ve içinde temel gıda maddelerini barındıran bu koliler, Ramazan ayı boyunca dağıtılabilir. Bu ayın manevi yapısına uygun olarak erzak dağıtmak isteyen kişiler, Avansas.com tarafından satışa sunulan 3 tip erzak paketinden bir tanesini seçebilirler.

Avansas Ramazan Kolisi Hangi Ürünleri Kapsar?

Hayırsever iş adamları ve şahıslar tarafından işyeri personeli, hayır kuruluşları ve ihtiyaç sahipleri için dağıtılacak olan kumanya paketleri, kaliteli gıda maddelerini ve ekonomik fiyatları içerir. Temel gıda ve ihtiyaç maddelerinden oluşan Avansas Ramazan kolileri, özenli bir kutulama düzeniyle kargoya verilir. Ramazan sofralarına lezzet ve bereket katacak gıda ürünleri seçilerek hazırlanır.

Avansas, bereketiyle gelen Ramazan ayına biraz daha bolluk katmak için pek çok çeşit ürün içeren erzak paketi hazırladı. Kolilerin içinde un, yağ, şeker, mercimek, fasulye, salça, makarna ve pirinç gibi temel gıda ürünleri bulunmaktadır. Ayrıca çay, tuz, kahve, bulgur, arpa şehriye, hazır çorba çeşitleri ve zeytin de bu ürünler arasında yer alır. Ramazan ayı boyunca ihtiyaç duyulacak tüm temel gıda maddelerinden oluşan Avansas kumanya paketleri, ekonomik fiyat seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Sizin yapmanız gereken ise seçtiğiniz ramazan kolisi siparişini geç kalmadan hemen vermektir.

Ramazan Kolilerinizi  Ekonomik Fiyatlarla Avansas’tan Alabilirsiniz

Avansas.com, büyük ve küçük ölçekli firmaların, şahısların Ramazan erzak paketi alımlarında güvenle alışveriş yapacakları, online alışveriş şirketidir. Ekonomik fiyat ve bol çeşitli ürün seçeneği sunarak müşterilerine yardımcı olur. Yılların getirdiği iş deneyimi ve hizmet kalitesi ile çalışır. Türkiye’nin önemli markalarının ürünlerini, kendi stoklarında bulunduran bir yapıya sahiptir. Böylece müşterilerine, bünyesinde hazır bulundurduğu binlerce çeşit ürünü, güvenli alışveriş ortamı ve uygun fiyat seçeneğiyle satın alma imkânı tanır. Bu çalışma biçimi sayesinde Avansas.com, maliyetlerini aşağıda tutarak müşterilerinin ekonomik fiyatlarla alışveriş yapabilmesine olanak sağlar.

Avansas.com tarafından hazırlanan ve Ramazan ayında paylaşmayı, yardımlaşmayı daha da kolay hale getiren erzak paketleri, Türkiye’nin en önemli markalarının ürünlerini kapsamaktadır. Ramazan kolisi içeriklerini, kampanya sayfasını incelerek ayrıntılı biçimde görebilirsiniz. Avansas.com’dan satın alacağınız Ramazan erzak paketleri uygun fiyatlı ve geniş ürün çeşidi sunan paketlerdir. İstediğiniz koli tipini seçerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Paylaş

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir