Ürün Kodu: 70438

Marka : Brother

Product State: A0

Brother BT5000M Kırmızı Mürekkep Kartuş 5.000 Sayfa

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Kırmızı renk
  • Her seferinde etkileyici sonuçlar
  • 5.000 sayfa baskı kapasiteli

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
RenkKırmızı
Model NumarasıBT500M
Baskı Kapasitesi5.000 sayfa
Uyumlu YazıcılarDCP-T300, DCP-T500W, DCP-T700W, MFC-T800W
Ofis KullanımıUygun

Brother kırmızı mürekkep kartuş, renk bakımından oldukça göz alıcı bir özelliğe sahiptir. Başarılı çıktıları elde etmenizde, size büyük avantaj sağlayacaktır. Brother kırmızı mürekkep kartuş, özellikleri bakımından da oldukça zengindir. Baskı kapasitesinin uzun ömürlü olması, cebinizden tasarruf etmenize yarayacaktır. Ofis ve okul gibi yerlerde de kullanım kolaylığı bakımından, avantaj sağlayan bir üründür. 5.000 sayfa baskı kapasitesi itibariyle de uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Brother Kırmızı Mürekkep Kartuş Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Brother kırmızı mürekkep kartuş, içeriğinde oldukça kalite barındıran bir yazıcı ürünüdür. Yazıcınızın kalite ile buluştuğu brother kırmızı mürekkep kartuş, sorunsuz çıktılar elde etmenize yarayacaktır. Bu sayede de ofiste son dakika toplantılarına hazırlanırken, çıktılarınızın kaliteli bir şekilde hazır olmasına büyük bir şekilde yardımcı olacaktır. Bilgisayarda hazırladığınız yazılarınız ve tablolarınızın başarılı bir şekilde kâğıda yazılmasında en büyük avantajı sağlayacaktır. Brother kırmızı mürekkep kartuş özellikleri bakımından oldukça kaliteli ve dayanıklı bir ürün olma özelliğini bünyesinde bulundurmaktadır.

Brother Kırmızı Mürekkep Kartuş Tüm Yazıcılar ile Uyumlu mudur?

Brother kırmızı mürekkep kartuş, başarılı çıktıların tek yardımcı mürekkep kartuşu özelliğine sahiptir. İlgi çekici rengi sayesinde herkes tarafından kullanılabilen bir mürekkep yapısına sahiptir. Bu sayede de oldukça kullanışlı ve ilgi çekici bir ürün olmaktadır. Çoğu yazıcı ile uyumlu olmasının yanına ek olarak bazı yazıcılar ile de uyumu yakalamıştır. Bu yazıcılar ise; DCP-T300, DCP-T500W, DCP-T700W, MFC-T800W bu şekilde dört adet yazıcıdan oluşmaktadır. Başarılı çıktıların tek adres noktası olan, brother kırmızı mürekkep kartuş ile çıktılarınız çok daha kaliteli bir görünüme sahip olacaktır. Okulda sınavlara hazırlanırken ve notlarınızı çoğaltmak istediğinizde, size herhangi bir problem çıkartmayacaktır. Mali tablolarınızın muhteşem bir görünümde yazıcıda yazdırmanıza da yardımcı olacaktır.

Brother Kırmızı Mürekkep Kartuş Orijinal Bir Ürün müdür?

Kartuş seçenekleri içinde adından sıkça bahsedilen brother kırmızı mürekkep kartuştur. Bunun bir sebebi de orijinal bir ürün olarak satılıyor olmasından ileri gelmektedir. Orijinal bir ürün olduğu için de yazıcınızda herhangi bir bozulmaya sebebiyet vermemektedir. Bu sayede hem yazıcınızın bozulması gibi bir problem ortaya çıkmayacak, hem de zamanınızdan kayıp vermeyeceksiniz. Brother kırmızı mürekkep kartuş fiyat bakımından da oldukça avantajlı tarifeye sahiptir. Her cebe uygun, cep dostu fiyat tarifesiyle her kesime hitap etme özelliğine sahiptir. Başarılı bir ürün olarak satışta her zaman ilk sıralarda yer almaktadır. Üretim aşamasını da her seferinde hiçbir sorun ortaya çıkarmadan tamamlamaktadır. Bu sayede kaliteli bir ürün özelliği konusunda ilk sıralarda yerini her zaman korumaktadır. Kalite ile yazıcılarınızın buluşması neticesinde kusursuz ve eksiksiz çıktıları da elde edebilirsiniz.

Brother Kırmızı Mürekkep Kartuş Güvenilir midir?

Brother kırmızı mürekkep kartuş ilgi çekici renk özelliğine sahip olan bir üründür. Bu sayede de her zaman tercih edilen ürün olma özelliğine sahiptir. Başarılı ham madde özelliklerini içermesinden de dolayı oldukça güvenilir sonuçları elde edebileceksiniz. Orjinal bir ürün olma özelliğinin yanında uzun yıllar, sorunsuz kullanıma uygun bir ürün olma özelliğini de her zaman korumaktadır. Brother kırmızı mürekkep kartuş fiyatları bakımından da uygunluğu konusunda içiniz rahat olabilir. Asla akma ve bozulma yapmamakla beraber, mükemmel yazıların çıktıdan çıkmasına en büyük avantaj sağlayan bir üründür. Sizde, avanas.com adresinden kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgesi içerisindeyseniz siparişiniz 1 iş günü içerisinde teslim edilir.

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Brother BT5000M Kırmızı Mürekkep Kartuş 5.000 Sayfa
159,89 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.