Ürün Kodu: 67999

Marka : Canon

Product State: A0

Canon 9195B001 PGI-1500XL Y Sarı (Yellow) Kartuş

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 780 sayfa baskı kapasitesi.
  • Sarı renk
  • 24 ay garantili
  • Kaliteli baskı
  • Kusursuz performans

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
MarkaCanon
ModelPGI-1500XL
RenkSarı
Baskı Kapasitesi780 sayfa
DeğiştirilebilirEvet

Kaliteli mürekkebi ile net baskılar elde etmenizi sağlayan Canon 9195B001 PGI-1500XL Y kartuş sarı rengi ile sıkça kullanılan mürekkeplerdendir. Yüksek kaliteli baskılar elde etmek için yardımcı olur. Çeşitli yazıcılar ile uyumlu olan bu kartuş çok yönlü bir üründür. Tıkanma ve akıtma gibi sorunların yaşanmasını önler. 

Aksaksız şekilde yazıcı kullanımını ve çıktı alınmasını sağlar. Kolaylıkla değiştirilebilen yapısı ile bittiğinde hızlıca değiştirilebilir. Canon 9195B001 PGI-1500XL Y sarı renkli kartuş pratik kullanımı ile de kolaylık sağlar. Ofis ve benzeri yerlerde vakit kaybını önleyerek işlerin aksamasına engel olur.

Canon 9195B001 PGI-1500XL Y Sarı (Yellow) Kartuş Orijinal midir?

Yüksek kaliteli Canon 9195B001 PGI-1500XL Y sarı kartuş homojen içeriği sayesinde tıkanma sorunlarının yaşanmasını önler. Kartuşlar takıldığı zaman baskı kalitesi düşer ve çoğu zaman kağıt sıkışabilir. Canon kalitesi ile geliştirilen bu kartuşlar sayesinde tıkanma sorunu yaşanmaz. Kartuş teknolojisi ile üretilen Canon 9195B001 PGI-1500XL Y sarı (yellow) kartuş hemen kurur ve kağıtta bulaşma yapmaz. 

Fazla akıtılan kartuşların aksine ideal mürekkep düzeyi ile yazıların bulaşmasını da önlemektedir. Orijinal Canon kartuşun içerisi hemen kurumaz ve akışkan yapısı bozulmaz. Tıkanmayı önleyen akışkan yapı aksaksız şekilde çıktı almanıza da yardımcı olmaktadır. Sarı rengi ile tablo ve grafik gibi alanlarda ve görsel detaylarda sıkça ihtiyaç duyulmaktadır.

Canon 9195B001 PGI-1500XL Y Sarı (Yellow) Kartuş Kaliteli midir?

Performansı ile ofis ve benzeri yerlerde pratik kullanımı olan Canon 9195B001 PGI-1500XL Y sarı (yellow) kartuş tasarruflu tüketimi ile de avantaj sağlamaktadır. 780 sayfa baskı kapasitesine sahip olup tek bir kartuş ile sayfalarca çıktı alınabilir. Kolaylıkla çıkarılıp takılabilen yapısı ile de bittiğinde hemen değiştirilebilir. Net, yumuşak ve temiz baskılar alınmasını sağlar.

Yüksek kalitesi ve üstün performansı ile Canon PGI-1500XL Y sarı kartuş tıkanma ve akma yapmadığı için sorun çıkartmaz. Akıtma yapan kartuşlar kağıtlardaki yazıların ve benzeri içeriklerin yapısını bozduğu için zorluk yaratmaktadır. Bu kartuşlar sorunsuz çıktı alınmasını sağlamaktadır.

Canon 9195B001 PGI-1500XL Y Sarı (Yellow) Kartuş Pratik midir?

Kolaylıkla çıkarılıp takılabilen kartuşlar ofiste işlerin aksamaması açısından son derece pratik olmaktadır. Pürüzsüz baskı yapılmasını sağlarken yüksek çözünürlüklü medyaları da en iyi şekilde kâğıda aktarır. Canon PGI-1500XL Y sarı kartuş özellikle çokça yazıcı ile uyumlu olduğu için son derece işlevseldir. Tek bir kartuşu gerektiğinde farklı yazıcılarda kullanabileceksiniz. İhtiyaç durumlarında pratik kartuşları çıkarıp takabilirsiniz. Homojen mürekkebi kâğıda yazıların ve görsellerin tıkanmadan basılmasını sağlamaktadır. Akıtma ve damlatma yapmadığı için de yazıcıları bozulmasını önler. Çıktı alırken kağıda baskı yapıldığı an kurumaya başlar ve bulaşmaz.

Canon 9195B001 PGI-1500XL Y Sarı (Yellow) Kartuş Avantajlı mıdır?

Son derece tasarruflu kullanıma sahip olan CanonPGI-1500XL Y kartuş sarı rengi ile sıkça ihtiyaç duyulan kartuş çeşitlerindendir. Tablo- grafik gibi alanlarda ve görsel ögelerde çokça kullanılan sarı renk tasarruflu şekilde kullanıldığı için oldukça fazla sayıda baskı kapasitesine sahiptir. Böylelikle sürekli kartuş değişimi yapmanıza gerek kalmayacaktır. 

Avantajlarından bir diğeri ise baskı yapıldığı anda kurur ve bulaşma yapmaz. Dayanıklı kutusu ile darbelere karşı direnç gösterir. Düşme ve benzeri durumlarda kırılmaz ve akıtma yapmaz. Uygun fiyata yüksek kaliteyi sunan Avansas ile sizlerde avantajlı fiyatlardan Canon kartuşa sahip olabilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir!

Teslimat


250 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Canon 9195B001 PGI-1500XL Y Sarı (Yellow) Kartuş
407,74 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.