Ürün Kodu: 63797

Marka : Canon

Product State: A7

Canon Siyah (Black) Mürekkep Kartuş (PG-545XL)

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Kaliteli baskı
  • 24 ay garanti
  • Kusursuz performans

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
RenkSiyah
Model NoPG-545 XL
Garanti24 ay
Uyumlu Yazıcı ModeliMG2450
MG2550

Yazıcı satın alınırken öncelikle orijinallik ve kullanım ömrü gibi alanlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Alınan yazıcı hangi alanda ve hangi gerekçe ile alınırsa alınsın bu özellikler, alınacak verimin en üst düzeyde olması için gerekli olmaktadır. Canon siyah mürekkep kartuş uzun ömürlü ve hatayı sıfıra indiren dizaynı ile kişiye rahat bir kullanım sağlamaktadır. 

Canon Siyah Mürekkep Kartuş Orijinal midir?

Canon markası diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi siyah mürekkepli bu kartuş çeşidinde de orijinallik teyidi sağlamaktadır. Avansas üzerinden alımlarda iade güvencesi ve satıcı güvenilirliği gibi faktörler sayesinde orijinal ürünlere sahip olmak çok daha kolay olmaktadır. Kusursuz, yumuşak, keskin ve net bir görünüm elde etmeye yarayan Canon siyah (black) mürekkep kartuş orijinal şekilde ve teslimat güvencesi ile rahatlıkla bu site üzerinden temin edilebilmektedir. 

Orijinal ve sahte bir kartuşun aynı şekilde performans sergilememesinden de bu durum kolaylıkla anlaşılabilmektedir. Orijinal Canon kartuş sayesinde baskılarda mükemmel sonuçlar almak mümkünken sahte bir kartuş ile yazıcının tam anlamıyla verimli kullanılabilmesi sağlanamamaktadır. 

Satıcı Güvenilir midir?

Avansas üzerinden alınacak Canon siyah mürekkepli kartuş için satıcı güvenirliği özellikle dikkat edilen noktalardan biri olmaktadır. Satıcı güvenilirliği kuruluş bazında kontrol ediliyor olsa da kişisel olarak da verim alınıp alınmayacağı sitenin sunduğu bazı özellikler sayesinde kontrol edilebilmektedir. Daha önce alıp kullanmış olan kişilerin yorumlarını dikkate almak bu anlamda bir yol gösterici olabilmektedir. Teslimat süresi, paketleme şekli ve daha birçok bilgiye de bu yolla ulaşabilmek mümkündür. Bu bilgiler dışında kartuşun fiyat gibi özelliklerine de site üzerinden ulaşılması mümkün olmaktadır. 

Ancak Canon siyah mürekkep kartuş fiyatı için tek bir ücretlendirmeden bahsetmek mümkün olmamakla beraber birden fazla faktöre bağlı olarak değişkenlik gözlenmektedir. Bu nedenle kesin bir fiyat belirtmek doğru olmamaktadır. Teslimat konusunda ise, hızlı teslimat bölgesinde bulunuluyorsa bir gün içerisinde; eğer bulunulmuyorsa da teslimat adresinin uzaklığına göre bir işleyiş izlenmektedir. 

Canon Kartuş Akıtma ve Bozulma Yapar mı?

Canon siyah mürekkep kartuş özellikleri içerisinde keskin ve net bir görünüm sağlamak, uzun ömürlü bir kullanım vaadi, baskı işlemlerinde kaliteli çıktılar elde edilebilmesi ve daha birçoğu bulunmaktadır. Bunların yanında akıtma ya da yazıcı kullanımı esnasında herhangi bir bozulma yaşanıp yaşanmayacağı da önemli gelmektedir. 

Canon marka siyah mürekkepli kartuşlarda doğru kullanımda herhangi bir akıtma söz konusu olmamaktadır. İşçilik ve materyal anlamında da üst düzey bir özenle tasarlandığı için kullanım esnasında herhangi bir bozulma meydana gelmemektedir. 24 ay garanti süresi bulunan Canon kartuşta olası aksilik durumlarında yardım sağlanmaktadır. 

Canon Kartuş Uzun Ömürlü müdür?

Kartuş alınırken en çok özen gösterilen noktalardan birisi de ne süreyle kullanım sağlayabileceğidir. Canon kartuş sayesinde uzun süre boyunca kullanım mümkün kılınmıştır. Bunun yanında kullanım süresinin her anında (başlangıç ve alınan son çıktı da dahil olmak üzere) aynı kalitede ve canlılıkta belgeleri çıkartmak mümkündür. Böylelikle sadece uzun vadeli bir kullanım değil, kullanımın herhangi bir süresinde daha düşük bir verim alınma ihtimali ortadan kaldırılmaktadır. Kişinin kendisinin de kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanım sağlamış olması bu sürenin olması gerektiği kadar uzamasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle de daha az maliyetle daha uzun süreli bir şekilde kartuştan faydalanmak mümkün olacaktır. 

Teslimat bilgilendirmesi açısından, hızlı teslimat bölgemizdeyseniz, siparişiniz 1 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilebilmektedir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Canon Siyah (Black) Mürekkep Kartuş (PG-545XL)
259,94 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.