Ürün Kodu: 70589

Marka : Casio

Product State: A0

Casio HR-150RC-DC Şeritli Hesap Makinesi 12 Haneli

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Düzenli oran hesaplama
  • Saniyede 2,4 satır yazdırma hızı
  • 12 haneli
  • Maliyet, satış ve marj hesaplama

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Hane Sayısı12
Maliyet - Satış - Marj HesabıVar
Vergi HesabıVar
Döviz HesabıVar
Yüzde HesaplamaVar
ADD ModVar
GT Toplam TuşuVar
5/4 TuşuVar
Geri Silme TuşuVar
Üç Basamak Virgülleme Var
Bağımsız Hafıza Var
Baskı Hızı(satır/sn)2,4
Baskı Kağıdı(rulo)58 mm
2 Renk BaskıVar
Kartuş KoduIR 40T
Güç KaynağıAAx4 / Adaptör

Casio HR-150RC-DC şeritli hesap makinesi satış, maliyet ve marj hesaplamada sizlere yardımcı olacak bir üründür. Hesap işlerinizde kullanabileceğiniz bu ürün, yapmanız gereken işlemleri hızlıca halledebilen ve sizlere zaman tasarrufu sağlayabilen bir makinedir. İşletmelerinizde veya hesap gerektiren önemli işlerinizde kullanabileceğiniz bu ürün, işlemlerinizi hata payı olmadan yapabilmenizi sağlar. Gelişmiş fonksiyonları ile birçok işi bir arada yapabilen ve işlem hızı yüksek olan Casio HR-150RC-DC şeritli hesap makinesi işletmenizde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bir modeldir.

Casio HR-150RC-DC Şeritli Hesap Makinesi Fonksiyonları Nelerdir?

Casio şeritli hesap makinesi işletmenizde bulunan ürünlerin satış fiyatını, maliyetini ve kar marjını hesaplamanızda sizlere yardımcı olur. Oran hesaplamalarını düzenli bir şekilde yapmanızı sağlar. Ürünlerinizin satış fiyatını, kar marjını ve maliyetini hesaplarken ek olarak indirimli veya zamlı ürünlerinizin hesaplamalarında da sizlere yardımcı olur. Zam ve fiyat indirimi hesaplama fonksiyonuna sahip olan Casio, daha kolay bir şekilde maliyet ve kar hesaplamaları yapabilmenizi sağlar. Gelişmiş fonksiyonları sayesinde vergi hesaplama ve para birimi dönüştürme işlemlerinizi de yapabilecek donanımda tasarlanmıştır. Satış, maliyet ve marj hesaplama, yüzde hesaplama, vergi hesaplama ve döviz çevirim işlemlerini yapabilen ürün çoklu fonksiyonları ile öne çıkan bir ürün olmayı başarmıştır.

Casio HR-150RC-DC Şeritli Hesap Makinesi Kullanışlı mıdır?

Gelişmiş fonksiyonlarıyla birçok işi yapabilen Casio HR-150RC-DC şeritli hesap makinesi işletmelerde ve yapılması gereken karışık işlemlerde işinizi kolaylaştıran bir üründür. Saniyede 2,4 satır yazarak yapılacak işlemleri hızlandıran ürün zaman tasarrufu yapabilmenizi sağlar. Sahip olduğu plastik tuşlarla sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Hesap makinesi ekranı oldukça geniş ebatlarda tasarlanmıştır. Böylelikle daha geniş bir ekrana sahip olan makine yaptığınız işlemleri okumanızda sizlere kolaylık sağlar. 

Hesaplamalarınızı daha kolay görebilmeniz ve anlayabilmeniz için şeritli hesap makinesi 2 renkli yazdırma özelliğine sahiptir. 2 renkli yazdırma özelliği yaptığınız işlemlerde bulunan pozitif değerleri siyah renkte, negatif değerleri ise kırmızı renkte gösterecek şekilde tasarlanmıştır. Bir başka fonksiyonu ise tuş aktarma özelliğidir. Bu özellik sayesinde tuşlarla girilen verilerin ara bellekte saklanması sağlanır. Böylelikle yaptığınız işlemlerdeki bilgilerin kaybolması önlenir. Yüksek hızlı giriş sayesinde arşivlenen bu bilgiler geçmişe yönelik işlemlerinizi de kontrol edebilmenize olanak tanır. 

Casio HR-150RC-DC Şeritli Hesap Makinesi Tuş Özellikleri Nelerdir?

Casio HR-150RC-DC şeritli hesap makinesi 12 haneli bir cihazdır. Gelişmiş fonksiyonlarıyla öne çıkan bu ürün tek bir tuşuyla da birçok işi yapabilir ve sizlere işlem kolaylığı sağlar. Makinede bulunan mevcut + ve - tuşları girdiğiniz veri değerlerine toplama ve çıkarma işlemlerini uygular. Makinede bulunan GT toplam tuşu ile hafızada bulunan işlemlerin büyük toplamını elde edersiniz. Tuşları arasında olan 5/4 tuş özelliği ile yaptığınız işlemlerdeki sonuçları yukarı doğru yuvarlama yaparak sıfırlama sağlar. Geri silme, 3 basamak virgül işlemlerini de üzerinde bulundurduğu tuşlarla sağlayan Casio HR-150RC-DC şeritli hesap makinesi yapacağınız hesaplamalarda işinizi kolaylaştırır. 

avansas.com üzerinden Casio HR-150RC-DC şeritli hesap makinesini dilediğiniz zaman sipariş edebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizdeyseniz 1 iş gününde ürün teslim edilir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

2 Taksit 3 Taksit
İş Bankası 275,86 TL 183,91 TL
Akbank 275,86 TL 183,91 TL
HalkBank 275,86 TL 183,91 TL
Yapı Kredi 275,86 TL 183,91 TL
Finansbank 275,86 TL 183,91 TL
Garanti 275,86 TL 183,91 TL
Casio HR-150RC-DC Şeritli Hesap Makinesi 12 Haneli
551,72 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.