Ürün Kodu: 79325

Marka : Cif

Product State: A0

Cif Ultra Hijyen Sprey 750 ml

Product State: A0
  • 750 ml
  • Çamaşır suyu katkılı
  • Virüs ve bakterilerin %99.9'unu öldürür
  • Zorlu kirlere karşı etkili
  • Sprey sistemi ile pratik kullanım

Ürün Hakkında

Hem işyerinizin hem de evinizin banyo ve mutfaklarında güvenle kullanım sağlayabileceğiniz ultra hijyen sağlayacak Cif Ultra Hijyen Sprey 750 ml sizlerle!

Cif Ultra Hijyen Sprey, çamaşır suyu katkılı formülü ile hijyeni mutfak ve banyonuzun her köşesine taşıyarak yüzeylerde üst düzey temizlik sağlar.

Cif Sprey Ultra Hijyen, virüs ve bakterilerin %99.9'unu öldürür ve çamaşır suyunun hijyenik gücünü alıştığınız %100 Cif gücü ile birleştirerek evinizin her yerinde derinlemesine hijyen sağlar.

Banyo ve mutfağınızda kullanabilirsiniz, ürünü kirli yüzeyin üzerine püskürtün, daha sonra nemli bir bez veya sünger ile silin ve durulayın. Zor ve inatçı kirlerde, daha etkili sonuç elde etmek için silmeden önce birkaç dakika bekleyin.

Çok amaçlı formülü ve içeriğindeki çamaşır suyu sayesinde evinizin her köşesinde en zorlu kirlere karşı hijyen sağlamak için Cif Sprey Ultra Hijyen yanınızda!

Çamaşır suyunun benzersiz içeriğini, Cif'in yüzey temizliğindeki uzmanlığı ile birleştiren sprey, evin farklı alanlarındaki zorlu kirleri size hiç zahmet verdirmeden çıkarır.

Ocak temizliğinde, mutfak dolaplarının silinmesinde, yer karolarında veya duvar fayanslarında da çamaşır suyunun getirdiği yüzey hijyeni Cif ile sizlerle!

Spreyin kullanımı çok basittir. Kirli alana spreyin sıkmanızın ardından ilgili yeri nemli bir bez, sünger veya fırça ile silebilir ve ardından nemli bir bezle durulayabilirsiniz. Daha etkili bir yüzey temizleme için durulamadan önce birkaç dakika bekleyebilirsiniz.

Siz de Cif Ultra Hijyen Sprey ile çamaşır suyunun hijyenini her yere götürebilir, mutfağınız ile banyonuzun tamamen temiz olduğundan emin olabilirsiniz.

Hemen siparişinizi verin, ürününüzü profesyonel sevkiyat kalitesi ile kapınızdan teslim almanın keyfini yaşayın!

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Cif Ultra Hijyen Sprey 750 ml
12,84 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.