Ürün Kodu: 80141

Marka : Ofisbazaar

Product State: A0

Duvar Askısı

Product State: A0
  • 1.sınıf suntalem malzeme
  • Genişlik: 100 cm
  • Yükseklik: 50 cm
  • Derinlik: 20 cm
  • 2 yıl garanti

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Duvar Askısı Özellikleri
MarkaOfisbazaar
RenkBeyaz
Yükseklik50 cm
Genişlik100 cm
Derinlik20 cm
Materyal1'inci Sınıf Suntalem

Modern tasarımlara sahip olan Ofisbazaar’ın duvar askısı ürününü ister evinizde isterseniz de çalışma ortamınızda rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Bu ürünler kullanım sağladığınız mekan içerisine şık bir görüntü kazandıracaktır. 100 cm olan genişlikleri ile hem yer kaplamazlar hem de oldukça faydalı yapıları ile çok yönlü işe yararlar. Yükseklikleri sadece 50 cm kadar olmaktadır ve şapkadan ayakkabıya kadar her türlü eşyanız rahatlıkla üzerine koyulabilmektedir. Bu özel yapıları sayesinde özellikle dar alanlarda dahi rahat bir kullanım elde edebilmeniz mümkündür. 

 Duvar Askısı Sağlam mıdır?

Duvar askısı özellikleri arasında en önemli olanı sağlam bir yapısının bulunmasıdır. Kolay bir şekilde kırılma veya bozulma meydana kesinlikle gelmemektedir. Astığınız eşyanız ne olursa olsun herhangi bir yamulma, dengesinde şaşma olasılığı taşımamaktadır. Ahşabının kaliteli içerikli olması sebebiyle yıpranma veya çatlama da meydana gelmemektedir. 

Askı kancaları da oldukça dayanıklı materyallerden imal edilmiştir. Ürünler, kasti olarak bir darbe uygulanmadığı sürece ilk günkü yeniliği ile estetik görüntüsünü vermeye devam eder. Duvar askısının sallanmaz bir şekilde sabitlenebilmesi sayesinde hem duvarınız hem de askılığınız zarar görmemektedir. Kaliteli içeriklerde üretildiği için de eskime oluşumu görülmemektedir. Bu sebeplerden dolayı uzun ömürlü bir kullanım deneyimleyebileceksiniz. 

Duvar Askısı Dekoratif midir?

Duvar askısı 3’lü kancası olan çeşitler, kancalı askılık bölümünün yanı sıra raf alanlarının da bulunması ile oldukça estetik bir görüntü sunmaktadır. Göze hitap eden bu biçimi ile ortamınıza farklı bir hava kazandırmaktadır. Kalitesinin yanı sıra bu dekoratif yapısı ve beyaz rengi sayesinde sıkça tercih gören ürün çeşitlerinden birisidir. Tam olarak dört raf halinde kullanılabilir yüzeyi bulunmaktadır. Bu raf alanları 20 cm derinliğe sahiptir ve pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin 3 adet askılı yapıları ile elbiseleriniz üzerinde hiçbir kırışma sorunu yaşamazsınız. Ayrıca elbiselerinizin yanı sıra, kullanışlı rafları üzerine anahtar ve benzeri birçok eşyanızı da bırakabilmeniz mümkün olacaktır. Bu askılıklar iki kısım halinde kademeli olarak monte edilebilmektedir. Bir kısımda 2 adet raf ile beraber 3 adet ikili askı kancası yer almaktadır. Diğer kısımda ise sadece 2 raf yer almaktadır. Her tarz eve yakışacak dizaynda ve yer kaplamayan biçimde olması sebebiyle her müşteriye hitap edebilmektedir. Markanın dekoratif ve estetik duvar askılıklarıyla tüm kıyafetlerinizi güvenle muhafaza edebilmeniz mümkündür.

Duvar Askısı Dengeli midir?

Duvar askısı ürünlerinde herhangi bir denge problemi söz konusu değildir. Ancak ayaklı modellerinin de aynı şekilde sağlamlığı ön planda olmaktadır. Ayakları yere dengeli bir şekilde basan bu askılıklarda herhangi bir şekilde devrilme söz konusu değildir. Düz bir alan üzerinde kullanım deneyimlediğiniz müddetçe zemine tam oturmaktadır. Ayrıca 3’lü askılı modellerde de hiçbir türlü gevşeme veya denge bozulması tarzı deformasyonlar görünmemektedir. 

Duvar Askısı Uygun Fiyatlarda mıdır?

Duvar askısı fiyatları ürünlerin dayanıklılıkları göz önünde bulundurulduğunda uygun bir maliyette olduğu anlaşılmaktadır. Dayanıklı oldukları kadar estetik bir tasarıya da sahip olmalarından dolayı uygun maliyetli bu askılıklar çokça tercih görmektedir. Ergonomik tasarımlarda olması sebebiyle 3’lü askılı bu raflı ürünler sizlere her açıdan fayda sağlamaları amacıyla üretilmişlerdir. 

Duvar askılığınız size demonte olarak teslim edilmekte olup, ihtiyaç duyacağınız kurulum şeması paketin içerisinde yer almaktadır. Oldukça sade ve bir o kadar şık olan bu ürünleri kullanıma hazır hale getirmek de oldukça pratiktir. 

Sizler de bu pratik, hesaplı ve estetik modellere sahip olmak isterseniz avansas.com’dan şimdi sipariş verebilirsiniz. Avansas'ın hızlı hizmeti sayesinde kısa sürede ürününüze kavuşabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Duvar Askısı
89,90 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.