Ürün Kodu: 73307

Marka : Ece

Product State: A0

Ece Beyaz Plastik Otomat Bardağı 180 ml 100'lü Paket

Product State: A0
  • 180 ml 
  • Sebil ve otomat bardağı 
  • 100'lü paket 
  • Ekonomik paket

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Ece Plastik Otomat Bardağı Özellikleri
MarkaEce
MateryalPlastik
RenkBeyaz
Paket100'lü
Hacim180 ml
Sebil ve Otomat İçinUygun

Ece plastik otomat bardakları gerek sebillerde gerekse kalabalık organizasyonlarda kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Plastik materyalden üretilmiştir. Esnek ve hafif bir yapıya sahip olduğundan rahatlıkla taşınabilir. Toplu halde satılan ve her birinin 180 ml olduğu bu bardaklar, birçok alanda pratiklik sağlar. Bir paket, iç içe geçmiş bir şekilde konumlandırılmış 100 adet bardaktan oluşmaktadır. Bu bardaklar, içeceklerin içilmesinde ve kolayca servis edilmesinde etkin bir görev üstlenir. Kullanım sonrası için oldukça avantajlı olup, bulaşık probleminin önüne geçmektedir. Pek çok içecek ile rahatlıkla tüketilebileceği gibi genellikle soğuk su ile tüketilmesi önerilmektedir.

 Ece Plastik Otomat Bardağı Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Sağlam plastikten üretilmiştir ve yırtılmalara karşı dirençlidir. Ağız kısmı rahat bir içim sağlaması için dışa doğru geniş bir şekilde tasarlanmıştır. Ele oturan portatif şekli ile rahat bir kullanım sunar. Paketin içerisinde bulunan 100 bardağın her biri, aynı ölçüde ve aynı sağlamlıktadır. Toplu halde satılmakta olan bu bardaklar, Ece markasının kalitesi ile birlikte bu ürünler, yüksek dayanıklılık ve kaliteli materyallerle birlikte tasarlanmıştır.

Ece Plastik Otomat Bardağı Hijyenik midir?

Ece plastik otomat bardağı özellikleri sayesinde kullan-at bir kullanım avantajına sahiptir. Böylece hem bulaşık sıkıntısı ortaya çıkmaz hem de daha hijyenik bir kullanım sunar. Tek seferde kullanılıp çöpe atılan bu bardaklar sayesinde gereksiz yere çıkan bulaşıklar ve ekstra iş yükü ortadan kaldırılmış olur.

 Sayıca daha kalabalık alanlarda daha çok kullanılan ve su sebillerinde de rahatlıkla tercih edilen bu bardaklar temizlik açısından da büyük öneme sahiptir. Su sebilleri ya da otomatlarda yer alan bardaklar, kullanmak üzere olan kişi dışında kimsenin el değmeyeceği şekilde yerleştirilmiştir. Bu sayede her kullanıcı kendi bardağına dokunmuş ve temas yoluyla oluşabilecek herhangi bir riskin de önüne geçilmiş olacaktır. Temizlik ve hijyen kuralları da göz önünde bulundurulduğunda sıklıkla tercih edilen bir ürün haline gelmiştir.

Ece Plastik Otomat Bardağı Nerelerde Kullanılır?

Fabrikalarda seri bir şekilde üretilen bu ürünler sıvı gıdaların tüketilmesinde kullanılmaktadır. Soğuk içeceklerin içilmesi için üretildiğinden ve sıcak sıvıların plastiğe zarar vermesi gibi durumlardan dolayı sıcak içecekler tüketmek için uygun değildir. Sebil ve otomatlara yerleştirilecek ebatlarda ve standarttır. Toplu halde çalışılan iş yerlerinde, hastanelerde, ofislerde ve benzeri çalışma alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Sık sık bardağa ihtiyaç duyulan bu alanlarda fazladan bulundurulması da zaman kaybını önlemek için önemlidir. Ece plastik otomat bardağı kullanımı her alanda pratiklik sağlamaktadır.

Ece Plastik Otomat Bardağı Toplu Alımda Avantajlı mıdır?

Kalabalık gidilen seyahatlerde, pikniklerde veya toplantılarda içeceklerin rahatlıkla içilebilmesi için üretilen bu bardakların toplu halde alınması önemlidir. Ece plastik otomat bardağı fiyatları, 100’lü paketlerde satılmasından dolayı avantajlıdır. Ne zaman ve ne kadar ihtiyaç duyulacağı bilinmediği için stok yapılan bir üründür. Plastik bir poşetin içerisinde yer alan bu bardaklar, kullanılacağı zamana kadar açılmamalıdır. Bardaklar, kullanım sonrası doğaya zarar vermeyecek şekilde plastik atık kutularına atılmalıdır.

Sizler de avansas.com üzerinden size en uygun siparişi verebilirsiniz. Ece plastik otomat bardakları sayesinde kalabalık yerlerde, toplantılarda ve sevdiklerinizle birlikte piknikteyken içeceklerinizi rahatlıkla içebileceksiniz. Hem hijyenik hem de avantajlı bu ürünü kaçırmayın! Ayrıca hızlı teslimat bölgemizdeyseniz vermiş olduğunuz sipariş 1 iş günü içerisinde adresinize güvenli bir şekilde teslim edilir.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ece Beyaz Plastik Otomat Bardağı 180 ml 100'lü Paket
5,71 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.