Ürün Kodu: 73570

Marka : Ece

Product State: A0

Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket

Product State: A0
  • 100'lü paket
  • Plastik çatal
  • Kullan-at, pratik

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Paket Adedi100 adet
RenkBeyaz
MalzemePlastik
Kolay Kırılır mı?Hayır

İşlerinizin hemen halledilmesi gereken zamanlarda sizlerin imdadına pratik ve tek kullanımlık ürünler yetişecektir. Bu ürünler içerisinde sık sık kullandığınız ve sizleri işinizden alıkoymayacak pratiklikte kullanımı olan çeşitli malzemeler arasında Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket de gelir. Kullanışlı tezgah eşyaları içerisinde yer alan bu tek kullanımlık ürünler sayesinde atıştırmalıklarınızı pratik bir şekilde tükettikten sonra çatallarınızı yıkama derdine son verebilirsiniz. Bu anlamda sizlerin kullanışlı ürünlerden faydalanmasını sağlayacak olan avansas.com çeşitli pratik ürünleri içerisinde bu çatalları da alır. İş yerlerinin en temel ihtiyaçlarından tutun tek kullanımlık işlevsel ürünlerine kadar pek çok ihtiyacınızı karşılama konusunda Avansas, yıllardır deneyimlediği kaliteli ürün yelpazesini sizlere sunar. Bu bakımdan da kullanıcıların pratik bir şekilde tek seferde kullandıktan sonra bu ürünleri geri dönüşüme kazandırabilecek alanlara bırakması bakımından doğa dostu ürünleri de karşınıza çıkarır.

Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket Dayanıklı Bir Ürün mü?

Kaliteli bir plastik çatal modelinin kullanıcılar tarafından çeşitli beklentileri karşılaması gereklidir. Bu beklentilerin kaliteli ve başarılı bir şekilde karşılanması, kullanacak olduğunuz plastik çatalın dayanıklı oluşuna bağlıdır. Yani bir plastik çatal uzun süre kullanıldıktan sonra kırılmıyorsa bu onun kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapıldığı anlamına gelir. Bu anlamda Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket özellikleri göz önüne alınınca kullanılan materyallerin, plastik çatalları daha dayanıklı hale getirdiğine yöneliktir. Kullanıcıların bu tarz dayanıklı ürünlerle karşılaşması onlara alışverişten memnun kalma ve yeniden bu markadan alışveriş yapma gibi bir güvence de verecektir. Sağlık koşullarınızı gözeterek üretilmesi bu ürün konusundaki beklentileri olumlu yönde karşılayan bir diğer noktadır. Bu da kullanıcıların sıradan bir plastik çatal yerine işlevsel bir ürünle karşılaşması kadar hijyenik bir ürünle karşılaşmasını da sağlar.

Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket Kolay Kırılır mı?

Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket kullanımı konusunda pek çok farklı alan ele alınabilir. Bu alanlar içerisinde başta iş yerleriniz ve okullar olmak üzere çeşitli açık alanlarda yapacak olduğunuz kalabalık etkinlikler, evde ağırlayacak olduğunuz misafirlerin olduğun etkinlikler ve daha pek çok fazlası gelebilir. Bu ürünler sizlerin bulaşık yıkama problemine çözüm olacaktır. Bunun yanı sıra plastik çatalların kullanımı konusunda kafalardaki önemli bir soru kolay kırılıp kırılmadığıdır. Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket ile dayanıklı 100 adet çatalı sizlerin kullanımına sunar. Bu anlamda bir plastik çatalın hem sağlıklı hem de kaliteli olması sizler için önemli bir deneyim olacaktır.

Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket Avantajlı mı?

Plastik ürünleri iş yerlerinize ya da evlerinize alırken bu ürünlerin uzun bir dönem kullanılması gerektiği düşüncesine sahip olabilirsiniz. Bundan dolayı da çoklu alımları tercih edebilirsiniz. Bu bakımdan Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket içerisinde bulunan 100 adet çatal, kalabalık etkinliklerde rahatlıkla kullanmanıza yardımcı olduğu kadar bireysel olarak da bu çatalları uzun bir süre pratik bir şekilde kullanabilmenize olanak sağlar. Bu konuda Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket fiyatları beklenilen performans konusunda üst düzey karşılayacak şekilde Avansas ile karşınıza çıkar. Hem hijyen koşullarını gözeten hem de adet bakımından kullanıcıların beklentilerini karşılayan bu ürünü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu bakımdan kaliteli ve pratik kullanımı olan bir plastik çatal deneyimini yaşayabilirsiniz. Hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde teslim edilir.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ece Eko Plastik Çatal Beyaz 100'lü Paket
9,63 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.