Ürün Kodu: 79394

Marka : Epson

Product State: A0

Epson T606300 Vivid Kartuş Kırmızı (Magenta) 220 ml

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Üstün baskı kapasitesi
  • 220 ml kapasite
  • Yüksek kalitede çıktılar
  • Kırmızı renk
  • 24 ay garanti

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Model Epson T606300 Vivid 
Renk Kırmızı \ Magenta
Baskı Kapasitesi 220 ml
Uzun Süreli Kullanım Uygun
Akıtma \ Donma \ Tıkanma Yapmaz 
Fotoğraf Baskısı Uygun 
Ofis Kullanımı Uygun
Satış Sitesi Güvenilir 

Epson’un geliştirilmiş olduğu ultra özel teknolojisi ile kartuşlar artık daha uzun süreli kullanım sağlarken renkler de daha canlı bir görüntü elde etmeyi başarmıştır. Uzun süreli kullanımlarda kartuşun mürekkebi çabuk bitmez ve tıkanma sorunları yaşanmamaktadır. Epson DURABrite Ultra teknolojisi ile geliştirilmiş özel pigmentlerde elde edilen baskılar daha canlı ve su gibi benzeri sıvılara da dayanıklı olup uzun süre saklayabileceğiniz fotoğraf ve resim baskılarına imkân tanımaktadır. Vivid kırmızı \ magenta rengi ile renkli baskılarda alacağınız sonuçlar daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşur. Kartuşlarda uyum sorunu yaşanmamaktadır. Kullanmadığınız kartuşları saklayabilirsiniz. Tıkanma ve donma sorunları meydana gelmez. Yaptığınız baskılarda istediğiniz kâğıt türünü kullanabilirsiniz. Mürekkep kâğıt üzerine yapışır ve akma ya da renklerde herhangi bir bozulma meydana gelmez. Siyah beyaz çıktının yanında renkli çıktı kullanımına da kolayca ulaşabilir; istediğiniz fotoğraf, resim ya da grafikleri kolayca baskı halinde alabilirsiniz. Renkler ne kadar karışık olursa olsun sonuçlar daima mükemmel olacaktır. 

Epson T606300 Vivid Kartuş Kırmızı \ Magenta Uzun Süre Dayanıklı mıdır?

Epson kartuşlar, kullanıcının daha fazla veri tasarrufu ile daha uzun süreli kullanım amacına uygun olarak geliştirmiş olduklarından dolayı işlerinizi daha kolay ve daha güzel sonuçlar elde edeceğiniz şekilde halledebilirsiniz. Ofis ve Home Ofislerde kullanıma uygun olan Epson kartuşlar sorunsuz olarak çalışır. Çok çalıştırıldığı zamanlarda dahi ısınmaz ve kartuşun yapısında bozulmalar meydana gelmez. Epson T606300 vivid kartuşlar son derece dayanıklı ve her türlü kullanıma son derece uygundur. 

Epson T606500 Vivid Kartuş Kırmızı \ Magenta Fotoğraf ve Resim Yazdırmak için Uygun mudur?

Epson markasının özel olarak fotoğraf gibi yüksek kalitede olan görselleri bastırmak amacıyla geliştirmiş olduğu Claria Photographic Ink teknolojisi sayesinde görselleriniz renk kaybına uğramaz. Ultra canlı kırmızı rengiyle bastırmış olduğunuz görseller daha güzel bir görünümle kâğıt üzerine basılır. Her kâğıt üzerine sorunsuz bir şekilde basım yapılabilir. Renkler, canlı ve görüntü gerçeğine oldukça yakın çözünürlükte çıkmaktadır. Basılan görseller uzun yıllar boyu saklanabilir. Çünkü renkler canlılığını zaman içerisinde kaybetmez. Çıkarmış olduğunuz fotoğrafları dosyalayabilir ya da tablo halinde asabilirsiniz.   Kırmızı \ magenta rengi ile basılan görsellerdeki sıcak renkler mükemmele yakın sonuç verir. Boyalarda akma, kartuşta ise sık kullanımlarda dahi akıtma, donma, tıkanma ve ısınma sorunları yaşanmaz. Uzun ömrü sayesinde işlerinizde aksama meydana gelmeden sorunsuz halledebilirsiniz. 

Epson T606300 Vivid Kartuş Kırmızı \ Magenta Fiyat Performans Açısından Uygun mudur?

Uzun yıllar güven ve yüksek performansla kullanacağını Epson kartuşlar güçlü performansının yanında enerji tasarrufu da sağlar. Renk geçişlerini sorunsuz bir şekilde okur ve kâğıda yansıtır. Kolay kullanımı, uyum sorunu yaşanmamasının yanında tıkanma ve donma sorunuyla da karşılaşılmamış olması bakımından kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir. Muadillerine göre daha yüksek performans ve daha az güç kaybı gösteren Epson kartuşları özel olarak geliştirilmiş olan teknolojileri sayesinde renkli çıktılarda da mükemmel sonuçlar vermeyi başarmıştır. 

Ürün Orijinal midir?

avansas.com tarafından vermiş olduğunuz siparişlerinizde herhangi bir güven problemi yaşamamakla birlikte ürün orijinal seri numaralı olup, uyum sorunu olmadan adresinize hızlı ve güvenli kargo hizmeti ile ulaşır. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren avansas.com, siparişlerle yakından ilgilenir ve vermiş olduğunuz siparişlerde herhangi bir gecikme yaşanmamasına özen gösterir. Hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde size teslim edilecektir. Üstün teknoloji ürünü olan Epson T606300 vivid kartuşun fiyatını öğrenmek için sizleri de sitemize bekleriz. 

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Epson T606300 Vivid Kartuş Kırmızı (Magenta) 220 ml
1.427,93 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.