Ürün Kodu: 79396

Marka : Epson

Product State: A0

Epson T606500 Kartuş Turkuaz (Light Cyan) 220 ml

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Üstün baskı kapasitesi
  • 220 ml kapasite
  • Yüksek kalitede çıktılar
  • Turkuaz renk
  • 24 ay garanti

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
ModelEpson T606500
RenkTurkuaz \ Light Cyan
Baskı Kapasitesi220 ml
Uzun Süreli Kullanım Uygun 
Akıtma \ Donma \ Tıkanma Yapmaz 
Fotoğraf Baskısı Uygun
Ofis Kullanım  Uygun 
Satış Sitesi Güvenilir 

Epson T606500 model turkuaz \ light cyan rengi kartuş kalite açısından son derece özgün, yenilikçi bir teknoloji ile geliştirilmiştir. Bir fotoğrafta ya da herhangi bir yazıda mürekkebin kalitesi, renklerin canlılığı ve gerçekçiliği net bir şekilde görülmektedir. Kullanılan mürekkepte akıtma veya renklerde solgunlaşma sorunlarıyla karşılaşılmamıştır. Aksine mürekkep için özel geliştirilmiş DURABrite Ultra teknolojisi ile mürekkep kâğıdın ya da bir fotoğraf baskısının üzerinde uzun yıllar yıpranmadan renklerdeki canlılığını korur. Ürün kolay muhafaza edilebilir, saklanabilir. Epson T606500 model kartuş ile akıtma ve tıkanma gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Mürekkep, yeni teknolojisi sayesinde çabuk kuruması nedeniyle alınan çıktılarda ya da baskılarda renk kaybına, boyanın akmasına sebebiyet vermemektedir. Son derece dayanıklı, tükenmesi zaman alan bir modeldir. Diğer markalara kıyasla kullanımı daha basit ve dayanıklılığı daha fazladır. Epson T606500 model turkuaz \ light cyan rengi kartuş ile yazılarımızda, projelerimizde, fotoğraflarımızda maximum parlaklık ve canlılık görürüz.

Epson T606500 Kartuş Turkuaz \ Light Cyan Uzun Süre Dayanıklı mıdır?

Epson T606500 model turkuaz rengi ürün DURABrite Ultra teknolojisi sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur. Herhangi bir sıvıyla temasının yanı sıra bulaşıcı bir maddeyle temasında da renginde bozulma veya akma yapmaz; mürekkep bu tür maddelere karşı son derece dirençlidir. Seneler sonra bile ilk uygulandığındaki parlaklığı, canlılığı ve netliği görebilirsiniz. Muadillerine oranla daha az mürekkep harcayıp daha kaliteli ve uzun süreli kullanılabilen bir kartuş olup ultra teknolojisi ile kaliteli çalışmalar sağlar. Epson T606500 model kartuşu her kullanımda aynı seviyede, aynı kalitede ürünler sunar.

Epson T606500 Kartuş Turkuaz \ Light Cyan Fotoğraf ve Resim Yazdırmak için Uygun mudur?

Epson kartuşları, fotoğraf veya resim kağıdına son derece olağanüstü canlılık ve doğallık katmıştır. Gerçekte gördüğümüz renklerden ayırt edemeyeceğimiz bir biçimde tasarlanmıştır. Bu ürün resim ve fotoğraf çalışmalarında kullanıldığında son derece memnun edici, olumlu sonuçlar doğurmuştur; renklerin uzun zaman kâğıtta canlılığını kaybetmeden kalması ile başarılı baskılar elde edilmiştir. Epson T606500 kartuş ile fotoğraf, grafik, kartpostal baskıları yapabilir, arşivleyerek dosyalayabilir ya da çerçeveletip sergileyebilirsiniz. Renkler uzun yıllar boyu canlılığını ve netliğini kaybetmeyecektir. Her kâğıt türü baskı ya da çıktı almak için uygundur. 

Epson T606500 Kartuş Turkuaz \ Light Cyan Fiyat Performans Açısından Uygun mudur?

Epson T606500 kartuş uzun yıllar dayanıklılık göstermesi açısından oldukça kullanışlı bir ürün olduğu için kullanıcılarına büyük kolaylık ve güven sağlar. Hiçbir şekilde bir uyumsuzluk sorunu yaşanmamıştır. Kâğıda aktarılacak herhangi bir konuda; resim, yazı, fotoğraf gibi işlerde hiçbir durumda tozlanma, sararma, silinme, yıpranma gibi sorunlarla karşılaşılmadığı için kolay ve güvenilir bir üründür. Her şekilde muhafaza edilebilir, yeni teknolojik formülü ile tıkanma veya akıtma gibi sorunlar kesinlikle yaşanmaz. Benzerlerine oranla daha az mürekkep kullanarak daha fazla kullanım alanı yaratır. Bu da Epson T606500 model kartuşun uzun ömürlü olduğunun bir göstergesidir. Fiyat performans açısından her bütçeye uygundur.

Ürün Orijinal midir?

Epson T606500 model turkuaz \ light cyan rengi kartuş orijinal seri numaralı olup, cihazlarda herhangi bir uyumsuzluk sorunu ile karşılaşılmamıştır. Tozlanma, akıtma, donma veya tıkanma sorunlarının yaşanmamasının yanı sıra güç tasarruf özelliği, özel mürekkep tekniği ile oldukça beğenilen Epson T606500 modelini turkuaz \ light cyan rengi ile güvenle sipariş edebilirsiniz. Epson T606500 model kartuş fiyatını öğrenmek için sizde sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bu ürünü avansas.com sitesinde ilgili aramayı yaparak bulabilir ve güvenle temin edebilirsiniz. avansas.com da siparişiniz büyük bir titizlikle hazırlanır ve teslimat adresine gönderilir. Hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde size teslim edilecektir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Epson T606500 Kartuş Turkuaz (Light Cyan) 220 ml
1.427,93 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.