Ürün Kodu: 71809

Marka : Everest

Product State: A0

Everest JP-725C Çapraz Kesim Evrak İmha Makinesi

Product State: A0
  • 10 sayfa kesme kapasitesi
  • Güvenlik seviyesi: S4
  • 2 yıl garanti
  • Çapraz kesim 
  • 20 litre atık haznesi

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Çalışma ŞekliElektrikli, 220V AC, 50Hz girişli
Kâğıt kesme şekliÇapraz 
Bir Kerelik İmha KapasitesiMax 10 yapraklı A4 Kâğıt- 1CD/DVD
Çalışma Süresi 60 dakika kesintisiz
Atık hazne kapasitesi20 litre
RenkSiyah
Ölçüleri42x31x35 cm
Kesim boyutu4*32 mm
Ağız Genişliği220 mm

Everest JP-725C çapraz kesim evrak imha makinesi, temponun yoğun olduğu ofis ortamlarının yanında küçük işletmelerde ve evlerde bireysel kâğıt imhasında rahatlıkla kullanılabilir. Bilgi güvenliği gereği değerli evrakların imhasında kullanılan ürünün kullanımı pratiktir. Ağız genişliği 220 mm’dir. Bu özelliği ile aynı anda 10 sayfa A4 kâğıdı ve 1 CD ya da DVD’yi sıkıştırmadan imha etmede başarılıdır. Fotokopi makinelerinin yanında kullanılması kullanım kolaylığı sağlar. Bunun yanında masanın yanında konumlandırılan makineler, gizli veriler içeren belgelerin güvenli imhası için idealdir. İmha kapasitesi ve geniş haznesi ile tercih edilen modeller arasında yer alır.

Everest İmha Makinesi Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

İmha makineleri genellikle yerde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Kullanım sırasında çarpmalara ve darbelere karşı dayanıklıdır. Kaliteli mekanizması sayesinde 1 saat boyunca kesintisiz çalışabilir. Siyah rengi ofis mobilyaları ile uyumludur. 42x31x35 cm boyutları, ofislerde her alana kolay sığmasını sağlar. Atık kapasitesi uzun süre kullanım için idealdir. 

Everest Evrak İmha Makinesi Güvenli midir?

Kâğıt atıklarını kırpılmış şekilde kapalı haznesinde muhafaza eden ürün, kişiye ve kuruluşa özel bilgilerin imhasında güvenilir bir tercihtir. Kâğıt yerleştirilince makine sensoru kâğıdı algılayarak çalışmaya başlar. Ayrıca cihaz çalışırken başlık kazara çıkarıldığında sensorun durması iş güvenliği açısından önemli bir özelliktir. Bir kişinin kaldırabileceği ağırlığa sahip olması da istenilen yere taşınmasını kolaylaştırır. Prize takıldığında çalışmaya hazır hale gelen cihaz, durduğunda otomatik olarak uyku moduna geçer. 

Gürültü seviyesinin 70 dB’den az olması, iş saatlerinde çalıştırıldığında çevreye zarar vermez. Güvenli kullanımı otomatik start stop düğmesiyle de garantileyen cihaz, kullanım rahatlığının yanında güvenli kullanım sağlar. Sadece kişisel ve kurumsal bilgilerin güvenli imhasını değil, iş sağlığı ve güvenliği beklentilerini de karşılayacak şekilde üretilmiştir.

Everest Çapraz Kesim Evrak İmha Makinesi Ofis Dışında da Kullanıma Uygun mudur?

Kolay taşınabilir özelliği cihazın her ortamda kolay çalışmasını sağlar. Ofislerde fotokopi makinelerinin bulunduğu ortak kullanım alanlarında kullanılabilirken ofislerde masaların hemen yanında olması kullanım pratikliği getirir. İmha edilecek özel bilgiler biriktirilmeden kolayca imha edilir. Ayrıca evlerde çalışma odası gibi mekanlarda bulundurulduğunda çöpe giden evrak üzerinde yer alan gizli bilgilerin güvenliği garanti altına alınmış olur. Kağıtları bir araya gelemeyecek kadar küçük parçalara böldüğünden ıslak imzalı evrakların güvenli imhasını garantiler. Çalışırken çıkardığı ses rahatsız edici düzeyde değildir. Atık depo kapasitesi dolduğunda kâğıt atık alanına boşaltılması kolaydır. Ofisler dışında evlerde de kullanıma uygun bir cihazdır.

Everest Çapraz Kesim Evrak İmha Makinesi Kapasitesi ve Çalışma Süresi Yeterli midir?

Bir kerede 10 adet A4(70 gr) sayfasını başarılı bir şekilde çapraz olarak kesebilen cihaz, yoğun çalışma ortamları için idealdir. 10 yaprağın aynı anda ve bir kerede imha edilmesine sözleşme gibi evrakların imhası sırasında rastlanır. Zaman zaman yapılan evrak güncellemeleri sırasında da süresi geçen evrakların toplu olarak imhası söz konusudur. Bu gibi durumlarda cihazın kapasitesi işlemin hızlanmasına yardımcı olur. Onun dışında 60 dakikalık kesintisiz çalışma süresi bir kerede imha edilecek evraklar için oldukça yeterlidir. 

avansas.com üzerinden siparişinizi vererek, imha edilmesi gereken evraklarınızı güvenle imha edebilirsiniz. Everest JP-725C çapraz kesim evrak imha makinesi fiyatlarını görmek için sayfamızı ziyaret edin! Hızlı teslimat bölgesi özelinde 1 iş günü içerisinde ürününüzü teslim alın!

Taksit Seçenekleri

2 Taksit 3 Taksit
İş Bankası 348,48 TL 232,32 TL
Akbank 348,48 TL 232,32 TL
HalkBank 348,48 TL 232,32 TL
Yapı Kredi 348,48 TL 232,32 TL
Finansbank 348,48 TL 232,32 TL
Garanti 348,48 TL 232,32 TL
Everest JP-725C Çapraz Kesim Evrak İmha Makinesi
696,96 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.