Ürün Kodu: 58406
Product State: A4

Faber Castell 1440 Tükenmez Kalem 0.8 mm Çelik Uçlu Mavi 10'lu Paket

Product State: A4
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 0.8 mm çelik uç
  • Ergonomik tutuş
  • Havalandırmalı kapak
  • Özel mürekkep
  • Rahat ve yumuşak yazım

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

  
Uç materyalÇelik
Uç boyutu3 mm
Kapak TipiHavalandırmalı
Mürekkep RengiMavi
Maksimum Kullanım Miktarı2500 m boyunca

 

 

Günlük hayatta hem öğrenciler tarafından hem de çalışanlar tarafından oldukça sık bir şekilde kullanılan kırtasiye malzemeleri arasında kalemler ön plana çıkar. Kalemler bu kadar sık kullanılan ürünler olduğu için sahip olduğu teknik özellikler oldukça önemlidir. Faber Castell 1440 tükenmez kalem mavi mürekkebe sahiptir. Mürekkebin canlı rengi sayesinde yazdığınız tüm yazılar oldukça dikkat çekici olur. Kalemin uç boyutu 3 mm’dir. Bu sayede rahatlıkla kullanılabilir. Çelik materyalden üretilen uç sayesinde ürün çok uzun süre kullanılabilir. Ürünün içerisindeki mürekkebin kurumaması için havalandırmalı kapak kullanılır.

 

Faber Castell 1440 Tükenmez Kalem Kaliteli midir?

 

Kalemler gün içerisinde çok sık kullanılan materyallerdir. Böylesine sık kullanılan ürünlerin kalitesi oldukça büyük bir öneme sahiptir. Ürünün kalitesi kullanım süresi açısından da belirleyicidir. Kalemlerin kalitesini belirleyen en önemli özelliklerden biri de üretildiği materyallerdir. Ürünün kalitesiz materyallerden üretilmiş olması kullanım sırasında büyük zorluk çıkarır. Kalitesiz materyallerden üretilen ürünler kısa sürede kırılır, kullanılmaz hale gelir. Faber Castell 1440 tükenmez kalem son derece kaliteli materyallerden üretilir. Ürünün dış plastik kaplaması oldukça kalitelidir bu sayede uzun süreli kullanımlarda kırılmaz, çatlamaz. Ürünün ucu çelik materyalden üretildiği için uzun süre rahatlıkla kullanılır. Ayrıca çelik uç paslanma yapmayacağı için herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

 

Faber Castell 1440 Tükenmez Kalem Kullanışlı mıdır?

 

Öğrenci veya çalışan fark etmeksizin kalemler herkesçe çok sık kullanılan eşyalardır. Bu sebeple kalemlerin kullanım kolaylığı oldukça büyük bir öneme sahiptir. İçerisinde bulunan mekanizmanın kaliteli olması, kullanım sırasında zorluk çıkarmaması da yine oldukça önemlidir. Kalemler ile ilgili en çok dikkat çeken sorunlardan biri mürekkep akıntılarıdır. Bu durum hem kalemin çok kısa sürede bitmesini hem de yazı yazarken sorun yaşanmasına sebep olur. Faber Castell 1440 tükenmez kalem özenli tasarımı sayesinde herhangi bir akma yapmaz. Yüksek kalitedeki çelik ucu mürekkebin yazı yazarken homojen dağılmasına ve kullanılmadığı zamanlarda da akmamasına yardımcı olur.

 

Faber Castell 1440 Tükenmez Kalemi Kesinti Yapar mı?

 

Tükenmez kalemlerle yazı yazarken mürekkepte oluşan kesintiler mekanizmanın sorunlu olmasından kaynaklanır. Bu durum yazı yazarken oldukça zorluk oluşturur. Ayrıca kesinti sebebiyle yazılar hoş bir görünüm oluşturmaz. Kesik kesik yazmak kullanıcıların en çok şikayet ettiği sorunlardan olduğu için Faber Castell tükenmez kalem bu sorunun önüne geçmek amacıyla özenle tasarlanır. Ürünün mekanizması kullanıcının en rahat şekilde estetik açıdan göze hoş gelecek türe yazılar yapabilmesini sağlar. Özellikle uzun uzun yazılan yazılarda kesintiler çok sorun oluşturacağı için üründe bunun önüne geçilmiştir. Sahip olduğu özel uç sayesinde kesintisiz olarak çok uzun yazılar yazabilir, çizgiler çizebilirsiniz.

 

Faber Castell 1440 Tükenmez Kalem Uzun Süre Kullanılabilir mi?

 

Tükenmez kalemler ile ilgili en önemli noktalardan biri ürünün kullanım süresidir. Yüksek kaliteli materyallerden üretilen ürünler uzun süre kullanılabilirler. Faber Castell 1440 tükenmez kalem de bu tür ürünlerden biridir. Kalem için özel olarak tasarlanan havalandırmalı kapak mürekkebin kurumasını engeller. Sahip olduğu özel çelik uç kaliteli mekanizmasıyla kesintisiz bir yazıma ve homojen mürekkep dağılımına olanak sağlar. 0.8 mm inceliğindeki uç zarif yazılara sahip olmanıza yardımcı olur. Ürün son derece kaliteli mürekkebi ve bu mürekkebi homojen bir şekilde dağıtan ucu sayesinde çok uzun süre kullanılabilir. Kesintisiz 2500 m çizgi çizebileceğiniz bu ürünü avansas.com’a özel fiyatlarla kolaylıkla edinebilirsiniz. Hızlı teslimat bölgesindeyseniz siparişinizi 1 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Faber Castell 1440 Tükenmez Kalem 0.8 mm Çelik Uçlu Mavi 10'lu Paket
Birim Fiyat = 1,62 TL
16,24 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.