Ürün Kodu: 58430
Product State: A7

Faber-Castell Grip Finepen Keçeli Kalem 10'lu Paket

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 0.4 mm uç 
  • Yıkandığında kumaşta leke bırakmaz
  • Su bazlı mürekkep
  • 10'lu karışık renkli kutu

Ürün Hakkında

Faber Castell Grip Finepen Keçeli Kalem 10'lu Paket

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

Genel Bilgiler
0.4 mm
Leke Bırakma Durumu Leke Bırakmaz
Renk Karışık
Mürekkep Su Bazlı
Adet 10'lu Paket

 

Her ne kadar günümüzde tüm bilgileri bilgisayarda tutuyor ve yazıyor olsak da, kalem kullanımı da güncelliğini korumaktadır. Kağıda yazılan yazılar ve çizimler yaşamımızın somut birer örnekleridir ve her zaman yeri ayrı olacaktır. Keçeli kalemler, çocukluktan yetişkinliğe kadar hayatımızın her daim yardımcısı olmakta, teknolojik dünyaya da ayak uydurmaktadır. Kırtasiye araç gereçlerinde her daim tercih edilen köklü Alman markası Faber-Castell’in en sevilen ürünlerinden bir tanesi olan karışık renkli keçeli kalemler, 0.4 mm uç kalınlığına sahiptir. Aynı zamanda üçgen formdadır. Keçeli kalemler yıkandığında kumaşlarda leke ve iz bırakmaz. Mürekkebi su bazlı olup 10’lu paket halinde satılmaktadır. Keçeli kalemler uygun fiyatı ile de ön plana çıkmaktadır.

 

Keçeli Kalemlerin Özellikleri Nelerdir?

 

Keçeli kalemler çizim ve renklendirme oluşturmak için tasarlanmışlardır. Kalemlerin içeriğindeki boya maddesi, çıkmayan aynı zamanda kalıcı bir yapıya sahiptir. Parlak renkleri ile çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Çocuklar resim yaparken keçeli kalemleri sıkça kullanmaktadırlar. Keçeli kalemler parlak renklerini her daim korur ve yıllar geçse dahi bu renkte solma olmaz. İlk uyguladığınızda renk nasılsa daha sonra da aynı kalır. Bu yüzden keçeli kalemler normal kalemlere göre daha farklı işlevdedirler. Birçok boya kalemi çeşidi çıksa dahi keçeli kalemler her zaman en çok tercih edilen ve ilk akla gelen seçenekler olma özelliği taşır. Eskiz ve kara kalem çalışmalarında da keçeli kalemler ile çizimlerinizi renklendirerek sanatınızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Keçeli kalemler ile çizim yaparken tek seferde doğru sonucu elde etmek önem taşır, çünkü keçeli kalemlerde silme işlemi olmamaktadır.

 

Faber-Castell Grip Finepen Uç Yapısının Özellikleri Nelerdir?

 

Faber-Castell keçeli kalemler oldukça kaliteli ve dayanıklı uç yapısına sahiptirler. Bu sayede çabuk deforme olmazlar ve rahat kullanım olanağı sağlarlar. Bir kalemde aranan en büyük özellik uç kalitesidir. Ucu dayanıklı olmayan keçeli kalemler çabuk eskir ve kalitesiz yazarlar. Yoğun iş ve okul hayatınızda veya hobi malzemesi olarak kullanıyorsanız dahi bu durumla karşılaşmak istemezsiniz. Faber-Castell Grip penlerin 0.4 mm ince uç yapısı sayesinde önemli yazılarınızı tutabilir, altını çizebilir ve çizim yapmanız gereken yerlerde ince detayları kolayca belirginleştirebilirsiniz. Kolay kullanım için keçeli kalemleri biraz eğik bir açı ile tutmalısınız. Bu sayede kalemin çizim amacını doğru bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Faber-Castell Grip Finepenler Ergonomik midir?

 

Faber-Castell finepenlerin üzerlerinde özel olarak tasarlanmış grip noktalar bulunur. Bu noktalar sayesinde keçeli kalemleriniz elinizden kaymaz ve kolay bir kullanım imkanı sağlar. Kayma yapmayan ve kaliteli plastikten üretilmiş olan bu keçeli kalemler dayanıklı materyallerden özel olarak üretilmiştir. İç ve dış mekanizmaları kırılmaz, ayrıca bu keçeli kalemlerin son derece şık bir tasarımları vardır.

 

Faber-Castell Finepenler Kalemler Çabuk Kurur mu?

 

Faber-Castell grip finepenler çabuk kurumazlar. Havalandırmalı kapakları sayesinde uzun süreli kullanımlar için uygundur. Kullandıktan sonra kapağını kapatmayı unutmayınız. Okullarda, ofislerde ve her ihtiyacınız olduğunda keçeli kalemleriniz yanınızda olacaktır. 10 yılı aşkın süredir ofis araç gereci hizmeti veren Avansas.com ile şirket ihtiyaçlarınızda bir adım öne geçmek mümkün! Avansas’ın kolay iade ve değişim avantajları, hızlı teslimat özelliği ile ofisinizde modernliği ve ayrıcalığı yakalayın! avansas.com’un avantajlı dünyasından hemen siparişinizi verin ve keçeli kalemleriniz hızlı teslimat bölgesindeyseniz 1 iş gününde kapınıza kadar ulaşsın!

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Faber-Castell Grip Finepen Keçeli Kalem 10'lu Paket
59,50 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.