Ürün Kodu: 58440

Marka : Faber Castell

Product State: A7

Faber Castell Grip Plus Versatil Uçlu Kalem 0.7 mm Ofis Seti

Product State: A7
  • 0.7 mm çelik uç
  • Üçgen tasarım
  • Ergonomik tasarım
  • Uygun fiyat avantajı

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

Faber Castell Grip Plus Versatil Uçlu Kalem 0.7 mm Ofis Seti Özellikleri 
RENKYeşil
MateryalPlastik
Ofis kullanımıUygun
ErgonomiUygun
Uç tipi0,7

 

 

Ergonomik yapısı ve kalitesi ile dayanıklı bir kalem olan Faber Castell Grip Plus versatil uçlu kalem, her yaştan insanın rahatlıkla kullanabileceği ofis ve okullarda yazı yazmayı bizlere daha keyifli bir hale getirmeyi hedeflemiştir. Ergonomik yapısı ile her türlü kullanıcının eline rahat oturabiliyor oluşu, kişi için tam anlamıyla kendisi için yaratılmış bir kalem hissiyatı vermektedir. Ürünün bir kuş tüyü kadar hafif olması elbette ki ürünün özelliklerinde göz ardı edemeyeceğimiz bir durumdur. Yazı yazarken kalemin ağırlığı kullanıcı için çok önemlidir. Yazı yazarken bir süre sonra kalemin elimize uyguladığı ağırlık artmaktadır. Ürün bu konuda kullandığı plastik malzeme ile ağırlığı minimum seviyeye indirmiştir. Kalem elimize kendi kutusu ile ulaşmaktadır. Kutu içeriğinde markanın kendisine ait ve kalem için önerilen 0,7 mm bir uç ve fazladan bir silgi ile bize ulaşmaktadır. Kalem sadece 0,7 mm uç ile kullanılmaktadır. Kutunun içinden çıkan yedek silgi ile kalemin arkasında bulunan silgiyi çok uzun süre kullanmamız hedeflenmiştir. Tüm bu detaylar sayesinde, kalemi uzun süre kullanmak isteyen tüm bireylerin ihtiyaçları karşılanmaktadır. Kutu içeriği bizi uzun süre yeni bir uçlu kalem almaktan uzaklaştırmıştır.

 

Faber Castell Grip Plus Versatil Uçlu Kalem Uygun Fiyatlı mıdır?

 

Fiyat ve performans bakımından her bütçeye uygun olmayı hedefleyen ürün, kaliteli kullanım hissini bize sunmak ve yaşatmak için tasarlanmıştır. Sizin için oluşturulmuş bir kalemi çok uygun bir fiyata almış olacaksınız. Ofisinizde çalışmak daha keyifli okulda yazı yazmak daha muhteşem bir hal alacaktır. Birden fazla duyguyu sizlere hissettirecek olan Faber Castell Grip Plus versatil uçlu kaleme sahip olarak yazı yazma süreçlerinizi daha keyifli ve verimli bir hale dönüştürebilirsiniz. Hızlı teslimat bölgemizdeyseniz Faber Castell Grip Plus versatil uçlu kalemi 1 iş günü içinde teslim alabilirsiniz.

 

Faber Castell Grip Plus Versatil Uçlu Kalem Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

 

Faber Castell markası yıllardır kırtasiye ve ofis malzemelerinde piyasada öncü isimlerden olan bir firmadır. Kullanılan malzemenin kalitesi ürünün dayanıklılığı herkes için çok önemlidir. Marka kendisini bu anlamda fazlası ile kanıtlamıştır. Şu an baktığınız Faber Castell Grip Plus Versatil uçlu kalem, markanın ilkelerine bağlı kaldığının bir kanıtıdır. Kalem iç mekanizma konusunda kendisini diğer rakiplerinden ayırmıştır. Mekanizma çeşitli testlerden geçmiş ve sağlamlığını kanıtlamıştır. Uçlu kalem oluşturulurken kullanılan kalın ve sağlam plastik sayesinde kalemin dayanıklılığı arttırılmıştır. Marka kalemi dayanıklı ve hafif bir şeklide oluşturup karşımıza çıkarmıştır. Uçlu kalem bize sağlamlığın ve hafifliğin bir arada nasıl buluştuğunu göstermiştir.

 

Faber Castell Grip Plus Versatil Uçlu Kalem Parmakları Rahatsız Eder mi ?

 

Firma ürünü oluştururken ergonomik yapı ve ürün dayanıklılığı için fazlasıyla çaba harcamıştır. Tam bu anlamda hem fiyat hem ergonomik yapısı ve dayanıklılığı ile önümüze çıkan bu ürünün, bireyler için yazı yazmayı nasıl keyifli bir hale getireceğini göstermiştir. Metal uç sayesinde uç kırmayı zorlaştırmış, kauçuk yapısı sayesinde parmaklarımızı acıtmadan yazı yazmayı çok kolay ve keyifli hale getirmiştir. Saatlerce yazı yazmak artık daha kolay kauçuk yapının yumuşaklığı parmaklarımızı rahatlıkla buluşturmaktadır. Bu yapı aynı zamanda kalemi elimizle bir bütün haline getirerek kalemi elimizden kaymasını önlemektedir. Tüm bu özelliklere bakılınca küçükten büyüğe kadar her yaşa hitap eden Faber Castell Grip Plus versatil uçlu kalem, ergonomik yapısı ve fiyatla kendini rahatlıkla rakiplerinden ayıran bir kalem oluşmuştur.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Faber Castell Grip Plus Versatil Uçlu Kalem 0.7 mm Ofis Seti
66,04 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.