Flipchart Kağıdı

Toplam 19 sonuç

Fikirlerinizi rahatça ifade edebilmek ve kolay anlaşılabilmek için yeterli genişlikte yazı alanı bulunan, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olan flipchart kağıdı; keyifli ve başarılı bir sunum yapmanızı sağlayan çok önemli bir yardımcıdır. Kullanım kolaylığı sayesinde istediğiniz görselliği yakalayabilmeniz için imkan sunan pano kağıdı, şirketlere en çok yarar sağlayan ürünlerin başında gelmektedir.


Flipchart Kağıdı Ölçüleri Nelerdir?

Kullanmaya başladıktan sonra ofisinizin vazgeçilmezi olacak flipchart kağıdı ölçüleri 60cm'den başlayarak farklı ebatlardadır. En çok tercih edilen flipchart kağıdı ölçüleri,

  • 64 cm x 94 cm
  • 70 cm x 100 cm
  • 60 cm x 80 cm
  • 90 cm x 120 cm

Flipchart Kağıdı Çeşitleri Nelerdir?

Farklı desen (çizgili, kareli ve boş), yaprak sayısı ve renklerde onlarca çeşidi bulunmaktadır. Ayrıca üzerinde uygun yazı kalemleri ile çalıştığınız takdirde kağıdı önlü arkalı olarak da kullanılabilir.


Flipchart Kağıdının Kullanım Alanları Nelerdir?

Sunumlarınız dışında mesajlarınızı, hatırlatmalarınızı ve duyurularınızı ofisinizin istediğiniz yerinde ve istediğiniz şekilde sunmanızı çalışma ortamınızı keyifle organize etmenizi ve işinizi rahatlıkla yapabilmenizi sağlar.


Flipchart Kağıdı Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  • Panda ve Legamaster marka flipchart kağıdını bant ile duvara asabilir, basit bir mandal ya da klips ile uygun bir panoya tutturabilirsiniz.
  • Flipchart kağıdı yapışkanlı ya da elektrostatik özelliğe sahip ürünleri sayesinde iğneye ya da raptiyeye ihtiyaç duymadan, zamandan kazanarak istediğiniz tüm yüzeylerde kullanım olanağı sağlar.
  • Yapıştığı yüzeyden söküldüğünde zarar verip boyayı sökmez, iz bırakmaz ve defalarca sökülüp yapıştırılabilir.
  • Yedeklerini acil durumlarda yarı yolda kalmamak için ofisinizde bulundurabilirsiniz. Rulo şeklinde olduğundan çekmecelerinizde yer kaplamaz, böylece ihtiyacınız olduğunda elinizin altında olacaktır.

Flipchart Kağıdını, ofisinizin kırtasiye ihtiyacını en pratik ürünleri, kalitesi ve hızlı servisiyle ayağınıza getiren Avansas.com’dan en özel fiyatlar ve güvenle siparişinizi verebilirsiniz.